planeta ziemia
cytat
Jesteś Dzieckiem Ziemi, jesteś Dzieckiem Gwiazd. Jesteś podróżnikiem w drodze doświadczenia.

Twoja Dusza przychodzi od Boga. Twoje Ciało pochodzi od Ziemi. Jako istota ludzka jesteś unią tego co kosmiczne i tego co materialne. W nieskończoności jesteś Dzieckiem Wszechświata, w fizyczności jesteś Dzieckiem Ziemi, nierozerwalnie zjednoczonym z tym co wieczne i z tym co skończone w Tu i Teraz. Doskonała pełnia.

Planeta Ziemia jest istotą duchową. My ludzie i wszystko, co tu istnieje jesteśmy Jej dziećmi. Jesteśmy połączeni naszymi sercami z Sercem Matki Ziemi. Jesteśmy połączeni naszymi ciałami z Ciałem Matki Ziemi. Jesteśmy połączeni naszymi Duszami z Duszą Matki Ziemi.

Dar Twojego serca pomoże w prowadzeniu i utrzymaniu bloga. Przy wpłacie wybierz opcję: dla rodziny i przyjaciół. Wspólnie z Duszą bardzo dziękujemy.
Mężczyzna i kobieta w źródłowej jedności, są jak najpiękniejszy i doskonały obraz: on jest ramą, na której rozpięte jest płótno. Kobieta, jest tą, która swoją treścią wypełnia i nadaje znaczenie dziełu. Mężczyzna jest dla kobiety jak piękna rama,...
24.06.2021
Jesteś nieskończoną istotą energetyczną zmaterializowaną, skondensowaną w fizycznym ciele. Żyjesz zanurzony w Oceanie Energii. Jesteś tego świadom?
18.06.2021
MY JUŻ UWOLNILIŚMY SIĘ DO ŚWIATŁA. TERAZ TYLKO POTRZEBA NAM DO TEGO DOMASZEROWAĆ W MATERII.
30.08.2020
Przestrzeń do nas mówi. Wszystko, co wokół nas kontaktuje się i przekazuje informacje, ponieważ wszystko jest energią, a ta jest informacją. Dlatego: zadaj pytanie przestrzeni i nastaw wewnętrzne anteny na odbiór. Odpowiedź na pewno przyjdzie.
08.05.2020
Afirmacja: jestem w harmonii ze swoim sercem. Jestem w harmonii ze swoim odczuwaniem. Przepływ.
19.04.2020
Ziemia jest także Ciałem i Duszą w drodze doświadczenia.
05.02.2020
Jeśli świat natury będziemy postrzegać jako żywy, pełen istot i duchów żywiołów, on do nas przemówi. /Tenzin Wangyal Rinpocze.
01.02.2020
Dusza jest Dzieckiem Boga, wcielenie jej fizyczną manifestacją. Razem tworzą istotę: psa, drzewo, człowieka, planetę, wszechświat.
04.05.2019