Menu
Z Kronik Ziemi: źródłowa relacja między kobietą i mężczyzną.
tapeciarnia.pl

Mężczyzna i kobieta w źródłowej jedności, są jak najpiękniejszy i doskonały obraz: on jest ramą, na której rozpięte jest płótno. Kobieta, jest tą, która swoją treścią wypełnia i nadaje znaczenie dziełu. Mężczyzna jest dla kobiety jak piękna rama, wykończenie, stelaż, który zdobi to, co wewnątrz boskiego dzieła, którym kobieta i mężczyzna w jedności są.

Przy każdej świadomej kobiecie, bogini przebudzonej w swojej mocy, zjednoczonej z mocą Ziemi stoi piękny mężczyzna świadomy swojej męskości, siły, kochający, opiekuńczy, zapatrzony w wybrankę swojego życia. Tak naprawdę nikt nikogo tu nie wybierał. Złączyło ich kosmiczne przyciąganie. Ich zjednoczenie było/ jest zapisane w gwiazdach. Ich miłość z każdym rokiem kwitnie bardziej. Wtedy żadna przysięga nie jest potrzebna. Oni pragną ze sobą być w sposób naturalny i z każdym rokiem coraz bardziej. Zjednoczeni przyprowadzają na świat pięknie dzieci. Tworzą razem energię, miłości, która wspiera, ochrania i karmi gniazdo, które budują. Taka miłość karmi i wzmacnia Ziemię, ten piękny, niezwykły świat.

Podzielę się dziś przekazem, obrazem miłości pomiędzy mężczyzną, a kobietą, który Dusza pokazała mi z czasów, gdy byliśmy i żyliśmy tu jak w raju. Z czasów „przed zapomnieniem”. Ta wiedzę potrzebujemy na powrót przywrócić do życia. Znamy ją. Mamy ją zapisaną w krystalicznych komnatach serca, gdzie istnieje w nas prawda źródłowa.

Kobieta jest jak Drzewo, mężczyzna jest jak Ziemia. Razem są sobie potrzebni, ponieważ tworzą nierozerwalną pełnię. Drzewo bez ziemi nie zaistnieje. Ziemia nie jest sobą, jeśli nie wydaje plonów. Naturalną potrzebą mżęczyzny jest dawać (przejawiać się na zewnątrz). Naturlnym powołaniem kobiety jest przyjmować (kierować do wewnątrz). Poprzez dawanie mężczyzna pnie się ku niebu: dawanie światu, dawanie przestrzeni, dawanie kobiecie (najbardziej podstawowa potrzeba człowieka związna z miłością). Mężczyzna jest dynamiczny - daje na zewnątrz. Kobieta, odwrotnie - przyjmuje, do wewnątrz. Dla mężczyzny móc dawać, to móc się realizować. Może to być budowanie domu, mostów, firmy czy teorie naukowe. W istocie rzeczy kobieta i mężczyzna dają sobie na zwzajem, każde w innym aspekcie. Dopełniają się.

Kobieta jest jak Drzewo. Mężczyzna jest jak Ziemia. Kobieta swoją pełnię rozwinie, gdy jest karmiona miłością. Miłość jest potrzebna kobiecie jak oddech, ponieważ ona jest stworzona by nią żyć i być. Dzięki niej kobieta rozkwita. Mężczyzna realizuje się, gdy może karmić tak duchowo jak i materialnie. Opiekowanie się kobietą, stwarzanie podstaw do życia, dawanie gleby pod wzrost, jest jego naturalną i bardzo głęboką (często nieuświadomioną) potrzebą. Mężczyzna, którego kobieta kastruje przejmując kontrolę, będzie tracił swoją moc i albo popadnie w nieszczęście, albo w apatię, albo ucieknie w ramiona tej, która męską moc pozwoli mu na powrót poczuć. Mężczyzna potrzebuje czuć się ważny i potrzebny. Potrzebuje czuć, że jego siła i męskość jest kobiecie potrzebna.

