Menu
Naturalny rytm.

Afirmacja: jestem w harmonii ze swoim sercem. Jestem w harmonii ze swoim odczuwaniem. Przepływ.

Wszystko Co Istnieje jest rytmem. Rytm jest podstawą Wszystkiego Co Istnieje. Bóg jest rytmem, Wszechświaty są rytmem, Naddusza jest rytmem, Ziemia jest rytmem, Dusza jest rytmem, Ty jesteś rytmem. Twoje serce jest rytmem. Życie jest rytmem, twoja codzienność.

Afirmacja: jednoczę się z Rytmem Istnienia.

Dlaczego o tym piszę: bo odnalezienie rytmu istnienia i zjednoczenie go z osobistym rytmem, z rytmem Duszy jest dostrojeniem się do przepływu rzeki życia. Nadszedł taki czas, gdy Matka Ziemia bardzo nas woła. Usłyszysz zew, czy pozostaniesz głuchy? Trzeba nam powrócić do domu. Do jedności.

Zjednoczenie z Pulsem Ziemi, jest zjednoczeniem z życiem. Zjednoczenie Duszy/ siebie z Pulsem Wszechświatów jest zjednoczeniem z Istnieniem, z Bogiem samym. Potrzebujesz swoją unikatową częstotliwość połączyć w sobie, z Duszą, z Ziemią, z Kosmosem. To zjednoczenie da ci dostęp do Przepływu Istnienia. Ono w swoich podstawach jest Obfitością. W Rzece Istnienia jest wszystko i jest tego nieskończona ilość. Wystarczy dla wszystkich i zostanie ponownie nieskończona ilość. Nieustannie powielające się Bogactwo Istnienia. Tym jest Bóg.

Dlaczego więc, pomimo bogactwa przestrzeni tak tu cierpimy? Ponieważ jesteśmy zamknięci, odcięci od Przepływu. Przestrzenią oddzielającą nas jest energetyczna chmura nazbieranych i niezintegrowanych doświadczeń naszej Duszy przez ziemską drogę - czyli to, co w przestrzeni wewnętrznego cienia, w podświadomości. Nie ma innej drogi do wolności, jak tylko to przepracować. Uwolnić.

W czasach wzniesienia przestrzeń energetyczna stwarza nam możliwość oczyszczenia/ zrzucenia blokad i ujrzenia siebie w osobistej (i zbiorowej) prawdzie. Stwarza nam/ naszym Duszom szansę ponownego zjednoczenia się z Przepływem, który jest absolutną podstawą Boskiej Kreacji.

Bóg jest Przepływem, więc Wszystko Co Istnieje także jest Przepływem.

Odnajdź rytm, usłysz siebie. Usłysz Duszę i Ziemię. Jesteś częścią czegoś wielkiego. Jesteś częścią Koła Życia. Zjednocz się ze sobą. Zjednocz z życiem, zjednocz z Ziemią. Usłysz wołanie. Mama wzywa nas do Domu, do raju, który utraciliśmy. Czas oddzielenia dobiega końca. Codzienna/ częsta praktyka rytmu pozwala odnaleźć więź z życiem, ze sobą.

Praktyka Rytmu Istnienia, ciała, serca/ Duszy, myśli, życia, Ziemi, kosmosu, Boga, pozwala na powrót wejść w stan połączenia, w stan przepływu. Zobacz swój rytm. Zobacz rytm twojego życia. Zobacz siebie w Rytmie Istnienia. Drogą jest serce i wewnętrzna krystaliczność. Jeśli jej nie czujesz, nie martw się, pracuj nad sobą niestudzenie. Dojdziesz do celu. To kwestia wytrwałości, ponieważ sensem drogi jest osiągnąć metę. Każdemu z nas ostatecznie jest to pisane. Taki jest cel Duszy. Akceptacja Tego Co Jest ma cudowną moc. Przyspiesza drogę.

Stań się Rytmem. On jest podstawą życia. Chaos jest także rytmem. Wewnętrzna uważność i połączenie z Ziemią pozwoli ci go odnaleźć, pozwoli odnaleźć połączenie.

Praktyka świadomego oddechu/ rytmu istnienia

Wspomaga połączenie się z rytmem życia/ Ziemi/ serca/ Duszy/ Istnienia.

Technika do pracy z wszelkimi intencjami: oczyszczaniem, uwalnianiem, rytmem życia, byciem, przypływem, wyciszaniem, łączeniem, świadomą obecnością, przyswajania energii życia. Oddech/ wydech/ zatrzymanie w trybie 3-7 sekund. Ile jesteś w stanie wytrzymać, aby był naturalny przepływ. Z praktyką świadomego oddychania czas będzie się wydłużał. Ważny jest moment zatrzymania, ponieważ wtedy spotykasz się ze sobą. Co tam odnajdujesz?

Do praktykowania kiedy tylko masz potrzebę. Najlepiej na świeżym powietrzu.

Wdech (napełnianie) - Zatrzymanie. Bycie – Wydech (oddawanie) - Zatrzymanie. Połączenie

Wdech (napełnianie) - Zatrzymanie. Przypływ – Wydech (oddawanie) - Zatrzymanie. Odpływ

Wdech (napełnianie) – Zatrzymanie. Falowanie - Wydech (oddawanie) - Zatrzymanie. Przepływ

Wdech (napełnianie) - Zatrzymanie. Bycie – Wydech (oddawanie) - Zatrzymanie. Połączenie

Praktyka świadomego oddechu jest ściśle połączona z praktyką rytmu serca.

