w przestrzeni serca
cytat
Umysł należy do świata, serce należy do Duszy. Jeśli jesteś tego świadomy - znasz już drogę.

Wolnośc, miłość, radość, to naturalny stan Duszy. Prawdziwe jest światło Boga w Tobie. Ono stanowi Twoją Istotę. Reszta jest zewnętrzna. Reszta jest doświadczeniem.

Jesteśmy istotami wielowymiarowymi. Mamy ciało fizyczne, mentalne, ciała energetyczne. Wszystko to spaja Dusza. Twój osobisty łącznik z Bogiem. To nie Ty masz Duszę, ale Ona ma Ciebie. Jednak doskonałością jest, żebyście mieli SIEBIE NAWZAJEM.

Każda Dusza ma swoją historię. Żyj tak, żeby chciała Ci ją opowiedzieć.

Dar Twojego serca pomoże w prowadzeniu i utrzymaniu bloga. Przy wpłacie wybierz opcję: dla rodziny i przyjaciół. Wspólnie z Duszą bardzo dziękujemy.
Czas Powagi. Wielkiej Ciszy, która jest Świadomą Obecnością. Ciszy, która nie mówiąc nic, przekazuje Wszystko. Czas Obserwacji, gdy wszystko co masz, kim jesteś, przygląda się Wszystkiemu Co Jest.
04.12.2023
Nasze potrzeby są ważne. Obecnie na Ziemi kształtuje się nowy model życia bosko zjednoczonego człowieczeństwa. Czego ci potrzeba do spełnionego bycia? 
12.10.2023
To było najbardziej rozciągnięte w czasie przejście. Jak wszystko razem poskładać przygotowania do stanięcia w TU, trwały od stycznia.
04.09.2023
Dusza/Energia weszły w stan Ciszy, żeby mi coś pokazać. Życiodajny Bezruch, którym jest Sam Bóg.
27.08.2023
Bo chodzi o takie połączenie z Duszą, kiedy czujemy się w niej zanurzeni w każdej minucie swojego życia. Od tej pory i na zawsze. Z Duszą ZAWSZE staje się możliwe.
23.08.2023
Kiedy spotykam Wielką Duszę, zastanawiam się, co ona robi w takim świecie jak Ziemia. Ano w podstawach poszukuje życia, czyli Boga. Myślę, że każdą Duszę można nazwać Wielkim Badaczem Życia. Poszukiwaczem Boga w Odmętach Wszechświatów, które w...
02.08.2023
Moja Dusza to samotny wilk, który lubi chodzić swoimi ścieżkami. Moja Dusza nie lubi poddawać się regułom i często, idąc poza nimi płaci cenę samotności. Moja Dusza najlepiej realizuje się w wolności. Ziemskie reguły, którym musi się poddawać...
15.05.2023
Są takie piękne chwile, czasem dni, które są absolutnie doskonałe. Nic nie potrzeba, niczego nie brakuje. Wystarczysz Ty i Dusza – Boskie Tchnienie w Tobie.
08.05.2023
Człowiek jest istotą źródłowo twórczą. Zawsze tak było jest i będzie. Zdaj sobie sprawę z mocy Twojej kreacji.
04.04.2023
Moment jest arcyciekawy. Jesteśmy zbiorowo w kolejnym przejściu energetycznym. Przed nam jeszcze wiele przeskoków i jestem pewna, że każdy następny będzie wspanialszy, mam nadzieję także coraz łatwiejszy. Szczególnie dla ciała.
17.03.2023
Kiedy budzi się Moc Duszy, budzi się Moc Człowieka. Życie to nieustanny rozwój. Wszystko co istnieje podlega ewolucji. Także Bóg/ Praźródło, które na podstawie informacji, zbieranej z drogi doświadczeń Dusz nieustannie się poszerza.
17.02.2023
Masz w przestrzeni serca cudowny energetyczny kwiat, jego płatki są żywe. Kryształowe. Centrum tego kwiatu jest cząstką Boga w Tobie. Jaśnieje światłem Jedni, z której wyszedłeś ku doświadczeniu. Ten kwiat jest całą prawdą o Tobie. Wszystko inne...
03.02.2023