strona wspolpraca

Dzien dobry. Pracujemy w trybie okienek sesyjnych, z zapisami na początku każdego miesiąca na dany miesiąc. 

Przerwa związana z transformacją. O powrocie do pracy poinformuję tutaj.

Zgłoszenia kierujemy wyłącznie na messenger bloga na fbooku. (Nie przyjmuję zgłoszeń na prywatnym messengerze, ani na poczcie). Decyduje kolejność zgłoszeń

Jest dużo chętnych. Wierzę, że po tamtej stronie wszystko jest układane i każdy ma być kiedy będzie. Jeśli nie odpowiem na zgłoszenie w ciągu 3 dni, zanczy, że ono w danym miesiącu nie załapało się. Piszemy ponownie w następnym okienku, w dacie podanej powyżej.

Zakres działań

Pracujemy z Duszą w trzech obszarach:

  • komunikacja, relacje, przyjaźń i świadome podążanie z Duszą (łącznie Duszy i człowieka w świecie rozdzielenia, wieści od Duszy, nauka rozpoznawania przewodnictwa Duszy w sobie)

  • praca na poziomie plecaka doświadczeniowego Duszy/ człowieka (aktualne wcielenie, poprzednie wcielenia, pole rodowe, powiązania z przestrzenią zbiorową, wewnętrzne dziecko, pole mentalne, pole serca, ciało, praca w obszarze podświadomości, pomoc w integracji doświadczeń, uwalnianie Duszy z ugrzęźnięcia astralnego, nastawianie przepływu energetycznego źródło-człowiek (dusza)-ziemia)

  • budzenie Światła i Boskiego Powołania Duszy (otwieranie źródłowych potencjałów Istoty, łączenie z Boskim Pierwiastkiem, z boskością, z Matką Ziemią do stanu przepływu energetycznego)

Co będzie robione na sesji, jest kwestią indywidualną, zależną od momentu ewolucyjnego Duszy i potrzeb z jakimi ona w Tu i Teraz zgłasza się na spotkanie. Oglądamy Waszą indywidualną sytuację i dopasowujemy działania do aktualnych potrzeb. Zdarza się, że sesja jest niekompatybilna z oczekiwaniami człowieka (jesteśmy nieświadomi potrzeb swojej Duszy). Najlepiej jest puścić oczekiwania i poddać się przepływowi energii.

W dniu spotkania dobrze jest wziąć wolne z pracy po to, by mieć przestrzeń dla siebie. Robimy spore przestawienie energetyczne. Może się to (ale nie musi) objawiać różnymi wrażeniami w ciele. Rodzisz się do świadomego życia z Duszą.

Kochana Kobieto: jeśli planujesz spotkanie, a jesteś w ciąży, ponformuj mnie o tym. Sprawdzimy, czy jest to odpowiedni czas na zabiegi energetyczne.

Do trzech tygodni od sesji jesteście z Duszą w energii naszego wsparcia. Potem to odchodzi i przechodzicie na swoje. Jeśli nie chcecie, można wyrazić wolę, że nie potrzebujecie korzystać z tego pola energetycznego i wsparcie się zamknie.

W czasie oczekiwania na spotkanie, w ramach przygotowań do sesji, można poczytać bloga, szczególne zakładkę Dusza, Bóg Codzienny, Człowiek Świadomy.

Czego nie znajdziesz na sesji

  • Nie przepowiadamy przyszłości, nie podajemy imienia i zadań Duszy, nie czytamy Kronik Akaszy (chyba, że jest to intencją Duszy). Ty sam/sama masz moc dowiedzieć się wiele o sobie w komunikacji ze swoją Duszą.

  • Nie podajemy recept na życie. Ty sam/sama o nim decydujesz osobistymi wyborami. Wskazujemy drogę i tłumaczymy przyczyny zdarzeń na podstawie informacji od Duszy.

  • Podpowiadamy jak przepracować problemy na poziomie energetycznym. Efektem takiej pracy jest (zazwyczaj) uzdrowienie na danym poziomie w materii. Najpierw jesteśmy energią, potem materią. Wszystko ma początek w energiach.

 

Odkrywamy swoją moc. Trzeba zaufać życiu.