Menu
3D do 5D / 5D do 3D. Zmiany na Ziemi – jak mogę pomóc?

Żyjemy w czasach przełomu. Trzecia/czwarta i piąta rzeczywistość funkcjonują w przestrzeni jednocześnie. Ziemia, będąc Istotą Duchową przechodzi (jak my) proces transformacji i wzniesienia do wyższych częstotliwości. Dusza Gai także doświadcza. Jesteśmy z Ziemią jednością. Nasza osobista praca nad sobą wspiera planetę w procesie. Wszyscy na tym zyskamy.

Żyjemy w czasie przejściowym. Mamy możliwość doświadczania obu wymiarów - starego i nowego. W przestrzeni istnieje coś na kształt odbicia lustrzanego. Wymiary, przeplatając się, istnieją równocześnie. Od stanu naszej świadomości i stanu naszych serc zależy, których częstotliwości doświadczamy. Odczuwanie miłości siebie i świata, bycie Tu i Teraz w przestrzeni serca, w jedności ze Wszystkim Co Jest, to wejście w strumień piątej częstotliwości. Strach, gniew, obawa to wibracje 3D. Będziemy oscylować teraz pomiędzy tymi dwiema rzeczywistościami, a ponieważ jesteśmy połączeni z Ziemią, ona duchowo będzie oscylować także. Stabilizując swoje własne wnętrze, stabilizujemy wzniesienie planety. To jest proces. Trzeba dotrzeć Nam do wewnętrznej prawdy o sobie. Przypomnieć sobie o swoim boskim pochodzeniu. Trzeba przebić się przez wieki zakłamania i manipulacji, którym byliśmy i wciąż jesteśmy poddawani. Z tym koniec. Świadomość ludzkości wzrasta.

Wyzwalanie się z okowów zniewolenia, to jest proces niełatwy, bolesny, pełen łez. Rewolucja odbędzie się w przestrzeniach naszych serc. Integrujmy w sobie świadomość (umysł), który zawiera w sobie Boską Jaźń, osadźmy się i żyjmy w przestrzeni serca. Na powrót przypomnijmy sobie/ Duszom, kim jesteśmy. Rozpoznajmy wagę naszych Dusz w procesie. One są kluczem do osobistej przemiany.

Przemiana ta zacznie się przejawiać w skali globalnej, w życiu zbiorowym. Wejdzie do polityki, elit rządzących, przemysłu, medycyny, społeczeństw. I to jest taka zmiana, której żadne siły nie będą w stanie powstrzymać. Twoja boska świadomość prawdy nie pozwoli Ci na ponowne zabrudzenie siebie programami. Zanurzony w świetle Źródła staniesz się odporny na wszelką manipulację. Będziesz widział prawdę i będziesz pragnął tylko jej.

Dlatego jeśli chcesz pomóc/wesprzeć, zacznij od dotarcia do siebie samego. Odnajdź swoją prawdę, odrzuć wszystko czego Cię nauczono i z prowadzeniem Duszy zanurz się na powrót w świetle Boga. Przebij się ponad wszystkie ograniczenia, wprost do wolności. Dusza wie, jak to zrobić, serce filtrem i drogowskazem.

Mamy prawo do wolnego, pięknego istnienia, doświadczania w miłości, pokoju, radości, wspólnocie. Z własnym wzniesieniem będziemy coraz częściej doświadczać i przebywać w wyższych energiach stabilizując pole Ziemi w wymiarze 5D. Każdy w indywidualnym tempie. Kreujesz własną rzeczywistość, wspomagasz Pole Ziemi. Pozostań spokojny. Zaufaj swojej drodze. Wszystko jest dobrze, tak, jak jest.

5D to start dla wszystkich, baza bezwarunkowej miłości. Portal do wyższych wymiarów. Podstawa wszystkiego. Dalej idziesz indywidualnie wedle tego, na co jesteś gotowy i co sobie wypracujesz. 

Obecny porządek świata zmierza ku zakończeniu. Nadchodzi nowy czas życia i tworzenia z przestrzeni ludzkiego serca, gdzie najważniejsza jest miłość. Czas, gdy będziemy podejmować odpowiedzialność zbiorową. Będziemy myśleć o sobie jak o jednej, wielkiej, Ziemskiej Rodzinie. Im silniejsza Nasza wiara, tym pewniejsze jest Nasze jutro.

W chwili wytchnienia przed kolejnymi spływami wysokich wibracji ze Słońca, zadbajmy o nasze ciała. Warto zasilić je minerałami, witaminą D 5000 jednostek, witaminą C, E, potasem. Pijmy dużo wody, która złagodzi odczuwanie dyskomfortu fizycznego. Przebywajmy w polu Ziemi, oczyszczając i uzdrawiając nasze ciała. Wspierajmy Ją siłą naszych serc. Wspierajmy siebie nawzajem. Wzmacniajmy się życiodajną (męską) energią walecznego Słońca i twórczą (żeńską) energią Ziemi. Wszyscy jesteśmy jednością.

WIARA, SIŁA, MOC, NADZIEJA, MIŁOŚĆ, POKÓJ, HARMONIA, WOLNOŚĆ.

Powodzenia Tobie życzę na drodze osobistego wzniesienia.

Myśl samodzielnie. Czuj niezależnie. Świadomość to wolność.

Poczytaj także: 

Powrót do źródła - oczyszczanie/uzdrawianie ciała i Duszy w polu Ziemi.

Człowiek, jako istota energetyczna nowych czasów.

Kryształowa woda solarna – woda życia.

Pole serca - nowa świadomość ludzkości.

Energie sierpnia: wracamy do centrum.