Menu
Energie maja. Wzrastający puls Ziemi, zmiany i kreacja na nowy świat.

Od kilku lat mamy silne poruszenia w polu magnetycznym planety. Częstotliwości pola jonosferycznego Ziemi regularnie osiągają bardzo wysokie poziomy. Rezonans Schumanna waha się, sięgając momentami w odchyleniach amplitud ponad 100 Hz. Kosmiczne zawirowania wpływają na nas. Warto wskoczyć na falę zmian i serfować z jej rytmem. Dbajmy o odpowiednie nawodnienie, lekką dietę, spożycie wit. C, B, D, magnezu, potasu, dostosowanie tempa dnia do samopoczucia. Pozwalamy sobie na drzemki, odpoczynek, relaks.

W ostatnich mesiącach mamy względny wpokój w aktywności słonecznej. Zapowiada sie jednak duży wzrost. Największy od jedenastu lat. W związku z tym należy się spodzierwać kolejnych bardzo silnych poruszeń w Polu Ziemi. Po raz kolejny amplitudy Rezonansu Schumanna osiągna wysokie lub bardzo wysokie pułapy. Pogoda kosmiczna (promieniowanie słonecznie i kosmiczne) na niepodważalny wpływ na energetykę Ziemi. Doładowania wiatru słonecznego wywołują silne burze magnetyczne w jonosferze planety, poruszając jej energię, a tym samym energetykę wszystkiego co tu żyje. Co to oznacza dla nas i życia Tu? Jesteśmy w czasie przejściowym. W okresie intensywnych zmian na poziomie planety i ludzkości. Na razie taki stan rzeczy wywołuje sporo zamieszana i niedogodności, jednak przyjdzie czas, gdy proces się zakończy. Ziemia i wszystko co, tu żyje dostroi się do nowych wibracji. 

Wysokie wibracje, fale mózgowe i proces kreacji

Wiadomym jest, że rezonans/ puls Ziemi jest związany i aktywnie wpływa na struktury planety oraz wszystkie organizmy żywe, w tym także na człowieka, szczególnie na nasze ciało, mózg i szyszynkę.

Częstotliwości fal ludzkiego mózgu mają bezpośredni wpływ na jego stany świadomości. W skrócie: częstotliwości 0,5 do 3 Hz (fale delta) występują w stanie najgłębszego snu i medytacji. Fale theta (4–7 Hz) są charakterystyczne dla medytacji, transu, hipnozy, marzenia, intensywnych emocji. Fale alfa (8 - 13 Hz) towarzyszą spoczynkowi, stanom relaksu, odprężenia. Fale beta (12 do ok. 28 Hz) ludzki umysł wydziela podczas zwykłej, codziennej aktywności, a fale gamma (30 do 100 Hz i wyżej) towarzyszą intensywnemu działaniu umysłowemu i wysiłkowi fizycznemu człowieka.*)

Wszystko jest energią. Rezonans Ziemi na poziomie częstotliwości 30, 40 Hz wspiera fale gamma, stymulując ludzki umysł do intensywnej pracy, wywołując w nim stan, który emituje mózg w czasie pracy na wysokich obrotach. W tym stanie często miewamy olśnienia, poziom kreatywności wzrasta, wzrastają także możliwości percepcji wielowymiarowej. Myśli funkcjonują na wysokich obrotach. Siła kreacji i manifestacji znacznie przyspiesza. Często towarzyszy temu zwiększona motoryka ciała. Aktualny rezonans Ziemi sprzyja falom gamma w umyśle ludzkim, stymuluje świadomość, pamięć i uwagę. Fale gamma odpowiadają m.in. za wydajnośc pracy umysłowej i twórczej, procesy skojarzeniowe, myślenie integracyjne, także na poziomie postrzegania wielowymiarowego,

Przechodzimy transformację do nowej rzeczywistości. Odbywa się to na wielu poziomach.

Umysł

Podwyższony rezonans pobudza nasze umysły i ciała do intensywnej pracy nad tworzeniem nowej rzeczywistości, ale sprawia także, że czujemy się niekomfortowo. Obecne czasy są czasem intensywnych zmian i działania, objawiania się nowych idei, pomysłów, realizacji marzeń, potrzeb serca. Głowa na wysokich obrotach nie boi się, nie analizuje. Ona działa. Odczuwamy głęboką potrzebę realizacji, materializowania wizji, które mamy w umyśle i w sercu. Mózg na falach 100 Hz i wyżej jest mózgiem piątej rzeczywistości. Umysłem, który pracuje szybko, precyzyjnie, wydajnie. Kreacja przyspiesza w sposób kosmiczny. Mamy się budzić i obudzić. Mamy stworzyć nowy świat. Świat nowych technologii opartych na źródłach odnawialnych, holistycznie ujętą  medycynę połączoną z uzdrawiającymi energiami Ziemi, nowy system żywienia świata, nową politykę opartą na odpowiedzialności zbiorowej, nową edukację, w której znajdzie sie miejsce dla dzieci nowego świata. Proces ten wymaga nowego myślenia, innego, szybszego, lotniejszego. Myślenia 5D.

