strona wspolpraca

Dzień dobry. Pracujemy w trybie okienek sesyjnych, z zapisami na początku każdego miesiąca na dany miesiąc. 

W dniu 15.01.2024 zapraszam na zapisy na drugą połowę stycznia i luty. Dziękuję.

Zgłoszenia kierujemy wyłącznie na messenger bloga na fbooku. (Ze względów organizacyjnych nie przyjmuję zgłoszeń na prywatnym messengerze ani na poczcie). Decyduje kolejność zgłoszeń

Trzeba się Kochani uzbroić w cierpliwość. Jest dużo chętnych. Wierzę, że po tamtej stronie wszystko jest układane i każdy ma być, kiedy będzie. Jeśli nie odpowiem na zgłoszenie w ciągu 3 dni, zanczy, że ono w danym miesiącu nie załapało się. Piszemy ponownie w następnym okienku zgłoszeniowym, w dacie podanej powyżej.

Zakres działań

Pracujemy z Duszą w trzech obszarach:

 • komunikacja, relacje, przyjaźń i świadome podążanie z Duszą (łącznie Duszy i człowieka w polu serca, świadomości i ciała, wieści od Duszy, nauka rozpoznawania przewodnictwa Duszy w sobie, sprawdzamy, które łącza komunikacyjne działąją)

 • praca na poziomie plecaka doświadczeniowego Duszy/ człowieka (aktualne wcielenie, poprzednie wcielenia, pole rodowe, powiązania z przestrzenią zbiorową, wewnętrzne dziecko, pole mentalne, pole serca, blokady w ciele, praca w obszarze podświadomości, pomoc w integracji doświadczeń, uwalnianie Duszy z ugrzęźnięcia astralnego, nastawianie przepływu (pionu) energetycznego Źródło-Człowiek (Dusza)-Ziemia)

 • budzenie Światła i Boskiego Powołania Duszy (otwieranie źródłowych potencjałów Istoty, łączenie z Boskim Pierwiastkiem, z boskością, z Matką Ziemią, do stanu przepływu energetycznego, praca w obszarze ciała światła i ciał energetycznych człowieka).

Co będzie robione na sesji, jest kwestią indywidualną, zależną od momentu ewolucyjnego Duszy i potrzeb z jakimi ona w Tu i Teraz zgłasza się na spotkanie. Oglądamy Waszą indywidualną sytuację i dopasowujemy działania do aktualnych potrzeb. Zdarza się, że sesja jest niekompatybilna z oczekiwaniami człowieka (jesteśmy nieświadomi potrzeb swojej Duszy). Najlepiej jest puścić oczekiwania i poddać się przepływowi energii.

W dniu spotkania dobrze jest wziąć wolne z pracy po to, by mieć przestrzeń dla siebie. Robimy spore przestawienie energetyczne. Może się to (ale nie musi) objawiać różnymi wrażeniami w ciele. Rodzisz się do świadomego życia z Duszą.

Kochana Kobieto: jeśli planujesz spotkanie, a jesteś w ciąży, ponformuj mnie o tym. Sprawdzimy, czy jest to odpowiedni czas na zabiegi energetyczne.

Do trzech tygodni od sesji jesteście z Duszą w energii naszego wsparcia. Potem to odchodzi i przechodzicie na swoje. Jeśli nie chcecie, można wyrazić wolę, że nie potrzebujecie korzystać z tego pola energetycznego i wsparcie się zamknie.

W czasie oczekiwania na spotkanie, w ramach przygotowań do sesji, warto poczytać bloga, szczególne zakładkę Dusza, Bóg Codzienny, Człowiek Świadomy.

 

Spotkania

Spotkania w formie rozmowy on-line we wtorki i piątki, o godz. 09.00 lub 17.00 czasu polskiego. Nośnik: skype lub messenger. Inwestycja 450 zł (spotkanie 1,5 - 2 godz. Każde następnie 30 minut plus 50 zl.) Wpłata tydzień przed sesją, jest potwierdzeniem terminu spotkania.

Jeśli się rozmyślisz, do czego masz absolutnie prawo, poinformuj o tym odpowiednio wcześniej. Dzięki Twojej uprzejmości inna osoba/Dusza będzie mogła skorzystać z pomocy. Dziękuję za odpowiedzialne podejście do sprawy.

Czego nie znajdziesz na sesji

 • Nie przepowiadamy przyszłości, nie podajemy imienia i zadań Duszy, nie czytamy Kronik Akaszy (chyba, że jest to intencją Duszy). Ty sam/sama masz moc dowiedzieć się wiele o sobie w komunikacji ze swoją Duszą.

 • Nie podajemy recept na życie. Ty sam/sama o nim decydujesz osobistymi wyborami. Wskazujemy drogę i tłumaczymy przyczyny zdarzeń na podstawie informacji od Duszy.

 • Podpowiadamy jak przepracować problemy na poziomie energetycznym. Efektem takiej pracy jest (zazwyczaj) uzdrowienie na danym poziomie w materii. Najpierw jesteśmy energią, potem materią. Wszystko ma początek w energiach.

 

Dostępne formy płatności:

 • płatność przez PayPal (poniżej wtyczka darowizna)

 • wpłata na konto: 84 1050 1764 1000 0023 0675 6707
  przelew zagraniczny: PL 84 1050 1764 1000 0023 0675 6707 (kod bic INGBPLPW)
  w tytule przelewu proszę o wisanie hała DAROWIZNA i podanie umówionej daty i godziny spotkania

 • darowizna

Dziękuję

 

Odkrywamy swoją moc.

Trzeba zaufać życiu.