w przestrzeni serca
cytat
C - Ciało
U - Umysł
D - Dusza. Trójnia tworząca całość. Balans na poziomie każdej z nich, to harmonia i homeostaza Ludzkiej Istoty.

Znajdziecie tu wpisy dotyczące mojej drogi do harmonii ciała, którą przechodzę pod prowadzeniem Duszy. Mamy za sobą wcielenia zielarskie i szamańskie. Wiedza i doświadczenie tamtych istnień przekazane/ obudzone przez Duszę oraz praca nad sobą, pozwolą mi doprowadzić ciało do stanu homeostazy.

Ważne: ciało jest konstrukcją unikatową i niepowtarzalną, jak każdy z nas. To, co zadziała u mnie, nie musi sprawdzić się u ciebie. Kieruj się rozwagą i wewnętrznym prowadzeniem, prowadzeniem ciała. Mam nadzieję, że znajdziesz tu inspirację dla swoich osobistych poszukiwań do fizycznego zdrowia.

Dar Twojego serca pomoże w prowadzeniu i utrzymaniu bloga. Przy wpłacie wybierz opcję: dla rodziny i przyjaciół. Wspólnie z Duszą bardzo dziękujemy.
To jest taki moment, gdy czuję sercem, że warto wysłać w przestrzeń trochę słów wsparcia.
27.03.2023
Jesteś w pełni wyposażony, by odbyć podróż człowieczeństwa ku boskości. Ta droga jest przeznaczeniem Twojej Duszy, odkąd Ona wyszła z Domu Boga. W Niej, w nas Bóg odbywa podróż SamoRozpoznania i Rozwoju.
25.01.2023
O trzeciej w nocy obudził mnie głuchy, skamieniały gniew, mieszkający w moim żołądku. Od niedzieli jestem w procesie transformowania tego, jak niszczymy Ziemię.
07.09.2022
Kilka dni temu obudziłam się ze zdaniem w głowie: jeśli nie dostosujecie (ludzkość) ciała do przepływów (z kosmosem, Matką Ziemią) będziecie cierpieć.
18.08.2022
Dobiegł końca jeden z najciekawszych globalnych momentów ewolucyjnych, jaki miałam okazję świadomie obserwować. W ciągu ostatnich dwóch tygodni przechodziliśmy proces wyłączenia starej matrycy i logowania nowej. Nowa matryca piątego wymiaru, jest...
01.07.2022
Jestem (twoim) ciałem. - Powiedziała dziś Dusza.
26.01.2022
To zadziwiające, jak wszystko dzieje się we właściwym czasie. Jedyne co potrzebujesz, to zaufać i nie przeszkadzać, gdy życie (Dusza, Wszechświat, Bóg) prowadzi cię ku spełnieniu.
16.09.2021
Z Agnieszką znam się około dwa lata. Już podczas naszego pierwszego spotkania wiedziałyśmy, że zobaczymy się u niej na sesji z kamertonami. Czekałam, kiedy będą do tego otwarte drzwi, czyli najdoskonalszy czas. On waśnie zaistniał.
13.09.2021
Od jakiegoś czasu mocno pracuje we mnie przestrzeń dysonansu pomiędzy energią, a materią. To co w energiach mogę zrobić natychmiast, w materii nie daje się osiągnąć wiele miesięcy, czasem nawet lat.
20.08.2021
Podświadomość jest jak wielki ocean. Piękny w swojej potędze i przerażający czasem w sile. Nie ma się czego bać. W istocie rzeczy jesteś nim ty sam.
26.07.2021
Konfiguracja doświadczeniowa jest na ten moment bardzo interesująca. Mam w przestrzeni trójkąt Duszowy, a właściwie to czworokąt. Uczę się nowego o świecie Dusz, bo najpięknej rozwijamy się w zestawieniu z innymi.
13.06.2021