Menu
Przekazy Dusz: łódź, która nie ma wioseł.
Joanna S-Grzybowska - Photography Love

Każdy punkt kryzysu jest punktem wielkiej siły. Trzeba tylko chcieć to zobaczyć. 

Zawirowania życiowe stwarzają okazję do nowego, konfrontując człowieka z życiem. Dusza Asi, to Dusza, która uczy wytrwałości i zaufania w podążaniu. Uczy także niezłomności, siły i tego jak przekuć życiowe tragedie w moc.

Kłopoty zmuszają nas zazwyczaj do zatrzymania, weryfikacji drogi, postawienia sobie pytań. Wejścia na ścieżkę poszukiwania odpowiedzi. 

Kim jestem? Po co to wszystko? Jaki jest sens życia?

Można nie być świadomym swojej Duszy, ale poszukiwania sensu zawsze prowadzą w jej rejony. Wiedz też, że wszystkie odpowiedzi już są. Niesiesz je w swoim sercu. Każdy punkt kryzysu jest punktem wielkiej mocy. Potrafisz to zobaczyć?

Dusza Asi przemawia obrazami. Pokazuje, że ponad chmurami lęków i emocji istnieje przestrzeń niezmienna. Stała życiowa. Odnajdując ją w sobie i w świecie, chronisz się tam czerpiąc z niej moc. To jest Twój fundament. Masz niekończące się wsparcie i niewyczerpane źródło energii.

Boska Cisza w Tobie niezmienne wspiera i prowadzi, tak, jak każdego dnia wschodzi słońce, niezależnie od tego czy je widzisz, czy niebo dzisiejszego dnia zasłane jest chmurami. Cisza w Tobie to złoty pył boskiego źródła, który obmywa Ciebie w każdej chwili Twojej podróży przez życie. Złoty pył jak promienie wschodzącego słońca muskają ocean życia, otulają Ziemię.

Życie jest oceanem, a on nie zawsze bywa łaskawy. Taka jest jego natura. Taka jest natura życia. Bywa, że łódź, w której żeglujesz przez codzienność mknie gładko jakby prowadziła ją niewidzialna ręka. Ale bywa też tak, że fale życia spychają ją z obranego kursu. Czasem także spotyka nas sztorm, po którym łódź życia trzeba składać na nowo. Gdzie znajdziesz siłę? Gdzie znajdziesz kierunek?

W zaufaniu i akceptacji do Boskiego Porządku Rzeczy. W pewności, że słońce nadal świeci pomimo tego, że na Twoim niebie właśnie szaleje potężna burza. Temu żywiołowi można się tylko poddać.

Dusza mówi: kiedy sztorm życia wyrzuci Cię ledwo żywego na brzeg. Wstań i idź. Wstań, bo przeżyłeś. Wstań, nie poddawaj się.

Życie jest potężne.

Życie jest magiczne.

Życie jest niewyczerpane.

Życie jest zmianą.

Gdzie znajdziesz oparcie? Gdzie znajdziesz siłę?

Dusza Asi uczy niezłomności i tego żeby się nie poddawać. Uczy nadziei i wiary, że słońce świeci zawsze, niezależnie od nieba jakie mamy nad swoimi głowami. Uczy ZAUFANIA. Asia już puściła wiosła i poddała się nurtowi, chociaż nie zna celu. Dusza tak zdecydowała: niech nauczy się poddawać sile fali. Niech wykorzysta jej moc i gładko popłynie przez ocean życia. Niech zaufa i pozwoli. Niech pokona strach. A kiedy puści, dostanie wszystko. 

Dusza mówi: bardzo ją kocham i jestem z niej dumna. Jedyną stałą jest brak stałej. Życie płynie jak woda. Życie nieustannie się zmienia. Kiedy zaufasz, poznasz jego reguły i tajemnice. Co robi łabędź wśród wzburzonych fal? Poddaje się im i pozwala nieść. Co robią kamienie na plaży? Leżą nieporuszone pozwalając się obmywać.

Życie jest potężne. Życie jest zmienne. Stała jest w człowieku i w Duszy, ponieważ ona jest zjednoczona z fundamentem, który to życie stwarza i zasila.

Jesteś sobie sterem i okrętem człowieku. Zaufaj Duszy, zaufaj życiu. Daj się poprowadzić.

Dusza Asi to Dusza, która jest wzruszona życiem i która do życia ma ogromne zaufanie. Ona mówi: puść stery. Nie walcz z wodą. Poddaj się falom, wyczuj ich nurt. Serfuj w jedności z wyższą energią. Wykorzystaj prąd, a życie Cię poniesie i nie będzie kosztować wysiłku.

Dokądkolwiek nie podążasz, Bóg zawsze jest z Tobą.

Pozwól sobie go zobaczyć. W sobie.

ODPUŚĆ. Usiądź spokojnie i pozwól łodzi płynąć. Boski prąd poniesie ją we właściwym kierunku.

Zawsze.

Ps. Dusza Asi mówi obrazami. Pokazuje, że wzorem dla nas jest przyroda, która trwa niezależnie od zmieniających się warunków. Słońce wschodzi zawsze, niezależnie od tego czy możemy je zobaczyć. Ty o tym doskonale wiesz. Wiesz, że słońce wzeszło pomimo pochmurnego dnia. Masz taką pewność.

Miej taką pewność i zaufanie do prowadzenia w biegu życia.

Dusza Asi pokazuje, że życie jest wodą, nieustannym pływem, który się kieruje wyższymi zasadami. Ty te zasady znasz. Masz je zapisane w sercu, ponieważ jesteś Dzieckiem Boga. Dotrzyj do tego.

Serca mamy różne i to jest piękne.

Życie jest zmienne i to jest piękne.

Życie jest potężne i bardzo kruche jednocześnie. I to jest piękne.

Życie jest wzruszeniem i to jest piękne.

Asia razem z Duszą każdego dnia, przez cały rok chodzą na sopocką plażę, odnajdując we wschodach słońca stałą w sztormie życia. Powstały piękne zdjęcia, które można oglądać na fbooku: Joanna S-Grzybowska - Photography Love.

Największe fale już za nimi. Łódź ocalała prowadzona przez Duszę. Jeszcze niejedno się zdarzy, ale one są silne, ponieważ zaufały i poddały się prowadzeniu. Uczą się wykorzystywać nurt. 

Słońce wschodzi zawsze, pomimo pochmurnego nieba.

Dusza zachęca, wzywając ruchem dłoni: choć, pokażę Ci tajemnicę życia.