strona wspolpraca
Kolejne zapisy na sesję z Duszą (system zapisów kwartalny) odbędą się w dniu 15 grudnia (dokładnie tego dnia, czyli nie wcześniej i nie później) terminy spotkań: styczeńluty, marzec 2022

Odpisuję w ciągu kilku dni, zgodnie z kolejnością napływających wiadomości. Proszę o cierpliwość i sprawdzanie poczty.

Zgłoszenia wyłącznie przez formularz kontaktowy.

Moją drogą jest Dusza. Od pięciu lat razem i w sposób świadomy podążamy przez życie. Efektem tego jest nasza głęboka, wielowymiarowa więź i kontakt ze światem Dusz, a także praca na ich rzecz, na rzecz ludzkości i Ziemi.

Razem z Duszką stworzyłyśmy to miejsce aby dzielić się doświadczeniami naszej drogi i tego, czego się uczymy w procesie wspólnej, świadomej ewolucji. Przez bloga chcemy pomagać Wam przypomnieć sobie kim jesteście (jesteśmy). Każdy, kto tu trafi i jest gotowy na zmianę swojego życia może odnaleźć inspirację na ścieżce osobistego rozwoju. 

Na blogu dzielimy się naszym doświadczeniem na temat kontaktu i przyjaźni z Duszą, procesu wewnętrznej integracji w kierunku osobistej pełni, doświadczeniem wyjścia Duszy z kręgu ziemskich doświadczeń, wiedzą o procesach ewolucyjnych, które w tej chwili przechodzimy na Ziemi, wiedzą o Wszechświecie, świadomym człowieczeństwie, szczęśliwym, spełnionym, w pełni mocy życiu. Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy, interesuje Cię droga z Duszą, nie wiesz od czego zacząć, jesteś zagubiony w natłoku informacji lub potrzebujesz porady, wsparcia, wskazówek, inspiracji w drodze osobistego rozwoju pod przewodnictwem i przy wparciu Twojej Duszy, serdecznie zapraszamy. 

Ps. Widzimy się zawsze w najbardziej właściwym momencie twojej drogi z Duszą. Po drugiej stronie Dusze już dawno na wszystko się umówiły, nawet na to, która kiedy ma się u nas pojawić. Praca z Duszą jest jedną z wielu spraw, kórymi zajmuję się w życiu. Staram się wszystko pogodzić i jednocześnie nie zarobić się. Nie po to tu przyszłam ;) Dziękuję Ci za Twoją cierpliwość i wyrozumiałość. Wszytko płynie we właściwym tempie. W czasie kilkutygodniowego oczekiwania na spotkanie, w ramach przygotowań do sesji, można poczytać bloga, szczególne zakładkę Dusza, Bóg Codzienny, Człowiek Świadomy.

 - Do trzech tygodni od sesji/ spotkania jesteście w energii naszego wsparcia, potem to odchodzi i przechodzicie na swoje. Jeśli wam to przeszkadza i nie chcecie, można wyrazić wolę, że nie potrzebujecie korzystać z tego pola energetycznego i wsparcie się zamknie.

- Sesja odbywa się z poziomou potrzeb Duszy na Tu i Teraz, dlatego zdarza się, że jest niekompatybilna z oczekiwniami człowieka (jesteśmy nieświadomi potrzeb swojej Duszy). Najlepiej jest puścić oczekiwania i poddać się przepływowi energii.

- W dniu spotkania dobrze jest wziąć wolne z pracy, po to, by mieć przestrzeń dla siebie. Robimy spore przestawienie energetyczne. Może się to (ale nie musi) objawiać różnymi wrażeniami w ciele. Rodzisz się do świadomego życia z Duszą. 

- Jeśli planujesz spotkanie, a jesteś w ciąży - poinformuj mnie o tym. Sprawdzimy czy jest to odpowiedni czas na zabiegi energetyczne.

Zakres prac:

Działamy w trzech obszarach: praca dla Duszy/ dla świata Dusz, praca dla Ziemi/ dla Duszy Ziemi (związana z obecnymi zmianami) i praca na rzecz ludzkości (wymiar jednostkowy i kolektywny).

Jednym z głównych kierunków naszych działań jest przygotowanie lub pomoc Duszom w drodze integracji i wyjścia z kręgu ziemskich doświadczeń (jeśli ona jest na tym etapie). Jest to określony proces energetyczny trwający około trzy (droga w parametrach piątego wymiaru) do pięciu, sześciu lat (droga w parametrach trzeciego i czwartego wymiaru) podzielony na kilka etapów. Jednym z nich (podstawowym) jest wewnętrzne oczyszczanie polegające na przepracowaniu (integracji) ziemskich doświadczeń Duszy. Proces wyjścia wiąże się także z szeregiem określonych zmian, które Dusza przeprowadza w sobie i w człowieku. Kolejnym obszarem działań jest pomoc Duszom w uleczaniu naleciałości doświadczeń, które utrudniają Wam spełnione życie i przechodzenie Dusz do nowych matryc czasowych piątego wymiaru Ziemi. Uczymy komunikacji i współpracy z Duszą, przygotowujemy człowieka na powrót i świadome życie z Duszą, także jeśli ona dłuższy czas nie przebywa (nie przebywała) w ciele.

