strona wspolpraca

Zapisy na sesję z Duszą do końca 2021 roku (wstępnie) są zamknięte.

Przechodzę transformację do kolejnej, nowej formy działań i pomocy.

 

 

-----

Razem z Duszką stworzyłyśmy to miejsce aby dzielić się doświadczeniami naszej drogi i tego, czego się uczymy w procesie wspólnej, świadomej ewolucji. Przez bloga chcemy pomagać Wam przypomnieć sobie kim jesteście (jesteśmy). Każdy, kto tu trafi i jest gotowy na zmianę swojego życia, może odnaleźć inspirację na ścieżce osobistego rozwoju. 

Na blogu dzielimy się naszym doświadczeniem na temat kontaktu i przyjaźni z Duszą, procesu wewnętrznej integracji w kierunku osobistej pełni, doświadczeniem wyjścia Duszy z kręgu ziemskich doświadczeń, wiedzą o procesach ewolucyjnych, które w tej chwili przechodzimy na Ziemi, wiedzą o Wszechświecie, świadomym człowieczeństwie, szczęśliwym, spełnionym, w pełni mocy życiu. Jeśli w osobistej podróży potrzebujesz pomocy, interesuje Cię droga z Duszą, nie wiesz od czego zacząć, jesteś zagubiony w natłoku informacji lub potrzebujesz porady, wsparcia, wskazówek, inspiracji w drodze osobistego rozwoju pod przewodnictwem i przy wparciu Twojej Duszy, serdecznie zapraszamy. 

Ps. Widzimy się zawsze w najbardziej właściwym momencie twojej drogi z Duszą. Po drugiej stronie Dusze już dawno na wszystko się umówiły, nawet na to, która kiedy ma się u nas pojawić. Praca z Duszą jest jedną z wielu spraw, kórymi zajmuję się w życiu. Staram się wszystko pogodzić i jednocześnie nie zarobić się. Nie po to tu przyszłam ;) Dziękuję Ci za Twoją cierpliwość i wyrozumiałość. Wszytko płynie we właściwym tempie. W czasie kilkutygodniowego oczekiwania na spotkanie, w ramach przygotowań do sesji, można poczytać bloga, szczególne zakładkę Dusza, Bóg Codzienny, Człowiek Świadomy.

 - Do trzech tygodni od sesji/ spotkania jesteście w energii naszego wsparcia, potem to odchodzi i przechodzicie na swoje. Jeśli wam to przeszkadza i nie chcecie, można wyrazić wolę, że nie potrzebujecie korzystać z tego pola energetycznego i wsparcie się zamknie.

- Sesja odbywa się z poziomu potrzeb Duszy na Tu i Teraz, dlatego zdarza się, że jest niekompatybilna z oczekiwniami człowieka (jesteśmy nieświadomi potrzeb swojej Duszy). Najlepiej jest puścić oczekiwania i poddać się przepływowi energii.

- W dniu spotkania dobrze jest wziąć wolne z pracy, po to, by mieć przestrzeń dla siebie. Robimy spore przestawienie energetyczne. Może się to (ale nie musi) objawiać różnymi wrażeniami w ciele. Rodzisz się do świadomego życia z Duszą. 

- Jeśli planujesz spotkanie, a jesteś w ciąży - poinformuj mnie o tym. Sprawdzimy czy jest to odpowiedni czas na zabiegi energetyczne.

Zakres prac:

Działamy w trzech obszarach: praca dla Duszy/ dla świata Dusz, praca dla Ziemi/ dla Duszy Ziemi (związana z obecnymi zmianami) i praca na rzecz ludzkości (wymiar jednostkowy i kolektywny).

Jednym z głównych kierunków naszych działań jest przygotowanie lub pomoc Duszom w drodze integracji i wyjścia z kręgu ziemskich doświadczeń (jeśli ona jest na tym etapie). Jest to określony proces energetyczny trwający około trzy (droga w parametrach piątego wymiaru) do pięciu, sześciu lat (droga w parametrach trzeciego i czwartego wymiaru) podzielony na kilka etapów. Jednym z nich (podstawowym) jest wewnętrzne oczyszczanie polegające na przepracowaniu (integracji) ziemskich doświadczeń Duszy. Proces wyjścia wiąże się także z szeregiem określonych zmian, które Dusza przeprowadza w sobie i w człowieku. Kolejnym obszarem działań jest pomoc Duszom w uleczaniu naleciałości doświadczeń, które utrudniają Wam spełnione życie i przechodzenie Dusz do nowych matryc czasowych piątego wymiaru Ziemi. Uczymy komunikacji i współpracy z Duszą, przygotowujemy człowieka na powrót i świadome życie z Duszą, także jeśli ona dłuższy czas nie przebywa (nie przebywała) w ciele.

