w przestrzeni serca
cytat
Jesteśmy jak kłosy zboża na Bożym Polu. Nosimy w sobie wielką obfitość. Każde ziarno to talent. Potencjał, który możesz wykorzystać dla pięknego życia. Dotrzyj do swoich mocy.

Jaka jest jakość Twojego Istnienia? Jesteś zadowolony ze swojego życia?

Jeśli poszukujesz odpowiedzi, na pytania jak być szczęśliwym ze sobą samym i ze światem, być może Tu je odnajdziesz. Świadome, wolne bycie i życie to nie przywilej. To nasze naturalne prawo. To stan osiągalny dla każdego.

Dar Twojego serca pomoże w prowadzeniu i utrzymaniu bloga. Przy wpłacie wybierz opcję: dla rodziny i przyjaciół. Wspólnie z Duszą bardzo dziękujemy.
Na umówione spotkanie ciało przygotowywało się trzy dni, śniąc intensywnie o swoich sprawach. Jego tożsamość stanowią nie tylko doświadczenia z obecnego życia, ale także drogi ciał poprzednich wcieleń i historie ciał z poziomu rodu, a nawet...
30.10.2023
Początki i zakończenia są kwestią perspektywy. Nie bój się puszczać, tego co chce odejść. Robimy miejsce na nowe.
18.10.2023
Kiedy przebywam w przestrzeniach podświadomości, jestem wtedy w szczególnej uważności. Rozumiejąc prawa energetyczne, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że podróżując w określonych polach energetycznych, przyciągam, czy dostaję z przestrzeni...
02.10.2023
Jednym z częstych zagadnień (kłopotów) z jakim spotykam się w pracy z Duszami jest rozdawnictwo energetyczne wcielenia (człowieka).
03.01.2023
Jakie było moje zdziwienie, kiedy ciało powiedziało: nie wiem kim/ czym jestem.
27.05.2023
Zasada jest prosta: to z którego miejsca (piętra) siebie tworzysz, z tego dostajesz. To uniwersalne prawo energetyczne.
21.05.2023
Mam niepokorność w sobie. Niezależność. Wszystkiego chcę się dowiedzieć sama. Chcę, by wiedza o Wszechświecie była moim własnym doświadczeniem, efektem mojej osobistej podróży przez istnienie.
12.05.2023
Inaczej z pola kolektywnego doświadczenia, z pola osobistej i zbiorowej podświadomości.
14.03.2022
Co mnie uczy zarządzać sobą, swoim człowieczeństwem i mocami jakie posiadam(y)? - Życie – najlepsza i najskuteczniejsza szkoła.
29.04.2023
Miewam czasem sny, w których oglądam ogromne, prastare ryby wynurzające się z głębin ciemnego, przepastnego jeziora. Lub - miewam czasem sny, w których śnią mi się krokodyle. Lękam się ich i fascynują mnie jednocześnie. Lub - śni mi się czasem, że...
18.01.2020