Menu

Pracujemy z Duszą w trybie okienek sesyjnych, z zapisami na początku każdego miesiąca na dany miesiąc. 

Miejsca na lipiec i sierpień wypełnione.

W dniu 01.09.2024 zapisy na wrzesień i październik. We wrześniu sesje zaczynają się od 15.09.24. Zapraszam.

Zgłoszenia kierujemy wyłącznie na messenger bloga na fbooku. (Ze względów organizacyjnych nie przyjmuję zgłoszeń na prywatnym messengerze ani na poczcie). Decyduje kolejność zgłoszeń

Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Jest dużo chętnych. Wierzę, że po tamtej stronie wszystko jest układane i każdy ma być, kiedy będzie.

Jeśli nie odpowiem na zgłoszenie w ciągu 3 dni, znaczy, że ono w danym miesiącu nie załapało się. Piszemy ponownie w następnym okienku zgłoszeniowym, w dacie podanej powyżej.

Zakres działań

Szeroko pojęte towarzyszenie, pomoc, wsparcie w czasach gobalnej transformacji.

Pracujemy z Duszą w czterech obszarach, zwięzanych z medycyną Duszy (energii człowieka):

 • komunikacja, relacje, przyjaźń i świadome podążanie z Duszą (łącznie Duszy i człowieka w polu serca, świadomości i ciała, wieści od Duszy, nauka rozpoznawania przewodnictwa Duszy w sobie, sprawdzamy, które łącza komunikacyjne działąją)

 • praca na poziomie plecaka doświadczeniowego Duszy/ człowieka (aktualne wcielenie, poprzednie wcielenia, pole rodowe, powiązania z przestrzenią zbiorową, wewnętrzne dziecko, pole mentalne, pole serca, blokady w ciele, praca w obszarze podświadomości, pomoc w integracji doświadczeń, uwalnianie Duszy z ugrzęźnięcia astralnego, energetyczna regeneracja podoświadczeniowa, nastawianie przepływu (pionu) energetycznego: Źródło-Człowiek-Dusza-Ziemia)

 • budzenie Światła i Boskiego Powołania Duszy (otwieranie źródłowych potencjałów Istoty, łączenie z Boskim Pierwiastkiem, z boskością, z Matką Ziemią, do stanu przepływu energetycznego, praca w obszarze ciała światła, struktur krystalicznych i ciał energetycznych człowieka).

 • Towarzyszenie w procesach transformacyjnych, praca z ewolucyjnie zmieniającym się ciałem (Dusza w aspekcie ciała): struktury energetyczne, budzenie tożsamości ciała, aktualna kondycja ciała, transformacja obciążeń doświadczeniowych, uwalnianie, otwieranie i energetyczna aktywacja ciała, do dziejącej się na Ziemi ewolucji.

Co będzie robione na sesji, jest kwestią indywidualną, zależną od momentu ewolucyjnego Duszy, potrzeb z jakimi ona w Tu i Teraz zgłasza się na spotkanie. Oglądamy Waszą indywidualną sytuację, dopasowujemy działania do aktualnych potrzeb. Zdarza się, że sesja jest niekompatybilna z oczekiwaniami człowieka (jesteśmy nieświadomi potrzeb swojej Duszy). Najlepiej jest puścić oczekiwania i poddać się przepływowi energii.

W dniu spotkania dobrze jest wziąć wolne z pracy po to, by mieć przestrzeń dla siebie. Robimy spore przestawienie energetyczne. Może się to (ale nie musi) objawiać różnymi wrażeniami w ciele. Rodzisz się do świadomego życia z Duszą.

Kochana Kobieto: jeśli planujesz spotkanie, a jesteś w ciąży, ponformuj mnie o tym. Sprawdzimy, czy jest to odpowiedni czas na zabiegi energetyczne.

Do trzech tygodni od sesji jesteście z Duszą w energii naszego wsparcia. Potem to odchodzi i przechodzicie na swoje. Jeśli nie chcecie, można wyrazić wolę, że nie potrzebujecie korzystać z tego pola energetycznego i wsparcie się zamknie.

W czasie oczekiwania na spotkanie, w ramach przygotowań do sesji, warto poczytać bloga, szczególne zakładkę Dusza, Bóg Codzienny, Człowiek Świadomy.

Spotkania

Spotkania w formie rozmowy on-line we wtorki i piątki, o godz. 09.00 lub 17.00 czasu polskiego. Nośnik: skype lub messenger. Inwestycja 450 zł (spotkanie 1,5 - 2 godz. Każde następnie 30 minut plus 50 zl.) Wpłata tydzień przed sesją, jest potwierdzeniem terminu spotkania. 

Jeśli się rozmyślisz, do czego masz absolutnie prawo, poinformuj o tym odpowiednio wcześniej. Dzięki Twojej uprzejmości inna osoba/Dusza będzie mogła skorzystać z pomocy. Dziękuję za odpowiedzialne podejście do sprawy. 

Czego nie znajdziesz na sesji

 • Nie przepowiadamy przyszłości, nie podajemy imienia i zadań Duszy, nie czytamy Kronik Akaszy (chyba, że jest to intencją Duszy). Ty sam/sama masz moc dowiedzieć się wiele o sobie w komunikacji ze swoją Duszą.

 • Nie podajemy recept na życie. Ty sam/sama o nim decydujesz osobistymi wyborami. Wskazujemy drogę i tłumaczymy przyczyny zdarzeń na podstawie informacji od Duszy.

 • Podpowiadamy jak przepracować problemy na poziomie energetycznym. Efektem takiej pracy jest (zazwyczaj) uzdrowienie na danym poziomie w materii. Najpierw jesteśmy energią, potem materią. Wszystko ma początek w energiach.

 

Dostępne formy płatności:

 • płatność przez PayPal (poniżej wtyczka darowizna)

 • wpłata na konto: 84 1050 1764 1000 0023 0675 6707
  przelew zagraniczny: PL 84 1050 1764 1000 0023 0675 6707 (kod bic INGBPLPW)
  w tytule przelewu proszę o wisanie hała DAROWIZNA i podanie umówionej daty i godziny spotkania

 • darowizna

Dziękuję

Odkrywamy swoją moc.

Trzeba zaufać życiu.