Wyższe częstotliwości Ziemi mają realny wpływ na działanie naszego umysłu. Siła kreacji, manifestacji, wykorzystanie możliwości ludzkiego mózgu wzrastają bardzo. Jeśli nie widać efektów, nie szkodzi. Wszystko się ujawni. Wszystko musi się wpleść w rzeczywistość - nowe pomysły i ich realizacja. Jesteśmy na etapie zmian w strukturach ciał, myśli, serca i to w wymiarze globalnym. Niektórzy mają transformację za sobą. Ci już tworzą i pracują dla nowego świata. Wszystko, co ma być przyjdzie we właściwym momencie.

Emocje

Wysokie wibracje Ziemi poruszają w nas ciało emocjonalne. Słowem wybija nam kanalizacja emocjonalna. Światło dzienne ujrzą wszystkie trudne emocje. Nie martw się tym, że odczuwasz gniew, irytację, depresję lub inne podobne stany. Nie oznacza to, że jesteś zły. Wszystko to, co obciąża Twoje serce i Duszę musi być oczyszczone i uzdrowione. Jest to niewygodne i trudne, jednak potrzebne, żeby przetransformować swoją istotę do życia na poziomie miłości. Ujrzyj w tym błogosławieństwo. Kiedy przebijesz się ponad ciało bolesne, odkryjesz swoją prawdziwą naturę Dziecka Bożego i wielką wolność. Dotrzesz do Boskiej Jaźni, zaznasz ciszy, pokoju serca i umysłu, gdyż na pewnym poziomie „dobro i zło” stają się jednym. Odzyskasz (nigdy tak naprawdę nie utracone) połączenie z Wszechżyciem/Bogiem/Duchem. Jest to proces niełatwy, jednak możliwy do przejścia. Wielu tego dokonało. Zmianom podlegamy wszyscy, gdyż deszcz pada na wszystko jednakowo. Jednak nie każdy skorzysta.

Daj sobie szansę na piękniejsze życie. 

Ciało

Częstotliwość umysłu na poziomie 21 Hz jest punktem krytycznym dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego u człowieka. Wyższe częstotliwości powodują dyskomfort emocjonalny i fizyczny, a także senność, bezsenność, skoki ciśnienia, migreny, mdłości, wędrujące bóle w głowie, zrażenie rozgąbczenia mózgu, bóle stawów, wędrujące bóle ciała, nadmierną emocjonalność, wyczerpanie, stany grypopodobne, uczucie zimna, gorąca, zawroty głowy, piski w uszach, zmęczenie, rozkojarzenie, nadwrażliwość ciała, oczu, dźwięków i wiele innych. Odzywać będą się też zadawnione choroby, blokady energetyczne, a wszystko dla oczyszczenia. Obserwując siebie, będziesz mieć wgląd w to, nad czym aktualnie pracują energie w Tobie.

Oczywiście stany z drugiego bieguna są także w normie. Są tacy, którzy przy zwiększonym pulsie Ziemi czują się doskonale. Zwykle są to ci, którzy przeszli transformację lub już urodzili się z innymi strukturami ciała, z kryształem serca czyli jedną czakrą, zamiast systemu czakr. Czakry muszą ulec zespoleniu w całość. Nowy człowiek zbudowany jest inaczej niż dotychczasowy. Ma rozbudowane DNA, inny system energetyczny, inaczej funkcjonuje jego mózg. To wszystko po to, byśmy mogli w pełni wykorzystywać swoje możliwości.

Aby nieco złagodzić dolegliwości transformacji dbajmy o nawodnienie organizmu. Uważnie słuchajmy mowy swojego ciała. Dbajmy o nie; o dobrą, lekką dietę bogatą w sole mineralne, minerały i witaminy, ruch dostosowany do twoich możliwości. Wzmacniajmy i oczyszczajmy się w polu Ziemi.

Transformacja to także wzmożone możliwości duchowe. Transcendentalne doświadczenia mogą powodować, że będziemy odpływać nadto w świat duchowości. Bardzo istotnym jest abyśmy byli i żyli TU i TERAZ. Dbajmy o uziemienie i równowagę pomiędzy fizycznością i duchowością. To ważne, aby nie pobłądzić. Bądźmy też uważni na wpływy astralne. Doładowania energetyczne Ziemi pobudzają/ aktywizują całość, więc także i tę część czwartego wymiaru planety.

Poddaj się prowadzeniu Duszy. Z nią będziesz zaopiekowany w sposób najlepszy z możliwych. Wykorzystaj dane Ci możliwości. Wejdź na drogę do nowego istnienia.

Płyń. Przestrzeń serca jest jedyną drogą transformacji.

*) info o częstotliwościach fal mózgowych z Wikipedii.

Kosmiczną pogodę można śledzić na bierząco na tej stronie.

 

Przeczytaj także:

Wibracje Nowej Ziemi.

Praktyka otwartych drzwi, czyli o integracji emocji w sobie.

Powrót do źródła - oczyszczanie/uzdrawianie ciała i Duszy w polu Ziemi.

Człowiek, jako istota energetyczna nowych czasów.

Zrozumieć astral.