W ramach prac:

 • obejrzymy i zdiagnozujemy Twoją aktualną sytuację życiową (sytuację Duszy).
 • Podpowiemy kierunek rozwoju.
 • Połączymy was do wspólnego podążania i pomożemy wejść na drogę Duszy.
 • Doradzimy i pomożemy w procesie nawiązania kontaktu, przyjaźni, współpracy z Duszą.
 • Wesprzemy, zmotywujemy w działaniach.
 • Zainspirujemy do szukania osobistej ścieżki rozwoju.
 • Odpowiemy na pytania dotyczące rozwoju duchowego.
 • Przekażemy wiadomości od Duszy.
 • Aktywizujemy energiami źródłowymi do przemian, rozwoju i drogi z Duszą, jeśli jest na to Wasza gotowość.
 • Przeprowadzimy Duszę na linię czasową piątego wymiaru, jeśli taka jest jej wola i gotowość. 
 • Razem z moją Duszą, przy wsparciu Boskiej Energii Źródłowej, Pola i Duszy Ziemi wykonamy uzdrawiającą/ regenerującą pracę energetyczną na poziomie Twojej Duszy (pośrednio także na poziomie ciała). Sprowadzamy Duszę do ciała. (Decyzję o gotowości podejmuje Źródło i sama Dusza. Nie ingeruję w moment drogi doświadczenia Duszy, jeśli ona nie wyraża takiej woli.)
 • Sprowadzimy Duszę, jeśli ona w drodze doświadczenia utknęła w poziomach astralnych. 
 • Przygotujemy człowieka na powrót Duszy.
 • Otworzymy na poziomie energetycznym przestrzeń serca (boski wymiar serca) logując w ten sposób nowe matryce do rozwoju w parametrach nowych czasów (są to czasy serca). Umożliwi to Duszy ewolucję i rozwój w nowych matrycach energetycznych. Da możliwość wykonywania prac oczyszczających/ otwierających do przepływu energii życia na nowych zasadach, które w tej chwili logują się na Ziemi. Żyjemy w bardzo ciekawych czasach przemian.
 • Rozpoznamy i otworzymy blokady w Duszy, uwalniając Wam drogę do rozwoju. Rezultatem jest m.in. uzdrowienie życia. To jest proces polegający na pracy nad sobą pod przewodnictwem Duszy. To co w energii dzieje się natychmiast, w materii potrzebuje Waszego działania i czasu.
 • Pomożemy Wam przejść proces integracji ziemskich doświadczeń Duszy (praca z wewnętrznym cieniem).
 • Zajmujemy się także przygotowaniem Duszy do rozpoczęcia tego procesu.

To, jak przebiegnie sesja i który z procesów potrzeba będzie wykonać, zależy od indywidualnego momentu drogi Duszy, jej potrzeb na Tu i Teraz. Każda droga jest unikatowa, każda Dusza wyjątkowa i inna.

Czego nie robimy:

 • Nie przepowiadamy przyszłości, nie podajemy imienia i zadań Duszy, nie czytamy Kronik Akaszy (chyba, że jest to intencją Duszy). Ty sam/sama masz moc dowiedzieć się wiele o sobie w komunikacji ze swoją Duszą.
 • Nie podajemy recept na życie. Ty sam/ sama o nim decydujesz osobistymi wyborami. Wskazujemy drogę i tłumaczymy przyczyny zdarzeń na podstawie informacji od Duszy.
 • Podpowiadamy jak przepracować problemy na poziomie energetycznym. Efektem takiej pracy jest zawsze uzdrowienie na danym poziomie w materii. Najpierw jesteśmy energią, potem materią. Wszystko ma początek w energiach.

Spotkania: rozmowy on-line (wtorki i czwartki 09.00 lub 17.00 czasu polskiego) opcja skype lub messenger. Koszt 300 zł (1,5 - 2 godziny sesja). Każde następne pół godziny plus 50 zł.

Ze względu na wydłużający się czas oczekiwania, proszę o wpłatę na tydzień lub dwa przed spotkaniem. Wcześniejszy przelew jest dla mnie potwierdzeniem terminu sesji, co ułatwia mi ogranizację pracy. 

Mam także wielką prośbę: jeśli spotkanie z jakiegoś powodu nie może dojść do skutku, poinformuj mnie o tym odpowiednio wcześniej. Dzięki Twojej uprzejmości inna osoba/ Dusza będzie mogła skorzystać z terminu. Dziękuję za Twoją odpowiedzialność.

Pomoc:

 • wesprzyj działanie bloga (wtyczka darowizna) 
 • lub dokonaj wpłaty na konto o numerze: 84 1050 1764 1000 0023 0675 6707, przelew zagraniczny: PL 84 1050 1764 1000 0023 0675 6707 (kod bic INGBPLPW)
 • w tytule przelewu podaj umówioną datę spotkania.

Dziękuję.

Skontaktuj się ze mną poprzez kontakt na blogu lub na facebooku.

 

Jesteś energetyczną wypadkową drogi Twojej Duszy. Tylko wewnętrznie zjednoczony jesteś bosko sprawczy, ponieważ Duch i Materia w połączeniu, mają moc gotową odmieniać bieg rzeczy. Wasze zjednoczenie, to wielokrotnie powielona moc. Odkryj swoją wielkość.

 

 

Wszelkiego spełnienia; 

Sylwia Sadowska