Menu
wielka-głębia

Przyszła Dusza, by przynieść dobre słowo, wsparcie i ukojenie na te zwariowane czasy i procesy, które wszyscy globalnie przechodzimy, ponieważ przechodzi je nasza planeta – dom, w którym przyszło nam na Tu i Teraz być i żyć. Przyda się trochę lżejszej, szerszej perspektywy dla oddechu w drodze. Ścisk energetyczny, kóremu jesteśmy poddawni, trwa już dobrych parę lat i wciąż przyspiesza.

To przekaz o podróży i o tym, że jesteśmy w naszych Duszach Dziećmi Wieczności. Nieskończonymi Okruchami Boskiej Kreacji.

Idzie tak: uwierz że jesteś nieskończony, uwierz, że istnienie jest podróżą, w której nic nie jest niemożliwe. Uwierz w Wielki Wymiar, który jest Polem Nieskończonych Możliwości. Możesz wybrać, co tylko chcesz.

Ufaj. Wybieraj najpiękniejsze dla siebie ścieżki, takie, które przyniosą ci radość i spełnienie, ponieważ moc miłości jest najpotężniejszą. Nie bój się skakać w czasie, nie bój się wybierać spośród ścieżek nieograniczonych możliwości. Wybieraj tak, by wszystko tobie służyło.

Uwierz. Nie jesteśmy we Wszechświecie sami. Są inne siły, które nam pomagają, prowadzą, dzielą się z nami, czuwają. Wszyscy doskonale bawimy się w tym, gdyż istnienie jest podróżą.

Chodzi o podróż przede wszystkim. Nie tam dokąd myślimy dojść w swojej nieświadomości, a podróż, którą odbywasz jako Dziecko Wieczności. Ucz się od wielkich, ucz się od mistrzów, od tych którzy zrozumieli. Ucz się o tym, że tworzysz własną rzeczywistość. Zaufaj swoim uczuciom i kreuj spełnione życie, nawet wtedy, gdy inni powiedzą ci, żeś zwariował. Wkrótce zobaczą, że nie mieli racji. Prawda zaczyna do nas przenikać, ponieważ ona nas stwarza i otacza.

Dzieją się cuda w tym świecie. Wielu już podąża za swoją ścieżką przeznaczenia. To się dzieje. To się już stało.

Jesteś Dzieckiem Nieskończoności – z niej powstałeś Wieczna Istoto.

Skup się na Tu i Teraz, skup się wszędzie. Skup się na sobie, oddziel ziarna od plew i odzyskaj swoje Centrum.

Podażaj w lekkości człowieku. Pozdrowienia z Wielkiej Głębi.

To Wieczność przemawia, Kochani.

Wieczność.

Przekaz muzyczny do wpisu: Alexia Chellun - Eternal

Inne: OeahoThe Power Is Here Now.

Ps. W tym samym czasie ta Dusza przemawiała do Marzeny, Ani, Mateusza, Justyny. Kochani: przestrzeń jest żywa i wszyscy jesteśmy w niej POŁĄCZENI. Bariery odległości, języka, rasy, czy narodowości są tylko doświadczeniową grą, można by nawet rzec iluzją. Ja także dołączam się do pozdrowień z WIELKIEJ GŁĘBI.

Troszkę mnie mniej teraz. Przechodzę transformację do nowego etapu drogi i pracy. Przemiany będą trwały cały cykl enegetyczny roku 2021, czyli skończą się mniej więcej w czerwcu 2022 (jak piękna data). 

O ile w zeszłym roku 2020 cykl energetyczny trwał od zimowego, do zimowego przesilenia, o tyle w tym roku zaczął się on z letnim przeskokiem energetycznym. Czekają nas cztery duże przesyły energetyczne: obecna - czerwcowa, jesienna, zimowo-wiosenna i ponownie czerwcowa. Cel: falowe, globalne przebudzenia. Dla tych którzy, są już w drodze, będzie dalsze przyspieszenie i rozwój wielowymiarowości. 

Podążaj w lekkości, bo wszystko w istocie rzeczy takie jest. Płyńmy Dzieci Wszechświatów, Dzieci Wieczności. Skupmy się na Wiecznym TERAZ. 

Ps.2. Wierzę absolutnie w mądrość Przestrzeni, która nas prowadzi i będzie coraz bardziej, z opadaniem gęstych zasłon zapomnienia. Wierzę w mądrość naszych Dusz, wierzę w naszą mądrość. Dojdziemy do domu. Dla mnie to FAKT.

Ps. 3 Jest wiele pięknych Dusz w tej chwili na Ziemi, które zawróciły ze swoich dróg, by nam tutaj pomóc. Jesteśmy jedną Wielką Kosmiczną Rodziną. I choć jesteśmy obecnie zajęci sobą, wykonując osobiste ścieżki do wolności, spotkamy się wszyscy w Polu Jedności.

Wzruszenie serca.

Trzymam z serca za nas wszystkich kciuki i za ten świat, ponieważ Matka Ziemia także jest w podróży.

Wielka Nieskończoność (Bóg) i Dusza naszego Wszechświata (zawierające się w sobie od makro do mikro kręgi/ matryce) pozdrawiają nas.

Czujesz Człowieku? Czy to czujesz?