Menu
drzwi nowego świata są otwarte

Drzwi do złotej ery ludzkości i Ziemi w tym cyklu doświadczeniowym są otwarte. Idziemy?

Przeszliśmy w grudniu reset i odwrócenie rzeczywistości, teraz już zaczynamy podróż w kierunku wypłynięcia na powierzchnię, gdzie ujrzymy docelową rzeczywistość. Mamy realny wpływ na procesy, właśnie Tu i właśnie Teraz. To są bardzo dobre wieści.

Co aktualnie pracuje

Głownie ciało, które stało się na ten moment bardzo nadwrażliwe. Trzeba się go na nowo nauczyć - jego potrzeb, co jeść, jak jeść i czy w ogóle jeść. Dużo snu. Jeszcze schodzą jakieś stany emocjonalne, głowa próbuje się temu stawiać, ale w zasadzie nie ma już żadnej władzy. Na razie trzeba być wyczulonym na to, by dbać o przestrzeń energetyczną, gdyż każde odchylenie wibracyjne odebrane z przestrzeni przejawia się bólem energetycznym lub fizycznym. Zdajmy sobie jednak sprawę z tego, że to my w tej chwili szukamy dla siebie dobrych przestrzeni. Nieuniknionym jest jednak, że stopniowo staniemy się większością. Te przestrzenie, które nie dostosowały się, będą czuć coraz większy dyskomfort. Myślę, że przeznaczony jest nam przejściowy czas transformacyjny, gdy będziemy funkcjonować obok siebie, we własnych enklawach energetycznych: stare z nowym. To już jest mocno widać. Zakazy i nakazy (s)tworzą nam przestrzeń do formowania naszej, alternatywnej rzeczywistości, czyli tak naprawdę dają grunt do zmian.

Domyślam się także, że stan nadwrażliwości na tu i teraz jest efektem kolejnego przestawienia, gdy wszystko jest rozebrane i formuje się nowa konfiguracja. Potrzebuję też przyzwyczaić i przestawić moją głowę do globalnego zasięgu. To ładnie pokazało się u Mateusza na warsztatach, gdy zrobiłyśmy z Duszą źródłowy transfer energetyczny do ponad osiemdziesięciu osób. Głowa musiała puścić świadomość braku kontroli nad procesem. Nie można było z każdym porozmawiać, zobaczyć, wytłumaczyć, a trzeba było zawierzyć energiom i ich indywidualnemu działaniu u każdej z uczestniczących w spotkaniu osób.

Stan niewiadomego

To jest takie miejsce w tej chwili, w którym jesteśmy. Zanim przestrzeń ułoży się pod nowe, mamy stan kwantowej, rodzącej wszystko pustki. Zawieszenie, przejście. Czyste Tu i Teraz, a w nim istotę ubraną w człowieczeństwo.

Bóle stawów, kości, mięśni, miednicy. Samoczynne ruchy mięśni, drętwienia, mrowienia, odczuwanie komórkowe, dużo energii w brzuchu (poczucie nabrzmienia). Rozbicie, odrealnienie, brak sił do działania w materii, potrzeba snu, lekkiego żywienia roślinnego. Stabilny wewnętrzny spokój, poczucie zatrzymania. Potrzeba samotności, izolacji, spokoju energetycznego. Poczucie, że nadchodzi coś wielkiego. Przestawiłam się na czucie energetyczne. Staram się wyłączać głowę, by nie wykształcały się myślokształty i nie wchodziła iluzja. Świadomie układam się do biegu sytuacji. Krystaliczne sny o wysokiej energetyce, po których nie chce się wracać do rzeczywistości. Potrzeba jednak równowagi, ponieważ jesteśmy Tu i Teraz w tym świecie, w tych regułach. Istotne jest (jeśli mamy potrzebę świadomego przechodzenia przez procesy) by skierować widzenie do wewnątrz. Wchodzimy w stan obserwacji myśli, emocji, ciała, przestrzeni. Decyzje i reakcje podejmowane na bieżąco są potrzebą chwili i zmieniają się, gdyż wszystko intensywnie płynie. Formuje się nowa rzeczywistość. My swoimi osobistymi procesami i wzrostem aktywnie w tym uczestniczymy.

Mamy się skupić nie na walce z systemem, ale kierunkować energię na aktywne i świadome wsparcie w budowaniu nowego.

W czasie zimowego przesilenia 2020 matryca 5D została zalogowana w naszej rzeczywistości. Rok 2021 procesy czyszczące i odsłaniające w nas nasze boskie potencjały (nadal będzie trwało). Integrowanie podświadomości, łączenie się z kwantowym polem Ziemi. 2022 pierwszy rok manifestacji – pierwszy rok przejawiającej się TU źródłowej mocy człowieka. Rok aktywnej budowy nowej rzeczywistości. Realny wpływ istoty ludzkiej na procesy twórcze w energii i budowanie podstaw w materii. Jakie jakości teraz zasiejemy, takie plony będziemy zbierać wkrótce i w dalszej w przyszłości. Rok 2022, to pierwszy rok, gdy jasno będziemy widzieć moc naszej manifestacji i siłę jej materializacji. Trzeba być odpowiedzialnym za swoje działania, decyzje, ponieważ będziemy zbierać ich plony. Jesteśmy w kluczowym momencie ewolucyjnym. Aktywnie uczestniczymy w budowaniu fundamentów nowego świata. Mamy wpływ na kształtowanie się rzeczywistości, ponieważ możliwości zintegrowanej ze źródłem istoty ludzkiej są nieograniczone. Matka Ziemia o tym wie.

