Menu
wracamy_do_centrum

Pierwsza połowa roku za nami. Energetycznie zostaliśmy przygotowani na nowy rozdział w dziejach cywilizacji. Wracamy do centrum.

Być może wielu z Was odczuwa wewnętrzy przestój, zatrzymanie na drodze rozwoju duchowego. Jest to prawidłowe. Nie czujcie się zaniepokojeni. Kto jest gotowy, oczekuje na ostateczne wejście w nowy czas.

Ponieważ indywidualnie jesteśmy na różnych etapach, dla niektórych nastał czas intensywnego sprzątania, ostatecznej pracy wewnętrznej. Mocno działają w nas procesy uwalniające. W ciagu mniej więcej miesiąca to, co ma odejść będzie odchodzić hurtowo i w sposób dużo łatwiejszy. Warto wykorzystać ten błogosławiony moment.

Skup się na sobie i na swoim wnętrzu. Pozostań w swoim wewnętrznym centrum, w przestrzeni serca. Zauważaj co w Tobie wymaga uzdrowienia i (od)puszczaj w sposób świadomy. To wszystko co jest Ci potrzebne do oczyszczenia siebie. Staraj się pozostać spokojny, utrzymuj energie na wysokim poziomie.

Sierpień jest miesiącem ostatecznego przejścia, zakotwiczenia i zintegrowania energii Ziemi z energiami Galaktycznymi.

Żyjemy w przełomowych czasach. Oddzielenie tego zakątka naszej Galaktyki się kończy. We Wszechświecie tętni życie. Dołączamy do Uniwersum. Dobijamy do portu. 

Zwycięstwo.

Poczytaj także:

Energie lipca: czas pracy, nowa świadomość ludzkości.

Nowy Świat - pierwsze podsumowania.