Menu
Kryształowa woda solarna – woda życia.

Woda jest płynnym kryształem. Ma działanie oczyszczające i uzdrawiające. W postaci niezakłóconej jest strukturą Boskiego Wzorca. Woda niesie w sobie życie - zapis kodów światła i pamięć. Przenosi informacje. Ciało ludzkie to głównie woda, zatem mamy w sobie ogromne ilości płynnego kryształu. Potrzeba jest obudzić ten potencjał w nas. Nasze ciało dzięki płynnym kryształom ma nieskończone możliwości samouzdrawainia. Ziemię we Wszechświecie nazywa się Wodną Planetą.

W słoneczne dni stawiam na podwórku szklany dzbanek z filtrowaną wodą i kryształami. Robię kryształową wodę solarną do picia. Nastawiając dzbanek, uświadamiam sobie, że w nowym czasie, w którym jesteśmy silnie złączeni z siatką i sercem Ziemi, a także z energiami i Duszą Słońca, woda ta nabiera nowego, szczególnego znaczenia. Jest pomocna w dostrojeniu naszych ciał, fizycznego i energetycznych do nowego pięciowymiarowego pola świata.

W drodze z Duszą i z jej polecenia korzystałam wielokrotnie z pomocy kryształów. Istoty kryształowe i inne elementy Ziemi są wspaniałymi, bezinteresownymi sprzymierzeńcami danymi nam od Matki do pomocy w codziennym życiu. Ziemia mówi: przyjdźcie do mnie moje dzieci, a ja was uleczę.

Kryształy są fantastycznym wsparciem dla naszych mocy. Uzdrawiają, równoważą, ochraniają, przynoszą informacje. Siatka krystaliczna Ziemi jest jednym z układów materialno/ mineralno-energetycznych Ziemi ulokowanym energetycznie w piątym wymiarze (jak cały świat przyrody), posiadającym wielką moc uzdrawiającą, harmonizującą, energetyzującą, oczyszczającą, łączącą z innymi wymiarami i Wszechświatem.

Na początku mojej drogi z Duszą kryształy pełniły funkcję głównie uzdrawiającą. Pomogły oczyścić pole energetyczne, pole rodziny, matrycę energetyczną ciała, wsparły w przemianach ciała (m.in. neutralizując ból fizyczny), zrównoważyły energie w najbliższym środowisku. Rubinowa sieć pomogła uzdrowić pole rodowe, pole kobiecości, seksualności, dodała ciału fizycznemu mocy, żywiołu ognia i ziemi. Kryształy to przyjaciele ludzkości. Jestem bardzo wdzięczna za ich pracę i łączenie mnie z kryształowym polem. Bardzo mi to pomogło w początkowych przemianach. Dzisiaj to są przyjaciele. Współpracujemy. Łączenie się z kryształowym polem Ziemi (z przestrzenią kryształów, wody, złóż soli) pozwala rozprowadzać energię po całej planecie. Warto łączyć się z kryształami i  krystaliczną siatką Ziemi. Jest to zapomniany przez ludzkość dar planety dla nas.

Kryształowa woda solarna.

Zrobienie jej jest bardzo proste. Kupcie drobne kryształy. Nadadzą się każde. Ja korzystam z najbardziej uniwersalnych: kryształu górskiego, różowego, ametystu, kryształu dymnego (morion), dodaję też krzemień. To jest podstawa, którą warto mieć w domu. Nie tylko do przyrządzania wody, ale do wszelkich praktyk, w których czujecie, że kryształowe pole Ziemi może pomóc. Mam na myśli sprawy nie tylko duchowe, ale i codzienne. Np. problemy ze spaniem, harmonizowanie energii w domu, zwalczanie bólów fizycznych ciała, ochronę itp.

Trzeba nalać wody do szklanego przezroczystego dzbanka, wsypać przepłukane kryształy i przykryte wystawić na przynajmniej trzy godziny na słońce. Najlepiej między 9 a 15. Nie jest to jednak sztywną regułą. Jak się zagapię wystawiam o każdej porze. Inną energetykę będzie miała woda nastawiona w godzinach porannych (witalizująca), inną bliżej zachodu słońca (hamonizująca). Można też zaprogramować dodatkowo wodę intencją. Pijemy tak często, jak mamy ochotę. Ważne jest, żeby ją zlewać, zostawiając to, co jest na dnie. Kryształy wiążą i neutralizują substancje szkodliwe zawarte w wodzie, np. metale ciężkie. Na dnie widać drobne paprochy albo osad. Podobnie wykonamy wodę lunarną, wystawiając dzbanek na światło księżyca.

Jak to działa?

Kryształy zmieniają strukturę wody na krystaliczną (pożądkowanie struktury cieczy do wzorcowej - krystalicznej), czyniąc ją bardziej przyswajalną dla organizmu. Wiążą i neutralizują wszystkie zanieczyszczenia. Nasycają wodę informacją i żywiołami Ziemi. Słońce nasyca wodę kwantowymi energiami kosmosu, energią męską, kosmiczną świadomością (przepływ w sieci galaktycznych Słońc, które służą w kosmosie do przepływu Boskiej Świadomości), żywiołem ognia (działanie) i życiodajną praną. Kryształowa struktura wody ma działanie uzdrawiające, wzamacniające, harmonizujące, oczyszczające. W praktyce, woda ta ma inny, jakby bardziej aksamitny smak, a jej struktura jest jedwabista i nieco gęstsza. Zauważyłam też, że kolor jest lekko złoty. Są to bardzo subtelne zmiany, które wychwycą osoby wyczulone.

W zależności od tego, jakich właściwości wody oczekujecie, dodawajcie do niej różne kryształy zgodnie z ich działaniem. Można przygotowywać także indywidualne mieszanki kamieni, adekwatne do waszej osobistej energetyki. 

Korzystajmy na co dzień z dobrodziejstw natury.

Ps. Warto tez obejrzeć film z udziałem Kieshy Crowther, która mówi o oczyszczaniu kryształów i kryształach jako uzdrowicielach Ziemi./ Link. 

Poczytaj także:

Powrót do źródła - oczyszczanie/uzdrawianie ciała i Duszy w polu Ziemi.

Ziemia jako Istota Duchowa.