Kobieta jest drzewem, mężczyzna jest ziemią. Ona potrzebuje w sposób naturalny wzrastać, piąć się do góry. On ma naturalną potrzebę stwarzać jej do tego materialne i duchowe warunki. Im kobieta silniej wzrasta w górę, tym solidniej potrzebuje zapuścić korzenie w ziemię. Będący w swojej mocy mężczyzna jest dla kobiety ugruntowaniem.

Mężczyzna mając przy sobie kobietę w pełni swojej mocy, kocha ją z każdym rokiem mocniej. Ich miłość dojrzewa z latami jak owoce, by stawać się coraz pełniejszą, słodszą, bogatszą, wielowymiarową. Mężczyzna mając przy sobie kobietę w swojej mocy jest w nią absolutnie zapatrzony. Pragnie jej na każdym poziomie: duchowym i fizycznym. I nie ma znaczenia jak ona wygląda. On ma nieustanną potrzebę karmić się nią (ponieważ widzi jej wewnętrzne piękno) i dawać z siebie wszystko to, co jest potrzebne, by ona czuła się szczęśliwa i bezpieczna. Cóż się dziwić: w oczach świadomej kobiety kosmos łagodności i mądrości, błysk mocy. W jej piersiach spokojny oddech i moc obfitości. W jej sercu ciepłe, złote światło, w jej świadomości krystaliczne przestrzenie, w jej brzuchu, rzeka życia płynąca rwącym, czasem dzikim i nieokiełznanym nurtem i zakola cichych, bezpiecznych zatok. Jej ręce i nogi zielonymi pnączami połączone z Matką Ziemią. Jej ciało kwitnące drzewo. Świadoma kobieta jest córką Matki Ziemi. Strażniczką jej mocy i tajemnic. Nosicielką życia. Jest też tą, która życie stwarza i tą, która życiem wszystko obdarowuje. Także swojego mężczyznę.

Mężczyzna kocha fizycznością, kobieta emocjami. Razem tworzą DOSKONAŁĄ całość.

Świadomy, boski mężczyzna i kobieta bogini, są jak dwa splatające się drzewa. Z czasem, z latami związku stają się jednym drzewem, którego korzenie zjednoczone są z Ziemią, a korona zasilana energiami kosmosu rozrasta się, otaczając świat, karmiąc i skrywając go w mocy zjednoczonych ludzkich istot. Jesteśmy sobie potrzebni nawzajem: kobieta i mężczyzna, światło i cień, materialne i duchowe, ludzkość i świat, ponieważ tak naprawdę jesteśmy jednością, nierozerwalną częścią Koła Życia, Koła Kosmicznego Boskiego Istnienia.

Męskie i żeńskie razem w swojej mocy, są jak jin i jang, jak białe i czarne, jak światło i cień. Tworzą nierozerwalną całość, dopóki, tu na Ziemi śmierć ich ciał nie rozdzieli ich, by energie, Dusze i świadomości mogły ruszyć w dalszą podróż.

Ślad takiego związku pozostaje w pamięci Ziemi zapisany jako Boska Unia podstawowych pierwiastków: męskiego i żeńskiego, których celem istnienia w drodze doświadczenia jest łączyć się w jedność. Tak jak to jest w pierwotnym, źródłowym/ boskim stanie.

Z takich związków, będą się rodzić/ rodzą się w tym świecie kryształowe dzieci, które przynoszą bardzo wysokie parametry energetyczne. Wymagane jest (prawem zgodności energetycznej) by rodzice byli również na wysokich poziomach energetycznych i świadomości. Kryształowe dzieci, to dzieci przychodzące wprost ze Źródła, ze specjalnymi zadaniami do wykonania w tym świecie.

Jest wielką wolnością móc rozumieć życie.

Wpisy powiązane tematycznie:

Dwie Dusze.

Ocean PraEnergii - podróż do Źródła Życia.

Z Kronik Ziemi: pierwsze kody ciemności na Ziemi.

Prawa energetyczne.

Nowa Ziemia.

Cztery Archetypy Kobiecości. 

Siła kobiecości.

Rubinowa Sieć Ziemi.

Związki i seksualność nowych czasów.

Jeden krok więcej: o męskości i żeńskości.

Seks - energia życia.