w przestrzeni serca
cytat
We Wszechświatach pulsuje ŻYCIE. Dla tego świata nadchodzi czas powrotu do Kosmicznej Społeczności.

Obecny porządek świata zmierza ku zakończeniu. Nadchodzi nowy czas życia i tworzenia z przestrzeni ludzkiego serca, gdzie najważniejsza jest miłość. Czas, gdy będziemy podejmować odpowiedzialność zbiorową. Będziemy myśleć o sobie jak o jednej, wielkiej, Ziemskiej i Kosmicznej Rodzinie. Im silniejsza Nasza wiara, tym pewniejsze jest Nasze jutro.

W tym miejscu dzielę się moją wiedzą na temat życia w kosmosie. We Wszechświatach nie jesteśmy sami.

Dar Twojego serca pomoże w prowadzeniu i utrzymaniu bloga. Przy wpłacie wybierz opcję: dla rodziny i przyjaciół. Wspólnie z Duszą bardzo dziękujemy.
Czas wiosennego przeskoku energetycznego, pokazuje bardzo wyraźnie jedną z jakości zalogowanych, czy obudzonych na nowym, głębszym poziomie. Jest to zanurzenie w Kosmicznym Przepływie Życia, a dalej zjednoczenie z Istnieniem jakie tam jest.
11.04.2023
W Stworzeniu Boskim jest wielkie bogactwo Życia. Różnica form, jaką Ono przybiera nie ma znaczenia. Patrzymy na Wasz rozwój z radością.
10.10.2021
Szczeliny rzeczywistości między wymiarami. Przestrzenie niebytu. Boska Tkanka Twórcza spajająca Wszechświaty. Tam się spotkamy. – powiedziała kilka dni temu Dusza.
07.08.2021
Życzymy ludzkości jak najlepszej wersji was samych – Helioni.
02.10.2020