Menu
Boskość Duszy.

Złożoność doświadczenia jest bogactwem Duszy.

Dusze bardzo różnie znoszą ziemskie doświadczenie. Niejednokrotnie, pokrywając się kurzem poznania, zapominają swojego centrum zjednoczonego z Bogiem. To jedna z konsekwencji bycia w ziemskim świecie zapomnienia i wewnętrznego podzielenia.

Kiedy Dusza przychodzi na Ziemię. Doświadcza wielu wersji siebie (kolejne wcielenia). Przechodzi ziemską drogę, a zbierane doświadczenia budują jej dojrzałość. Jak to jednak w tym świecie bywa, gdzie każdy kij ma dwa końce: poznanie dociąża Duszę ziemskim ciężarem, oddzielając ją jeszcze mocniej od wewnętrznego centrum. 

Jak wiele wersji Duszy by nie powstało w drodze, jest taka przestrzeń w niej, w której gra melodia Boga. Ta melodia/ wibracja jest źródłowa. Niezmienna. Jest podstawą i prawdą o Duszy. Reszta jest doświadczeniem. Ta melodia to światło Boga w niej. To światło przejawia się w nas. Ma je każdy. Zależy tylko na ile ma do niego dostęp. Na ile ma dostęp do niego nasza Dusza, by móc przejawić je w swoim człowieku.

Tym też jesteśmy w czystej postaci: melodią/ światłem Boga.

Każda Dusza stara się tutaj grać najpiękniej jak potrafi, choć nieraz to bardzo trudne; choć czasem na długo zapomina kim jest w swoich podstawach. Nie słyszy Boga w sobie przez długi czas.

Największą bolączką Dusz w ziemskiej drodze doświadczenia jest oddzielenie od boskiego Źródła .

Pasja życia. Radość istnienia. Przypomnijcie sobie o niej Dusze. Przypomnijcie ponad Wszystkim i ponad Wszystko. Zagrajcie swoją melodię po raz kolejny, bo istnienie warte jest starań. Bo ten świat, bo ludzkość potrzebuje waszego światła.

Dziękuję Duszy Krzysztofa, która przemówiła do mnie przepięknym muzycznym obrazem (obejrzysz TUTAJ). To jest Dusza, która pragnie obudzić w swoim człowieku poziomy osobistego mistrzostwa. Dusza, która pomimo grubej warstwy ziemskich doświadczeń wciąż zachwyca się życiem i nie zapomniała kim jest. Nie zapomniała swojego centrum i tego, że jest DOSKONAŁĄ JEDNOŚCIĄ. Ona pragnie o tym przypomnieć swojemu człowiekowi, innym Duszom, ludzkości. Ona chce przynieść na Ziemię pasję istnienia i radość życia w czystej, źródłowej postaci.

Życzę spełnienia pięknej misji.

ODZYSKAJ pamięć. To kwestia wewnętrznej drogi. Dla mnie, drogi serca.

Oświeceni sercem to MY.

Poczytaj także:

Źródłowe imię Duszy.

Dusza i Bóg w ziemskim doświadczeniu.