Menu
Święta Unia Duszy

Są takie piękne chwile, czasem dni, które są absolutnie doskonałe. Nic nie potrzeba, niczego nie brakuje. Wystarczysz Ty i Dusza – Boskie Tchnienie w Tobie.

W taki czas dzieje się coś na kształt Świętej Unii połączenia ze Wszystkim, świadomego uczestnictwa w misterium życia. Taka nagroda od Duszy, Boga, Wszechświata.

Jeśli masz w sobie niezłomność, odwagę i dość siły by ukochać siebie i zawsze już pójść drogą miłości, drogą SAMEGO SIEBIE, spodziewaj się, że Wszechświat obdarzy Cię sowicie. Miłość idzie do miłości. Ból do bólu.

Co w sercu to i w przestrzeni.

Czego chcesz doświadczać? Jak żyć? Zastanów się i nigdy już nie poddawaj się w dążeniu do celu. Nie zrażaj się trudnościami. Nie pozwól by one oddzielały Cię od siebie samego.

Są takie piękne chwile, czasem dni, które są doskonałe. W objęciach Duszy serfujesz przez fale życia. Cóż może się stać? Któż może Ci zagrozić, skoro idziesz ramię w ramię z samym Bogiem?

Dusza to światło i siła. W niej spotykasz się z sobą samym i z Bogiem. W Duszy w odwiecznym tańcu jedności spotykają się świało i cień. Wielka pełnia, wielka radość, wielka jedność.

Jesteś stworzony by tego doświadczać.

Tu i Teraz w drodze do osobistej wolności przekraczajmy własne ograniczenia.

Zawiążmy Świętą Unię ze Sobą, z Duszą, z Bogiem, z Życiem.

To podstawa wszystkiego.

Jesteś Mistrzem w Drodze.

Poczytaj także:

Wewnętrzny Mistrz - Boska Pełnia w Tobie.

Jedność w Bogu.

Dusza mówi: NICZYM SIĘ NIE MARTW.

Kwestia odwagi.