W ramach prac:

 • obejrzymy i zdiagnozujemy Twoją aktualną sytuację życiową (sytuację Duszy).
 • Podpowiemy kierunek rozwoju.
 • Połączymy was do wspólnego podążania i pomożemy wejść na drogę Duszy.
 • Doradzimy i pomożemy w procesie nawiązania kontaktu, przyjaźni, współpracy z Duszą.
 • Wesprzemy, zmotywujemy w działaniach.
 • Zainspirujemy do szukania osobistej ścieżki rozwoju.
 • Odpowiemy na pytania dotyczące rozwoju duchowego.
 • Przekażemy wiadomości od Duszy.
 • Aktywizujemy energiami źródłowymi do przemian, rozwoju i drogi z Duszą, jeśli jest na to Wasza gotowość.
 • Przeprowadzimy Duszę na linię czasową piątego wymiaru, jeśli taka jest jej wola i gotowość. 
 • Razem z moją Duszą, przy wsparciu Boskiej Energii Źródłowej, Pola i Duszy Ziemi wykonamy uzdrawiającą/ regenerującą pracę energetyczną na poziomie Twojej Duszy (pośrednio także na poziomie ciała). Sprowadzamy Duszę do ciała. (Decyzję o gotowości podejmuje Źródło i sama Dusza. Nie ingeruję w moment drogi doświadczenia Duszy, jeśli ona nie wyraża takiej woli.)
 • Sprowadzimy Duszę, jeśli ona w drodze doświadczenia utknęła w poziomach astralnych. 
 • Przygotujemy człowieka na powrót Duszy.
 • Otworzymy na poziomie energetycznym przestrzeń serca (boski wymiar serca) logując w ten sposób nowe matryce do rozwoju w parametrach nowych czasów (są to czasy serca). Umożliwi to Duszy ewolucję i rozwój w nowych matrycach energetycznych. Da możliwość wykonywania prac oczyszczających/ otwierających do przepływu energii życia na nowych zasadach, które w tej chwili logują się na Ziemi. Żyjemy w bardzo ciekawych czasach przemian.
 • Rozpoznamy i otworzymy blokady w Duszy, uwalniając Wam drogę do rozwoju. Rezultatem jest m.in. uzdrowienie życia. To jest proces polegający na pracy nad sobą pod przewodnictwem Duszy. To co w energii dzieje się natychmiast, w materii potrzebuje Waszego działania i czasu.
 • Pomożemy Wam przejść proces integracji ziemskich doświadczeń Duszy (praca z wewnętrznym cieniem).
 • Zajmujemy się także przygotowaniem Duszy do rozpoczęcia tego procesu.

To, jak przebiegnie sesja i który z procesów potrzeba będzie wykonać, zależy od indywidualnego momentu drogi Duszy, jej potrzeb na Tu i Teraz. Każda droga jest unikatowa, każda Dusza wyjątkowa i inna.

Czego nie robimy:

 • Nie przepowiadamy przyszłości, nie podajemy imienia i zadań Duszy, nie czytamy Kronik Akaszy (chyba, że jest to intencją Duszy). Ty sam/sama masz moc dowiedzieć się wiele o sobie w komunikacji ze swoją Duszą.
 • Nie podajemy recept na życie. Ty sam/ sama o nim decydujesz osobistymi wyborami. Wskazujemy drogę i tłumaczymy przyczyny zdarzeń na podstawie informacji od Duszy.
 • Podpowiadamy jak przepracować problemy na poziomie energetycznym. Efektem takiej pracy jest zawsze uzdrowienie na danym poziomie w materii. Najpierw jesteśmy energią, potem materią. Wszystko ma początek w energiach.

Spotkania: rozmowy on-line (wtorki i czwartki 09.00 lub 17.00 czasu polskiego) opcja skype lub messenger. Koszt 300 zł (1,5 - 2 godziny sesja). Każde następne pół godziny plus 50 zł.

Ze względu na wydłużający się czas oczekiwania, proszę o wpłatę na tydzień lub dwa przed spotkaniem. Wcześniejszy przelew jest dla mnie potwierdzeniem terminu sesji, co ułatwia mi ogranizację pracy. 

Mam także wielką prośbę: jeśli spotkanie z jakiegoś powodu nie może dojść do skutku, poinformuj mnie o tym odpowiednio wcześniej. Dzięki Twojej uprzejmości inna osoba/ Dusza będzie mogła skorzystać z terminu. Dziękuję za Twoją odpowiedzialność.

Pomoc:

 • płatnośc przez pay pal  (poniżej wtyczka darowizna) 
 • lub dokonaj wpłaty na konto o numerze: 84 1050 1764 1000 0023 0675 6707, przelew zagraniczny: PL 84 1050 1764 1000 0023 0675 6707 (kod bic INGBPLPW)
 • w tytule przelewu podaj umówioną datę spotkania.

 Dziękuję

 

 

Jesteś energetyczną wypadkową drogi Twojej Duszy.

Tylko wewnętrznie zjednoczony jesteś bosko sprawczy, ponieważ Duch i Materia w połączeniu, mają moc gotową odmieniać bieg rzeczy. Wasze zjednoczenie, to wielokrotnie powielona siła i sprawczość. Odkryj swoją wielkość.