Menu
 zasiewanie pola serca
dreamstime.com

Człowieczeństwo absolutne, czyli człowieczeństwo zjednoczone (zanurzone) w Bogu, jest w tym świecie jak najbardziej możliwe.

Z coraz większym zjednoczeniem Duszy/ Człowieka w Bogu, na końcu dzieje się tak, iż wystarczy pojawić się w przestrzeni, by wszystko, co się z tobą zetknie lub czego dotkniesz, ulegało uzdrowieniu, czyli przywróceniu do poziomu Boskiej Harmonii. Nic specjalnie nie trzeba robić, to jest stan Boskiego Przekaźnika. Potrzebujesz jedynie BYĆ, by Bóg mógł się przez ciebie przejawiać.

Na granicy czasów, w zawieszeniu pomiędzy wymiarami, gdzie wszystko jest względne

Po miesiącu przywykłam do stanu przebywania w Kwantowej Pustce. Poczucie ścisku energetycznego zamieniło się w stan wygodnego otulenia /zanurzenia, w którym sobie dryfujesz, zupełnie jak dziecko w łonie matki. Ta macica jest kosmiczna, ulokowana wszędzie i nigdzie, zawieszona w przestrzeniach między wymiarami. To Tkanka Boska spajająca życie w całość. Na niej i w niej osadzone jest całe istnienie, niezależnie gdzie ono jest, jaką formę przybrało i w jakich wibracjach /pasmach energetycznych jest zanurzone. Przebywając w tych obszarach, masz poczucie kosmicznego zawieszenia. Potrzebujesz wtedy jedynie BYĆ. W takim stanie ciężko jest cokolwiek z siebie zmaterializować, gdyż wszystko staje się względne, a istotą codzienności jest jedynie przepływ Boskiej Energii i zanurzenie w tym. Uświadamiam sobie, że to stan, tuż przed porodem, stan z którego warto skorzystać w drodze pomiędzy rozdziałami. Porzuć człowieku przywiązanie do wiecznego pędu i działania. Zanurz się w czystym bezruchu, istnieniu bez formy.

Globalnie jest podobnie: w końcówce roku czeka nas kolejny, duży przeskok energetyczny.

Matryca Serca

Jest pustka kwantowa na poziomie trzech bram człowieczeństwa: świadomości, serca i ciała. Pustka, która czeka na nowy zasiew. To jest cudowny stan, gdy nic poza Bogiem i Duszą nie ma do ciebie dostępu. Jeśli życie cię dotyka, bo nadal jesteś w ciele, dzieje się to tylko po wierzchu i jakby z dużego oddalenia. Jesteś w objęciach Boga, rodzisz się do nowego. Błogosławiony czas.

Świadomość na nowym poziomie po procesach umysłu. Serce logowane nowymi matrycami. Zmiany z poziomu ciała zaczęły się wczoraj. Dusza powiedziała (mając na myśli m.in. ciało): zaczyna się etap ostatecznego uzdrowienia.

Dusza zasiewa serce diamentową energią szlachetnych cech, takich które ona uznała za potrzebne w drodze naszych przyszłych działań. Każda Dusza zrobi to wedle swojego pasma doświadczenia, powołania, zadań, talentów, sposobów widzenia doświadczenia. Zatem zasiewanie może się odbywać różnym materiałem energetycznym i z trzech poziomów: świadomości, serca lub ciała (fizyczności). Naszą główną bramą, mającą wielką siłę tworzenia od zawsze jest portal serca. To okno na świat i kosmiczna, wielowymiarowa antena odbierająca Istnienie (Boskie Stworzenie). Dusza w podstawie zalogowała tam kwantową pustkę (czyli istotę Boga Samego) by ta energia była podstawą, glebą dla wszelkich naszych działań, a także, by nie tracić z pola widzenia Boskiej Esencji.

Magia Istnienia, wzruszenie życiem, wiara, braterstwo, współistnienie, szacunek, wrażliwość, Bóg w centrum istoty i osobistego doświadczenia, przyjaźń i jedność z Duszą, umiłowanie Ziemi, umiłowanie życia, akceptacja, równowaga między światłem i ciemnością, ukochanie podświadomego, równowaga między męskim i żeńskim, wolność, wytrwałość, odwaga, ukochanie człowieczeństwa, niezłomność, wewnętrzna moc, wiara w siebie, wiara w ludzi, współodczuwanie, współczucie, mistyka, unia materialnego z duchowym, dbanie o siebie, mądrość, miłość, święta seksualność, świadomość, radość, zachwyt, ekscytacja, pasja, uważność, siła, wewnętrzny pion, zjednoczenie z Ziemią, zjednoczenie z ciałem, zjednoczenie z życiem, zjednoczenie z Wszechświatowym, zjednoczenie z Bogiem, świadomość kosmicznego obywatelstwa, krystaliczne intencje serca nawigującego w zjednoczeniu z boskością, zachwyt nad pięknem istoty ludzkiej. Diamentowy stan, w którym odbija się boskie światło jak tęcza w krysztale. Można się tylko zachwycić i z serca wzruszyć. To nakarmi wszystko inne.

Ukierunkowanie na Boga

Niech nam sensacje duchowego rozwoju nie przysłaniają celu: w podstawie jest on ZJEDNOCZENIEM Z BOGIEM, które nie może się odbyć, jeśli w sposób uświadomiony lub nie, nie pośredniczy w nim nasza Dusza – boski pierwiastek w człowieku. Gdziekolwiek jesteś w kosmicznej podróży przez istnienie, bądź latarnią odbijającą Źródło. Mając azymut na Centrum w sobie i w podóży, będziesz miał zawsze odniesienie, ukierunkowanie na Dom. Wówczas cokolwiek się nie zdarzy, utrzymasz kierunek, chyba że decyzją w doświadczeniu będzie odwrócenie wzroku od Źródła i zapuszczenie się w podróż bez ukierunkowania. Jakkolwiek byś się nie odciął: nie jesteś w stanie wyrwać boskości z siebie, ponieważ ona stanowi twoje centrum, na którym osadzona jest energetyka i forma przejawienia, czyli ciało. W tym życiu jest to człowieczeństwo, w świecie nazywanym Ziemią. (W ogóle dlaczego Ziemia nazywa się Ziemią, czyli tą, która rodzi, z której istnienie bierze materialna forma?)

Czakra korony pracuje nieprzerwanie od dwóch dni, przepuszczając energie do ciała. Bardzo jestem ciekawa bramy ciała, która w odpowiednim czasie także zostanie uruchomiona. Najpierw energia, potem materia.

Kiedy siła życiowa zwija się do wewnątrz, to sygnał, abyśmy podążyli za nią i skierowali swoją uwagę do siebie. Wszytko zaczyna się TU.

ŻYCIE ZGODNE Z PRZEPŁYWAMI ENERGETYCZNYMI, JEST MIARĄ HARMONII ISTNIENIA.

Gwiezdne Nasiona: czas na nasze działanie.

Globalne Pole Serca TERAZ. Świat potrzebuje miłości.

Poczytaj także: 

Część pierwsza procesu TUTAJ, część druga TUTAJ.

Globalne Pole Serca.

Pole serca - nowa świadomość ludzkości.

Człowiek Absolutny.

Pytanie: jak rozpoznać, że jestem tzw. posłańcem światła?

Przebudzenie lightworkera.

Anielska Dusza.

Kim są Ludzie Anioły?