Menu
Wewnętrzny Mistrz - Boska Pełnia w Tobie.

Mam niepokorność w sobie. Niezależność. Wszystkiego chcę się dowiedzieć sama. Chcę, by wiedza o Wszechświecie była moim własnym doświadczeniem, efektem mojej osobistej podróży przez istnienie.

Nigdy nie chciałam podporządkować się regułom. Niezależność myślenia, pewna zadziorność w kroczeniu przez doświadczenie była we mnie od zawsze. Myślę, że niepokorność serca to dobra podstawa do tego by odnaleźć w sobie Wewnętrznego Mistrza, odkryć osobistą, unikatową prawdę o istnieniu. Prawdę wynikającą z osobistego doświadczenia. Tylko taka jest dla mnie wiarygodna, ponieważ doświadczyłam jej, poznałam, zobaczyłam, przełożyłam na swoją własną perspektywę. O takiej tylko mogę i chcę mówić. 

Dusza mówi: tylko to, co jest Twoim doświadczeniem jest prawdziwe. Doświadczenie innych możesz przyjąć jeśli współgra ono z Twoim sercem. Wszyscy bowiem jesteśmy jednością, choć każdy z nas idzie indywidualną ścieżką. Dusza poprowadzi do doświadczenia innych, jeśli uzna wiedzę drugiej osoby za potrzebną Twojej perspektywie.

Czym jest dla mnie osobiste mistrzostwo? To nic innego jak rozpoznanie w sobie boskości i wynikająca z tego samoświadomość. Ona daje Ci moc czytania z Kryształu Serca Twojego Boskiego Kodu Światła.

Jakie informacje zawarte są w krysztale serca? To sprawa bardzo osobista, wielowymiarowa, fraktalna, wielopoziomowa. To niekończąca się historia Twojej osobistej drogi przez poznanie. Tam jest wiedza Wszechświata, wiedza o Twojej drodze przez istnienie. Jest wiedza Źródeł, które łączy Boska Matryca, Źródło Wszystkich Źródeł. Jest pole informacji zbiorowej, wiedza o światach duchowych i fizycznych. Jest prawda o ludzkiej doskonałości i historia naszego zagubienia. Jest pamięć Boga i wiedza o tym, że wszystko było, jest i będzie doskonałe takie, jakie jest.

Czym jest dla mnie wewnętrzne mistrzostwo: odkryciem swojej mocy, prawdy o wielkim złączeniu z Wszechistnieniem w nieskończonym TERAZ. To jest także odwaga serca i wielka harmonia. Miłość i szacunek do życia, do wszelkich jego przejawów. To jest radość istnienia, umiejętność świadomego decydowania o sobie, obrony swojej przestrzeni. Jest to także pokora i szacunek wobec drugiego doświadczenia, wobec (pozornych) różnic. Wewnętrzne mistrzostwo jest Ciszą Wszechświata, gdzie w wielkiej harmonii istnieje Wszystko Co Jest. I piękne i trudne. To jest wzruszenie serca i jedność z istnieniem. To kosmiczna świadomość.

Wewnętrzne mistrzostwo jest odwagą do wejścia na drogę Duszy. Niełatwą, wymagającą nieustannego przekraczania siebie. To także umiejętność puszczania kontroli i przejmowania jej kiedy zdarzenia tego wymagają. Wewnętrzne mistrzostwo, to zaufanie i wiara w odnalezienie w sobie na powrót nieskończonej jedności z Bogiem.

Do wewnętrznego mistrzostwa możesz dojść na wspólnej drodze z Duszą. Tylko z jej prowadzeniem możesz to osiągnąć, by odkrywać wciąż nowe perspektywy.

Zapytałam kiedyś Duszę dlaczego na naszej wspólnej drodze nie pojawiają się inni mistrzowie. Dusza odpowiedziała: ponieważ tak wybrałaś. Faktycznie. Tak chciałam i nadal chcę. Doświadczać i widzieć w prostej linii: Ja - Dusza - Bóg. Inni mogą nam być najwyżej pomocni, w odkrywaniu wiedzy, którą od zawsze mam w sobie. Tu czy w duchowym świecie. Tylko mistrzostwo, które osiągnę samodzielnie da mi satysfakcję. I tylko takie jest, tak na prawdę, prawdziwym, bo moim osobistym. Wszystko inne jest zewnętrzne.

Mistrzowie są w przestrzeni, często czuję ich obecność i pomoc. Nie podchodzą jednak, ponieważ szanują mój wybór. I dobrze. Jestem niepokorna. Chcę sama wszystkiego się dowiedzieć. Sama, z moim najlepszym nauczycielem i mistrzem, a przy okazji z najlepszym przyjacielem - z moją Duszą. My także jesteśmy przecież Mistrzami.

Jesteś Mistrzem. Odkryj moc mistrzostwa w sobie. Bądź niepokorny, bądź niezależny, szanuj innych, ale nie daj się wodzić za nos. Odwaga ma moc zmieniania rzeczywistości. Pragnij doświadczeń z najwyższej półki. Stać Cię na nie.

Kłaniam się Mistrzowi w Tobie, kłaniam się Mistrzowi we mnie. Kłaniam się także Mistrzom, Opiekunom, Energiom Światła, na które zawsze mogę liczyć. Dziękuję, że szanując moją niezależność nieustannie mnie wspieracie. Kłaniam się Mistrzyni Ziemi. Kłaniam się mojemu Ciału. Kłaniam się i dziękuję Tobie Duszo. Najpierw i przede wszystkim.

Idę.

Jestem.

Świadoma

Ja.

 

Ps. Wewnętrzny mistrz, którego wypracowałyśmy z Duszą to: równowaga, czyli stanięcie poza wartościowaniem światła i cienia. To jest tylko jeden z nieskończonej ilości kierunków ewolucyjnych, które są podróżą na dalsze Wszechświaty rozwoju. Ufaj swojej intuicji. Aby się w pełni mogła w tobie przejawić, trzeba starać się stanąć poza zasłonami doświadczenia (emocje, umysł, wpływy świata) które są ważne, bo nas kształtują.

Jesteśmy Mistrzami w drodze. Mistrzami dla siebie samych. Dla innych bratem lub siostrą w drodze doświadczenia. Zapraszam Was dzisiaj do rozważań o swoim mistrzostwie. Wszyscy jesteśmy Mistrzami, tylko nieuświadomionymi. W ziemskim świecie zapmnienia trzeba wykonać do tego drogę. Taka gra.

Jesteśmy więc Mistrzami w drodze.

Jesteśmy jednością.

 

 

Poczytaj także:

Moja Dusza.

Stan Duszy przejawionej.

Kim jesteś?

Jedność w Bogu. Symbol trójcy świętej.

Dusza moja miłość. Źródłowy zapis serca.