w przestrzeni serca
cytat
Nie zmienisz świata, ale możesz zmienić swoje myślenie o nim. Kiedy zmienisz myślenie, skutek zmieni się automatycznie.

Obecny porządek świata zmierza ku zakończeniu. Nadchodzi nowy czas życia i tworzenia z przestrzeni ludzkiego serca, gdzie najważniejsza jest miłość. Czas, gdy będziemy podejmować odpowiedzialność zbiorową. Będziemy myśleć o sobie jak o jednej, wielkiej, Ziemskiej Rodzinie. Im silniejsza Nasza wiara, tym pewniejsze jest Nasze jutro.

Twoje osobiste wzniesienie, to najcenniejszy dar, jaki możesz oferować tej Planecie. Poświęć w ciągu dnia chwilkę swojego cennego czasu. Wesprzyj Ziemię intencją i sercem. 

Dar Twojego serca pomoże w prowadzeniu i utrzymaniu bloga. Przy wpłacie wybierz opcję: dla rodziny i przyjaciół. Wspólnie z Duszą bardzo dziękujemy.
Ważny, przełomowy czas dla materii (fizyczności) i jednocześnie tak naturalny: odkrywamy bosko przyrodzone nam źródłowe atrybuty. Dostajemy dostęp do jakości, które w sposób naturalny przenikają Przestrzeń jako Ciało i Dzieło, czyli Kreację Boga.
23.11.2023
W sercu rozlewa się ciepło. Znam ten stan, to uśmiech Duszy. - Popiszemy? - Pyta. - Oczywiście. Zrobię tylko kawkę. - Z przyjemnością. – Cieszy się Dusza.
25.10.2023
Już trzeci sezon (po procesach integrujących dno podświadomości) jak Dusza chowa mnie w cyklu zimowym w kwantowej gęstości (czerni) Matki Ziemi. Wygląda, że przesiedzę tu najbliższych parę miesięcy. Cykl zimowy jest czasem planety w nas.
29.09.2023
W osobistym procesie transformacji, Ziemia rozbudowuje swoje ciała energetyczne i ciało biologiczne, w związku z czym rozwija się wszystko, co tu jest, także świat Dusz.
08.07.2023
Energetycznie skończył się czas letniego przesilenia, który był jednocześnie kolejnym kwantowym przeskokiem w procesie ewolucji planety i ludzkości. Rozwijamy się.
28.06.2023
Człowiek jest istotą dialogu, czyli wymiany energetycznej, obiegu informacji w sobie i z przestrzenią. To nasz naturalny stan.
12.06.2023
Zbliża się do nas następna fala energetyczna, której kulminacja będzie miała miejsce z letnim przesileniem (21.06.2023 godz. 16.57/ google). Jej pierwsze symptomy można już odczuć w energiach. Między innymi zwiększa się krystaliczność przestrzeni,...
03.06.2023
Dusza wprowadziła na kolejny poziom energetyczny. Układa i dopełnia się nowa tożsamość związana z boskością w nas.
14.05.2023
Czas wiosennego przeskoku energetycznego, pokazuje bardzo wyraźnie jedną z jakości zalogowanych, czy obudzonych na nowym, głębszym poziomie. Jest to zanurzenie w Kosmicznym Przepływie Życia, a dalej zjednoczenie z Istnieniem jakie tam jest.
11.04.2023
Ostatnie tygodnie były czasem towarzyszenia Duszy w ostatecznym porządkowaniu wszystkiego, co zostawiamy w poprzednim rozdziale doświadczenia. Nastąpiło przejście do przedsionka pomiędzy piętrami energetycznymi i wezwanie do zanurzenia się w Ciszy...
15.03.2023
Zmiany są nieuniknione, ponieważ idziemy ku nowemu. Chodzi o to, byśmy byli ich centrum.
16.02.2023
Tak długo jak istnieje życie na Ziemi, będzie ono miało (oprócz wymiaru fizycznego) wymiar duchowy. Sama Ziemia jako istota energetyczno-materialna ma swoje oblicze duchowe. Nazywamy je tutaj (w skrócie, bo to przestrzeń wielopoziomowa) wymiarem...
12.12.2022