Menu
Do Ziemi zbliża się kolejna fala wysokich energii.

Od początku roku Ziemia podlega regularnym wpływom oddziaływania Słońca. Spływają do nas fale zwiększonych wibracji. Amplitudy Rezonansu Shumanna ulegają nieustannym wahaniom.

Co to oznacza tu i teraz? Silne odczuwanie pola bezwarunkowej miłości, wzrost i wybicie energii kobiecej, uzdrawianie w tym aspekcie. Uzdrawianie za pomocą energii męskiej, czyli Słońca (pewno będą zaś wyładowania i burze magnetyczne, Słońce jest wielkim portalem w naszym układzie słonecznym). Czakry podbrzusza, serca, trzeciego oka, korony, czakra podstawy - ugruntowanie, będą dawać o sobie znać.

Uczucie jedności ze Wszystkim Co Jest, radość, wzruszenie, harmonia, zwiększona intuicja, kreatywność, nasilony kontakt z innymi wymiarami, chanellingi, widzenie duchowe, nasilone połączenie z Duszą i wyższą jaźnią będą nas dotyczyć w tych dniach. Lub w drugą stronę - wzburzenie spowodowane poruszeniem energii. Niemoc, nadmierna emocjonalność, bóle ciała, brak apetytu/ łaknienie, kłopoty ze snem/senność, płaczliwość, drażliwość, uczucie zagubienia, depresji, potrzeba samotności. Bolesne i przedłużające się miesiączkowanie, przesunięcia w cyklu, spadek, albo wzniesienie libido. Spektrum reagowania jest bardzo indywidualne. Pozostańmy w tym spokojni.

Skoki wibracji Ziemi będą trwać z niewielkimi przerwami przez najbliższe lata, zmuszjąc nas do pracy nad sobą, powodując huśtawkę emocji i dolegliwości fizyczne. Dodatkowo każdy z Nas przechodzi indywidualne dostrojenia/wzniesienia. Pocieszającym jest fakt, że spływy energii się w końcu ustabilizują. Przyspiesznie energetyczne planety potrwa 2-3 lata. Zainicjuje szereg przemian na wielu płaszczyznach. Dotyczyć to będzie i ludzkości, i świata.

Ps. Odczuwacie niespotykaną dotychczas u siebie więź z Matką Ziemią? Czujecie się Jej dzieckiem? Macie w sobie uczucie głębokiej, poruszającej miłości? (Na samą myśl chce się płakać ze wzruszenia.) Macie potrzebę wspierania/ działania na rzecz dobra Jej i ludzkości ? Jeśli tak - jest to efekt włączenia Waszego serca do nowej sieci życia Ziemi. Znajdujesz się w polu bezwarunkowej miłości Planety.

To wszystko, żeby Nas podnieść Ukochani. Wesprzyjmy.

Poczytaj także:

Wibracje Nowej Ziemi.

Wzrastający puls Ziemi, zmiany i kreacja na nowy świat.