Menu
Człowiek, jako istota energetyczna nowych czasów.

Na początku człowiek posiadał zdolność wielowymiarowej komunikacji. W linii prostej połączony był z siecią życia Ziemi, ze swoją Duszą, przez nią z Bogiem. To połączenie w wyniku drogi doświadczenia utraciliśmy. Uświadom sobie: jesteś istotą, której ciało jest połączone z Duchem/ Sercem/ Energiami Ziemi. I to jest w Tobie. Nad Twoją głową znajduje się energia Słońca/ Świadomości/ Kosmosu. Wszystko to w źródłowej przestrzeni serca spaja Twoja Dusza/ Bóg. Jesteś zanurzony w nieskończonym przepywie Istnienia...

Słońce – to centrum zasilające magnetycznymi energiami Ziemię i inne obiekty naszego układu. Słońce jest portalem łączącym naszą część galaktyki z innymi (wszech)światami. Jego życiodajna energia jest odpowiednikiem pierwiastka energii męskiej, energii ognia, wojownika. Reprezentuje kosmiczną świadomość w nas. Ziemia jest odpowiednikiem energii kobiecej, energii serca, kreacji materii, biologiczności. Ona wchłania energie Słońca i przetwarza je tak, by były przyswajalne dla Wszystkiego co na Ziemi żyje. Męska energia Słońca dopełnia żeńskie energie Ziemi.

Słońce jako istota duchowa wspiera nas w przemianach. Centra/Słońca wszystkich galaktyk tworzą coś na kształt kosmicznej siatki życia. Siatka Ziemi jest odpowiednikiem matrycy kosmosu, tylko w wersji mikro.

Jako istota energetyczna i mieszkaniec Ziemi, masz w sobie obie te energie. Dualizm tego świata jest konstrukcją matriksową istniejącą na poziomie trzeciego i czwartego wymiaru. Jak istoty systemowe odczuwamy go na poziomie naszego umysłu i emocji, czyli ciała mentalnego i emocjonalnego. Na wyższych poziomach nie masz potrzeby uzupełniania w sobie niedoborów energetycznych. Jak Dziecko Wszechświata jesteś kompletny. W świecie systemowym nie masz tego świadomości, ani pamięci. Nie potrafisz też odpowiednio poługiwać się swoją pełnią i wielowymiarowością. Taka reguła doświadczania.

Z przestrzeni serca, która jest źródłowa, zawiera w sobie wiedzę o Twojej pełni i wielowymiarowości, jesteś połączony z Sercem/Duchem Ziemi (pozioma oś planetarna, torus sera). W niej wiruje energia kobieca (Ziemi, kreacji, materii). Nad czakrą korony (pionowa oś galaktyczna, oś centralnego słońca) gromadzi się i wiruje energia Słońca (energia męska, energia świadomości). Przez czakrę korony jesteś zjednoczony z energiami Uniwersum. Z każdym wdechem, przez czakrę korony zasysasz energie galaktyczne (energie Słońca). One schodzą do splotu słonecznego, nasycając się Twoim osobistym kodem. Wracając do przestrzeni serca łączą się z energiami Ziemi. Krążą na linii grasica, szyszynka, tworząc osobiste duchowe okno na świat.

Punkt centralny naszego ciała energetycznego rozszerzył się i przesunął w kierunku gwiezdnych wrót, czyli grasicy - wyższej czakry serca. Sięga on od grasicy przez czakrę gardła do szyszynki wewnątrz głowy. Uchodzi do kosmosu pionowo (góra głowy) i poziomo przez czakrę serca do świata, w którym żyjemy. Włącza się moc świadomej kreacji.

Jeśli jesteś w pełni ze sobą połączony, jesteś rozwinęty energetyczie. Twoje osobiste duchowe okno na Wszechświat umożliwia Ci transcendentalne podróże przez Wszystko Co Jest. Umożliwia wielowymiarowy kontakt, także z istotami innych wymiarów. Pozwala odczuwać energie boskie, pokzauje duchowe oblicze Ziemi. Tu zlokalizowana jest inteligencja duchowa i emocjonalna Twojej Istoty. Tu zlokalizowana jest Twoja siła i moc. To miejsce do pracy z Duszą.

Jesteśmy połączeni energetycznie z Boską Energią Życia od góry i od dołu. Przez czakrę korony idzie energia kosmiczna. Od dołu, przez czakrę podstawy idzie energia Ziemi, którą z hinduizmu nazwaliśmy tutaj energią kundalini. Obie energie, to ta sama energia (energia Życia/ Boga) która się ujawnia przez różne kanały. Celem rozwoju osobistego jest wytworzenie otwartego przepływu energetycznego z Wszechświatem. Wymaga to, by nasze punkty energetyczne (czakry) funkcjonowały prawidłowo. Stajesz się tubą energetyczną, przez którą w sposób nieprzewany przepływa strumień Istnienia.

Na ten czas mamy z Duszą czterdzieści osiem połączeń komunikacyjnych między sobą i z wyższymi wymiarami, czyli z polem Nadduszy, z Bogiem, z Wszechświatem/ Wszechświatami. W tym jedno bardzo ważne: serce podpięte pod pod Boską Matrycę, co pozwala skontaktować się z każdym miejscem w Bożym Stworzeniu. To tak jakbyś został wpuszczony w światłowody lub w internet. Nie korzystam z tego jeszcze w sposób pełny. Dopiero po zjednoczeniu z ciałem światła.

Całkiem niezłe duchowe okno na świat w gęstym świecie materii ;)

Można? Można.

Pozdrowienia.

Ps. Wiele osób wspomina, że przestało jeść lub ograniczyło mięso. To naturalne. Energia mięsa jest gęsta i zupełnie niekompatybilna z nowymi energiami Ziemi. Ona potrzebna była do budowania ciężkich energetycznie ciał/ struktur starego świata zapomnienia i nieświadomości. Ciało nowego czasu, to lekkie energetycznie, krystaliczne ciało światła. Ciało, które pozwala odkryć i posługiwać się naszą wielowymiarowością.

Ziemia przeszła do nowego etapu energetycznego, a my jako jej mieszkańcy razem nią.

Poczytaj także:

Wielowymiarowość człowieka, czyli o łączach komunikacyjnych z Duszą.

Dzieci Ziemi, Dzieci Gwiazd, czyli o źródłach zasilania istoty ludzkiej.

Ziemia jako Istota Duchowa.

Boska/ Mistrzowska wersja Ciebie.