w przestrzeni serca
cytat
Jesteśmy jak kłosy zboża na Bożym Polu. Nosimy w sobie wielką obfitość. Każde ziarno to talent. Potencjał, który możesz wykorzystać dla pięknego życia. Dotrzyj do swoich mocy.

Jaka jest jakość Twojego Istnienia? Jesteś zadowolony ze swojego życia?

Jeśli poszukujesz odpowiedzi, na pytania jak być szczęśliwym ze sobą samym i ze światem, być może Tu je odnajdziesz. Świadome, wolne bycie i życie to nie przywilej. To nasze naturalne prawo. To stan osiągalny dla każdego.

Dar Twojego serca pomoże w prowadzeniu i utrzymaniu bloga. Przy wpłacie wybierz opcję: dla rodziny i przyjaciół. Wspólnie z Duszą bardzo dziękujemy.
Jednym z częstych zagadnień (kłopotów) z jakim spotykam się w pracy z Duszami jest rozdawnictwo energetyczne wcielenia (człowieka).
03.01.2023
Jakie było moje zdziwienie, kiedy ciało powiedziało: nie wiem kim/ czym jestem.
27.05.2023
Zasada jest prosta: to z którego miejsca (piętra) siebie tworzysz, z tego dostajesz. To uniwersalne prawo energetyczne.
21.05.2023
Mam niepokorność w sobie. Niezależność. Wszystkiego chcę się dowiedzieć sama. Chcę, by wiedza o Wszechświecie była moim własnym doświadczeniem, efektem mojej osobistej podróży przez istnienie.
12.05.2023
Inaczej z pola kolektywnego doświadczenia, z pola osobistej i zbiorowej podświadomości.
14.03.2022
Co mnie uczy zarządzać sobą, swoim człowieczeństwem i mocami jakie posiadam(y)? - Życie – najlepsza i najskuteczniejsza szkoła.
29.04.2023
Miewam czasem sny, w których oglądam ogromne, prastare ryby wynurzające się z głębin ciemnego, przepastnego jeziora. Lub - miewam czasem sny, w których śnią mi się krokodyle. Lękam się ich i fascynują mnie jednocześnie. Lub - śni mi się czasem, że...
18.01.2020
Twoja Dusza przychodzi od Boga. Twoje Ciało pochodzi od Ziemi. Jako istota ludzka jesteś unią tego co kosmiczne i tego co materialne. W nieskończoności jesteś Dzieckiem Wszechświata, w fizyczności jesteś Dzieckiem Ziemi, nierozerwalnie zjednoczonym...
02.04.2023
To jest taki moment, gdy czuję sercem, że warto wysłać w przestrzeń trochę słów wsparcia.
27.03.2023
Od półtora tygodnia jestem w procesie ciała, które opowiada historię przodków. To jest ich czas. Czas przodków. Czas, żeby zobaczyć i uwolnić ich linie życia. Uwolnić nas samych. Uwolnić rzekę rodu. Ta praca należy do nas w Tu i Teraz.
05.06.2020