Menu
Nowa Ziemia: budowniczy nowego świata i Boski Wzór.

Ty, od którego pochodzi oddech życia, który wypełniasz wszystkie sfery dźwięku i wibracji. Niech Twoja światłość będzie doświadczona.*

Każda Istota będąca w polu serca, jest wezwana do nasycania przestrzeni energią miłości (światła) - Helioni

W praktyce oznacza to łączenie się z poziomu serca z przestrzenią czy to najbliższą sobie, czy globalną i nasycanie jej energiami źródłowych wibracji (kodów). Przyroda (ciało Ziemi) już pracuje, my potrzebujemy dołączyć z doświdczeniowego oddzielenia.

Odcieni wysokich wibracji serca jest bardzo wiele - świetlistych, lekkich energii (stanów) kryształowych komnat serca. To miłość, spokój, cisza, wdzięczność, radość, braterstwo, jedność, współodczuwanie, waleczność, niezłomność, wolność, moc świadomej kobiecości, męskości i wiele, wiele innych. Budujemy nowy świat. Wypełniamy stelaż energetyczny nowej rzeczywistości wymiaru serca, która została zalogowana z zimowym przesileniem. Proces stabilizacji i rozbudowy będzie trwał kilka najbliższych lat.

Dusza mówi: pozostań niewinna. Taka jest wola Boga. Czyste serca są teraz bardzo potrzebne temu światu.

Na świecie jest mnóstwo zamieszania, które się wciąż nasila. Tak jest zawsze, kiedy nowe nadchodzi, a stare musi ustąpić. Jako pierwsi budowniczy nowej rzeczywistości na wzór Boskiej Woli mamy pozostać niewinni, czyli wolni od ciemnych spraw tego świata. Im wyższe nasze wibracje, im bliżej nam do pierwotnej energii Źródła, tym piękniejsze będą efekty.

Twój podpis energetyczny składa się z wzorców, częstotliwości wibracyjnych, które emitujesz codziennie przez swoje myśli, słowa i działania. Jego piękno i jakość zależy od tego, w którym wymiarze egzystujesz. 

Chodzi o wymiar serca.

Ze wspinaniem się na ścieżce rozwoju Twoja energia staje się coraz bardziej harmonijna, bliska boskiego wzorca. Scalasz się z Duszą, stajesz się świadomy siebie, swojego zjednoczenia z Bogiem, odkrywasz wewnętrzne mistrzostwo. Rozświetlacie się, kreujecie. Razem z Duszą tworzycie swój osobisty, unikatowy kod energetyczny, który jest rozpoznawalny w wyższych wymiarach. Im więcej energii źródłowej ucieleśniasz, tym jaśniej świeci Twoja aura, ponieważ Bóg przejawia się przez Ciebie. Przebywając w konkretnej przestrzeni, masz moc uzdrawiania i harmonizowania jej do boskiego pierwowzoru. Masz moc uleczania i rozświetlania innych serc.

Dusza mówi: obecne czasy są bardzo niespokojne. Za to ty pozostań spokojna, zanurzona w świetle Boga. Nie poświęcaj uwagi zawirowaniom. Skup się na budowaniu przyszłości według pierwotnego boskiego wzorca. Jego odbicie masz w przestrzeni serca. W przestrzeni serca masz też cały Wszechświat, który jest Nim. Zwróć swoje serce w kierunku Boga. W Nim masz opiekę i ochronę. W świadomej drodze przez doświadczenie masz bardzo ważny obowiązek wobec siebie: kwitnij, na ile tylko masz sił.

Nadchodzi czas, aby energię przełożyć na działanie w materii. Odkrywaj swoje talenty i potencjały zgodnie z zdaniami i drogą Duszy. Twórz wedle boskich standartów. Dusza wzrasta kiedy masz odwagę być sobą, jednak by Dusza i Bóg mogli Ciebie poprowadzić potrzebują Twojej zgody. Twoje TAK jest niezbędne zgodnie z prawem wolnej woli, które jest jednym z podstawowych i niezaprzeczalnych boskich praw Wszechświata.

Dla mnie wybór jest oczywisty: to światło Boga. Pragnę by On stał się moim lustrem. Chcę widzieć tę planetę piękną i spokojną. Chcę widzieć wszystko co tu żyje szczęśliwym i spełnionym. Chcę widzieć ludzkość wolną i suwerenną; radosną, zdrową, spełnioną. Chcę by Dusze mogły tu być i doświadczać zgodnie z Prawem Boskim.

Zastanawiałam się wielokrotnie, dlaczego nasze Dusze nie mogą wielu rzeczy zrobić samodzielnie. Dziś już wiem, że dopiero Duch i Materia ZJEDNOCZONE mają Boską Sprawczość gotową odmieniać bieg rzeczy. Taki jest zamysł Boga na Jego Stworzenie. Ten zamysł przejawia się także tutaj na Ziemi. Tym także, między innymi, jest ziemska droga Duszy: podróżą ku zjednoczeniu ducha i materii.

Pozostańmy niewinni. Niewinni czyli wolni od zamieszania tego świata. Co się ma dokonać, dokona się i tak, a każdy chaos prędzej, czy później przykryje kurz historii.

Zmieniajmy. Nasza zmiana odmienia ten swiat. Bądźmy tego świadomi. Pracujemy dla wspólnej, lepszej przyszłości. Nasycajmy przestrzenie Ziemi intencjami serca. Niech nowa rzeczywistość przezwycięży to, co jest i nastanie NOWE. Niech to będzie czas wiary i dobrych życzeń. Czego nam z serca potrzeba? Nie ma żadnych ograniczeń dla marzeń! Zmanifestujmy sobie nowy świat. Najpiękniejszy z pięknych.

Kreujemy. Róbmy to świadomie. 

Ewolucja jest naszym przeznaczeniem.

Boskie błogosławieństwo dla Ziemi.

MOCarnego dnia z przestrzeni serca.

*) we wstępie wykorzystałam fragment modlitwy Ojcze Nasz, tłumaczony z języka aramejskiego.

 

Poczytaj także:

Kryształ Serca - Boże Ziarno w Nas.

Dotyk Boga.

Nowa Ziemia: transmutacja ludzkości. Ostatnia prosta do Nowego Świata.

Wewnętrzny Mistrz - Boska Pełnia w Tobie.

Poziom Źródłowy.