Praktyka rytmu serca

Jest bardzo prosta, jak proste jest życie w swoich podstawach. Nie potrzeba skomplikowanych działań, bo wszystko jest w nas. Wszystko JUŻ TU JEST. Jest w tobie, jest w życiu. Ty wszystko już wiesz i wszystko już masz, ponieważ Bóg uczynił cię KOMPLETNYM. Potrzebujesz w tym świecie wykonać do tego drogę. Potrzebujesz na powrót odkryć to w sobie. Taka reguła na ten czas. Jesteś tu? Jesteś w sobie?

Połóż rękę na sercu. Zrób kilka świadomych oddechów centralizujących cię na poziomie klatki piersiowej, gdzie ulokowana jest czakra serca. Stań się oddechem, zobacz swoje fizyczne serce. Zobacz jego rytm. Poczuj, jak ono wykonuje swoją pracę. Pracę ŻYCIA. Poczuj przepływającą krew, poczuj jej pulsowanie w ciele, w każdym jego zakamarku. Poczuj jak rytm twojego serca, jego bicie – kurczenie się i rozkurczanie połączone jest z ODDECHEM. Pozwól się porwać rzece twojego rytmu życia, pozwól się porwać życiu w twoich żyłach. Twój rytm życia/ rytm serca/ rytm oddechu, jest unikatowym rytmem twojego istnienia. Jest unikatowym rytmem twojej DUSZY. Waszą niepowtarzalną częstotliwością ISTNIENIA. Unikatową wibracją Boga w was.

Poczuj sobą przestrzeń zewnętrzną, poczuj ciepło słońca, powiew wiatru na skórze i we włosach. USZŁYSZ dźwięk życia. OBUDŹ swoje ZMYSŁY. OBUDŹ w sobie ŻYCIE. POCZUJ SIEBIE w nurcie istnienia, poczuj zanurzenie w rzece życia i UŚWIADOM sobie, że jesteś POŁĄCZONY z Matką Ziemią najpierw, jako żyjący TU imz Wszechświatem przez twoją Duszę. Tworzycie JEDNOŚĆ w sobie i z Istnieniem.

Odkryj RADOŚĆ istnienia w sobie. Odkryj WDZIĘCZNOŚĆ. To jedne z najsilniejszych wibracji. Uziem się i pozostań w połączeniu. Na początku może być to tylko chwila, z czasem będzie to coraz dłuższe, aż stanienie stanem naturalnym. JESTEŚMY W DRODZE. Rozwijamy się.

Życie jest mistyczne i ono jest TU. Sięgajmy wysoko i zanurzajmy się w świadomym byciu tu. Jak drzewa, które im wyżej wspinają się ku niebu, tym mocniej osadzają się w ziemi. Równowaga. To bardzo ważne, ponieważ jesteśmy w rzeczywistości tego świata, a ona wymaga solidnej pracy u podstaw. Dlatego trzeba zejść do życia i zająć się pracą najpierw w sobie, potem w otaczającej nas rzeczywistości, a to przejawi się zmianami w świecie. Nie ma innej drogi. To nie medytacje są nam potrzebne, a REALNE DZIAŁANIA.

To my musimy przejść przemianę, bo to my kreujemy tę rzeczywistość w najbardziej podstawowym, codziennym aspekcie. Dlatego schodzimy z chmur duchowości, zakasujemy rękawy i w drogę. Ten świat czeka na zmiany, czeka na nas. Na zmiany czeka MATKA ZIEMIA. Rewolucja zaczyna się od korzeni, od zmian w nas samych, od połączenia i rozświetlenia naszych serc. Stwórzmy w tym świecie cywilizację serca. Niech tak widzą i rozpoznają nas we Wszechświatach. Istoty, ludzi w których płoną latarnie źródłowego światła. Nasze możliwości są ogromne. Potrzebujemy sobie to uświadomić i rozświetlić poziomy boskości w nas. A to już zadnie naszych Dusz. Ich zjednoczenie, to zjednoczenie człowieka, zjednoczenie ludzkości.

Zanurzenie w Matce

Wychodź z domu. Zanurzaj się świadomie w przestrzeni, w przyrodzie. Słuchaj mądrości, którą Matka Ziemia chce ci przekazać. Pozwól się uleczyć. Niech obmywa cię deszcz, przewiewa wiatr, oświeca światło świadomości Słońca. Niech koi cię śpiew ptaków, kołysze falowanie morza, oświetlają gwiazdy, obmywa woda. Połączenie.

Wszystko czego ci potrzeba jest TU. Czeka, aż się dostroisz i poczujesz. To będzie czas powrotu do wewnętrznego domu, do nurtu istnienia.

Wejdź w swój naturalny rytm, nawet, jeśli na tym etapie jest on różny od źródłowego. Chaos jest także rytmem. Akceptacja ma ogromną moc uzdrawiania.

Bóg jest jak ogromne Centralne Serce w obiegu Życia.

Matka Ziemia mówi: wróćcie do mnie moje dzieci, a ja was uleczę.

Wszyscy jesteśmy połączeni w miłości. W polu serca.

Bądź połączony. Bądź szczęśliwy. 

Ulecz nas Matko Ziemio.

Zbudźsię Dziecko Ziemi i żyj prawdziwie.

Wesprzyjmy z serca siebie i świat w przemianach.

Jesteśmy Dziećmi Ziemi, żyjemy w Raju. TERAZ.

źródło zdjęcia: https://es.wikipedia.org/wiki/Archivo:Iquitos_desde_el_aire.jpg

Poczytaj także:

W przestrzeni serca.

Kryształ serca. Boże Ziarno w nas.

W przepływie serca. Świadome życie między wymiarami.

Dom Duszy.

Czakra Astralna - siedziba Duszy.