w przestrzeni serca
cytat
Spotkania z Duszami pozwalają mi oglądać Boga w różnych odsłonach. Dzięki temu mogę uzyskać szersze widzenie Istnienia.

Jesteśmy jednością, choć bardzo różnorodną, bo różnorodność tworzy najpiękniejsze obrazy. Taki jest też zamysł Boga na Jego Stworzenie. Jest taka przestrzeń w nas, gdzie pomimo różnic, możemy rozpoznać się w jedności. To pole serca. Tu możemy łączyć się, by tworzyć razem w źródłowej wspólnocie rzeczy piękne. Z tego poziomu zbudujemy nowy świat, ponieważ w sercu wszyscy mówimy jednym językiem. To jest język światła.

Praca z Duszami, to praca na cząstkach Boga, ponieważ Duszę widzę i rozumiem, jako fragment Boskich Energii/ Boskiego Ciała utkany w Duszę i wypuszczony w doświadczenie. Pracując z Duszami mam możliwość oglądania wielu ścieżek i rozpoznawania Boga/ Boskiej Kreacji w szerszym spektrum. 

Dziękuję Wam Dusze za ten zaszczyt. Dziękuję za wszystko, czym się ze mną dzielicie. Jestem tym, kim jestem także dzięki spotkaniom z Wami. 

 

Dar Twojego serca pomoże w prowadzeniu i utrzymaniu bloga. Przy wpłacie wybierz opcję: dla rodziny i przyjaciół. Wspólnie z Duszą bardzo dziękujemy.
Przyszła Dusza, by przynieść dobre słowo, wsparcie i ukojenie na te zwariowane czasy i procesy, które wszyscy globalnie przechodzimy, ponieważ przechodzi je nasza planeta – dom, w którym przyszło nam na Tu i Teraz być i żyć. Przyda się trochę...
04.07.2021
Najbliższe lata są dla ludzkości czasem jednoczenia się Duszą, po to, byśmy dostali dostęp do autentycznych (boskich) siebie.
29.05.2021
Najważniejsze teraz, jest połączyć się ze swoją Duszą dla ewolucyjnego dopięcia w człowieku zmian tych czasów.
23.05.2021
Otwórz serce, gdy w twojej Duszy puka do ciebie sam Bóg.
03.05.2021
W ziemskim świecie umysł i serce będą ścierać się tak długo, aż nie odnajdziemy siebie. Wówczas zapanuje pomiędzy nimi harmonia.
22.04.2021
Gdybym mówiła o ziemskim życiu (czy życiu w ogóle) jako tylko o świetle, byłabym nieprawdziwa. Czasem, czy nawet niejednokrotnie plecaki naszych doświadczeń bywają ołowiane. I to też jest życie.
13.04.2021
Spotkałam tę Duszę w zeszłym tygodniu, gdy człowiek zgłosił się z zatrzymaniem życia. Nauczyła mnie pięknej rzeczy o istnieniu.
30.03.2021
W procesie transformacji najpierw sięgamy wysoko gwiazd, żeby przypomnieć sobie kim jesteśmy. Potem schodzimy na Ziemię znów, by przynieść gwiazdy TU.
01.03.2021
Wstań z kolan, załóż koronę drogi człowieku. Jesteś przecież Mistrzem. Mistrzem w drodze doświadczenia. Masz tego świadomość?
25.11.2020
W ziemskiej wędrówce często bywa tak, że Dusza nie towarzyszy człowiekowi przez całe jego życie lub jego znaczną część. Ciało funkcjonuje wtedy w tej linii czasowej Tu i Teraz, a Dusza przebywa w innej czasoprzestrzeni, w oddaleniu.
17.10.2020
Odsuńmy na chwilę racjonalności życia. Powróćmy do dzieciństwa i zanurzmy się w magii.
27.08.2020
Jednym z trudniejszych uświadomień na drodze z Duszą w tym świecie, jest zrozumienie, że nie musimy nieść za innych ich walizek doświadczeniowych (ród, rodzina, przyjaciele, związki, praca, my sami).
06.07.2020