Menu
Nowa Ziemia – energie kwietnia.

Od jakiegoś czasu na Ziemię schodzą Dusze doświadczone. One będą budować cywilizację miłości. I schodzą jeszcze Dusze nowo narodzone posiadające zindywidualizowaną świadomość Jestem i pamięć Źródła (kryształowe Dusze). To są Dusze, które wcielają się po raz pierwszy, zaczynając swoją wędrówkę na planecie Ziemia. Te Dusze zmienią świat. My przygotowujemy teren, One będą budowć nową rzeczywistość z poziomu Źródłowego. Nic ich nie zatrzyma. To prawdziwi Boscy Mocarze - bezkompromisowi, zdecydowani. Osiągną wysokie pozycje w świecie i rozsadzą system od środka.

Nasze ciała są przebudowywane i scalane. To jest proces niełatwy i trwający w czasie. Temu służą obecne spływy energii. Przebudowa jest procesem indywidualnym, ma służyć dostosowaniu ciała/ciał/istoty człowieka do realizacji zadań Duszy, w częstotliwości charakterystycznej dla jej osobistego pasma. Co to znaczy: w efekcie końcowym zostanie nam uchylona zasłona niepamięci. Przejawimy dary i talenty źródłowe, umożliwiające Duszom wykonanie ich boskiego powołania. Komunikacja z Duszą pozwoli na jej prowadzenie w celu budowania Nowego Świata.

Wiele Dusz (z)jednoczy się ze swoją energetyczną parą (znamy to pod pojęciem bliźniaczego płomienia). Nie będzie to jednak zjednoczenie, które niektórzy znają z doświadczenia i to dość bolesnego. Wzajemne przyciąganie się, ranienie, gonienie, uciekanie w celu ostatecznego połączenia. Nowy wymiar jednoczenia się energetycznych par będzie służyć dopełnieniu Dusz w celu zwiększenia ich mocy i siły twórczej, wzmocnieniu i zasileniu Matki Ziemi, procesów zmian. Przy czym energetyczna para nie musi oznaczać pary życiowej. Białe łączy się z czarnym, jasne z ciemnym w odwiecznym tańcu miłości. Czy jesteśmy gotowi na tę prawdę? Nie ma podziałów. Wszyscy jednym jesteśmy w Bogu.

Ze związków Dusz (u)rodzą się kryształowe dzieci. Ich przybywanie tutaj ma potężne znaczenie dla procesu przebudowy świata. 

Ewolucyjnie przebudowa ciała energetycznego zmierza do scentralizowania rozbitego na czakry systemu energetycznego człowieka i do scalenia wszystkich ciał eterycznych (jest ich dwanaście) z ciałem fizycznym w jedno. Efektem końcowym przemian ludzkości jest zintegrowane ciało światła i stan źródłowego przepływu (przekaźnik/pion energetyczny niebo-człowiek-ziemia) w którym obok kryształu ciała i świadomości istnieje centralny punkt energetyczny – silny, stabilny kryształ serca, obejmujący przestrzeń od czakry splotu słonecznego do szyszynki. Kryształ serca w swojej istocie jest światłem źródła, to duchowe okno na świat, pozwalające na wielowymiarową komunikację z przestrzenią i z pasmem częstotliwości źródła Duszy, a także przepuszczający energię kosmiczną do tego świata.

Obecne czasy, to także silna transformacja umysłu. Dusza, którą posiadasz jest wielowymiarowa. Ty jesteś jedynie małym ułamkiem jej działalności – małym, ale bardzo ważnym. Twoje decyzje przekładają się bezpośrednio na jej drogę. Rozluźnienie zasłony zapomnienia da Ci wgląd w znacznie szersze spektrum działań Duszy. Pozwoli to na pełniejsze zrozumienie jej drogi/zadań. Piski w uszach, które wiele osób słyszy są niczym innym, jak wibracjami, w których zawarte są informacje o Twojej drodze. Informacje dla ciebie i dla Duszy. Stopniowo będziemy sobie te wiadomości przypominać, uświadamiając sobie własny cel, stając się istotą pełni. Pojmiesz, przypomnisz sobie kim jesteś i po co tu przybyłeś. Być może tak już jest. Stopniowo także, będziesz poprzez swoje działania wcielać na Ziemi energie Boga, odpowiednie dla częstotliwości Twojej Duszy. Na płaszczyźnie Bożej Miłości i Swiadomosci zbudujemy razem piękny świat.

Przystosowanie naszych kochanych ciałek do wyższych wymiarów odbywa się falowo i jest dość bolesne. Wysokie częstotliwości służą rozrzedzeniu trzeciej gęstości. Następuje skupienie na duchowości, życie w przestrzeni serca, zelży dominacja materii i fizyczności na rzecz przyjemnej harmonii pomiędzy tym co namacalne, a tym co niewidoczne dla oczu, a przecież tak bardzo ważne. Wielka pełnia, wielka doskonałość (i wielka radość).

Tu i Teraz w drodze do osobistej wolności  przekraczajmy własne ograniczenia.

Ps. Energie spływające na Ziemię wspierają naszą kreatywność. To dobry czas na podejmowanie kroków w celu realizacji nowych pomysłów, planów, projektów, które być może od dawna grają Ci w Duszy. Teraz jest odpowiedni moment, żeby je materializować. Kluczem do sukcesu jest skupienie, obecność i działanie kierowane z nawigacji serca.

Pozwólmy przejawić się Duszy w Nas.

Poczytaj także:

Kryształ Serca. Boże Ziarno w Nas.

3D do 5D / 5D do 3D. Zmiany na Ziemi – jak mogę pomóc?

Budowniczy nowego świata i Boski Wzór.

Generacje Dusz.