w przestrzeni serca
cytat
Spotkania z Duszami pozwalają mi oglądać Boga w różnych odsłonach. Dzięki temu mogę uzyskać szersze widzenie Istnienia.

Jesteśmy jednością, choć bardzo różnorodną, bo różnorodność tworzy najpiękniejsze obrazy. Taki jest też zamysł Boga na Jego Stworzenie. Jest taka przestrzeń w nas, gdzie pomimo różnic, możemy rozpoznać się w jedności. To pole serca. Tu możemy łączyć się, by tworzyć razem w źródłowej wspólnocie rzeczy piękne. Z tego poziomu zbudujemy nowy świat, ponieważ w sercu wszyscy mówimy jednym językiem. To jest język światła.

Praca z Duszami, to praca na cząstkach Boga, ponieważ Duszę widzę i rozumiem, jako fragment Boskich Energii/ Boskiego Ciała utkany w Duszę i wypuszczony w doświadczenie. Pracując z Duszami mam możliwość oglądania wielu ścieżek i rozpoznawania Boga/ Boskiej Kreacji w szerszym spektrum. 

Dziękuję Wam Dusze za ten zaszczyt. Dziękuję za wszystko, czym się ze mną dzielicie. Jestem tym, kim jestem także dzięki spotkaniom z Wami. 

 

Dar Twojego serca pomoże w prowadzeniu i utrzymaniu bloga. Przy wpłacie wybierz opcję: dla rodziny i przyjaciół. Wspólnie z Duszą bardzo dziękujemy.
Kiedy spotykam Wielką Duszę, zastanawiam się, co ona robi w takim świecie jak Ziemia. Ano w podstawach poszukuje życia, czyli Boga. Myślę, że każdą Duszę można nazwać Wielkim Badaczem Życia. Poszukiwaczem Boga w Odmętach Wszechświatów, które w...
02.08.2023
Świadoma kreacja pod osobiste potrzeby, jest w tych czasach bardzo ważna. 
21.08.2022
Odsuńmy na chwilę racjonalności życia. Powróćmy do dzieciństwa i zanurzmy się w magii.
12.12.2021
Przyszła Dusza, by przynieść dobre słowo, wsparcie i ukojenie na te zwariowane czasy i procesy, które wszyscy globalnie przechodzimy, ponieważ przechodzi je nasza planeta – dom, w którym przyszło nam na Tu i Teraz być i żyć. Przyda się trochę...
04.07.2021
Najbliższe lata są dla ludzkości czasem jednoczenia się Duszą, po to, byśmy dostali dostęp do autentycznych (boskich) siebie.
29.05.2021
Najważniejsze teraz, jest połączyć się ze swoją Duszą dla ewolucyjnego dopięcia w człowieku zmian tych czasów.
23.05.2021
Otwórz serce, gdy w twojej Duszy puka do ciebie sam Bóg.
03.05.2021
W ziemskim świecie umysł i serce będą ścierać się tak długo, aż nie odnajdziemy siebie. Wówczas zapanuje pomiędzy nimi harmonia.
22.04.2021
Gdybym mówiła o ziemskim życiu (czy życiu w ogóle) jako tylko o świetle, byłabym nieprawdziwa. Czasem, czy nawet niejednokrotnie plecaki naszych doświadczeń bywają ołowiane. I to też jest życie.
13.04.2021
Spotkałam tę Duszę w zeszłym tygodniu, gdy człowiek zgłosił się z zatrzymaniem życia. Nauczyła mnie pięknej rzeczy o istnieniu.
30.03.2021
W procesie transformacji najpierw sięgamy wysoko gwiazd, żeby przypomnieć sobie kim jesteśmy. Potem schodzimy na Ziemię znów, by przynieść gwiazdy TU.
01.03.2021
Wstań z kolan, załóż koronę drogi człowieku. Jesteś przecież Mistrzem. Mistrzem w drodze doświadczenia. Masz tego świadomość?
25.11.2020