Dążymy do przejawienia boskich wibracji na najwyższym na ten moment poziomie naszej ewolucji. Od tego, w jakim stopniu uda się nam to uczynić, zależy jakość fundamentów matrycy nowej rzeczywistości. Mamy stać się żywym przejawem Boskiej Miłości i Boskiej Świadomości w naszej rzeczywistości. Im większej ilości jednostek uda się to osiągnąć, tym piękniejsze będą efekty dla nas, dla tego świata. Nasze działania mają i będą miały wpływ na siatkę istnienia w naszym zakątku Wszechświata. Będą przykładem dla innych światów, gdzie będzie potrzeba lub wybór ziemskiego modelu wzniesienia. Sądzę, że na naszym przetartym szlaku powstaną jeszcze piękniejsze dzieła w innych światach.

Świat tworzy się TERAZ

Poddajmy się niewiedzy, ponieważ świat tworzy się TERAZ. Najważniejszy jest przepływ, bo on jest życiem. Teraz tylko: czy się zgadzasz z jakością tego przepływu, czy pragniesz zmian. Jeśli tak, wyrusz w drogę osobistego uzdrowienia i transformacji. Narzędzi w przestrzeni jest ogrom, gdyż wiedza jest już dostępna. U nas na blogu także, jeśli interesuje cię droga Duszy i droga Serca.

Obudźmy naszą kosmiczną odpowiedzialność, obudźmy kosmiczną świadomość, obudźmy Serca – Dom Źródłowej Jedności i Miłości w nas. Kreujmy świadomie osobiste i zbiorowe ścieżki.

Czynić dobro. Waga niezakłóconego przepływu energii

Zawsze wolałam widzieć szklankę w połowie pełną. Spojrzyj na sytuację w ten sposób: wszystko nam służy i w istocie rzeczy tak jest. 

Grudzień 2021 był miesiącem otwierania drzwi, przechodzenia do nowego. Z punktem kulminacyjnym, z osią procesu w dniach 12-21.12.2021, który Dusza nazwała bramą błogosławieństw dla Ziemi. Codziennie w tych dniach na grupie Fbookowej, świadomi swojej mocy i wpływu na rzeczywistość kreowaliśmy/ zasiewaliśmy dla siebie i świata dobro. 19.12.2021 spotkaliśmy się o wschodzie słońca na plaży w Sopocie, by zamanifestować materialnie naszą obecność, kreację i wejść do morza. Tego dnia towarzyszyła nam różowa tęcza oświetlona promieniami słońca. Zachwyt jako jedna z najwyższych wibracji, rozświetlił przestrzeń energetyczną. Dziękuję Wam za liczny udział w Fbookowej akcji. Dziękuję za kreację serca. To był taki czas, jakby nasza rzeczywistość przekręciła się o 180 stopni. Nastąpiło odwrócenie spirali czasoprzestrzennej: to co wcześniej było na górze, teraz jest na dole. To co wcześniej było białe, teraz jest czarne. Taki stan panuje w Źródle, stan odwróconej rzeczywistości (można o tym poczytać tutaj). Czyli odbijamy Dom.

Ten proces pokazuje jedną prawdę Kochani: wszystko jest WZGLĘDNE i wszystko jest RUCHEM. Wszystko się na wzajem DOPEŁNIA. Jeśli chcemy zjednoczyć się z procesami transformacyjnymi i wykorzystać ich potencjał do rozwoju, potrzebujemy uznać względność i plastyczność Wszechrzeczy. Puścić STAŁĄ (ramy, przekonania, twarde struktury systemowe i doświadczeniowe) i poddać się wewnętrznemu przepływowi. Oznacza to, że nasze serca i umysły potrzebujemy uwolnić z ram i wpuścić w nie PRZEPŁYW. Zwłaszcza teraz, gdy formuje się nowa rzeczywistość.

Elastyczność, sztuka balansowania pomiędzy rzeczywistością systemową na tu i teraz, a naszą kosmiczną nieskończonością. Miarą tego, co dla ciebie dobre, jest twoje serce. Lub jeszcze prościej: stan wewnętrznej wygody lub niewody. Jeśli jesteś we właściwym miejscu na swoje tu i teraz, będziesz miał poczucie spokoju, dobrego, wygodnego przepływu. Wszędzie tam, gdzie jest ci ciasno, duszno, masz poczucie niezgody, wołanie do zmian, poczucie krzywdy, ucisku, rozpadu, bólu, to są to stany, które wskazują ci obszary do zmian, do pracy nad sobą. Pamiętamy: zmiana, uzdrowienie, praca transformacyjna zachodzi w nas. Tu jest CENTRUM zdarzeń. Materia w sposób naturalny będzie się pod to układać, gdyż ona transformuje się zgodnie z tym, czym promieniujesz do rzeczywistości z wnętrza. (Prawo zgodności energetycznej).

Osiągnij źródłowy spokój wewnątrz, a twoje życie automatycznie ustabilizuje się tak, że będziesz z niego zadowolony. Każdy z nas potrzebuje czegoś innego. Nie wszyscy są dla wszystkich w tej chwili i ty także nie musisz być dla każdego. Jednoczmy się w duchowe rodziny wedle indywidualnych potrzeb i ścieżek.

Trudne jest potencjałem

Wniosek jest następujący: stan niewygody pokazuje przestrzenie do pracy. Zatem – choć trudny, robi nam wielką przysługę. Ostatecznie, jeśli odrobimy lekcje i przejdziemy twórczo/ kreatywnie czas turbulencji (oczyszczania), powinniśmy osiągnąć taki moment, gdy patrząc wstecz będziemy mieć wdzięczność za trudne zdarzenia. To dzięki trudnemu ruszyliśmy w drogę i jesteśmy w nowym (mam nadzieję lepszym) miejscu swojego życia.

Tego nam życzę: możliwości spojrzenia na swoje życie już z góry. Będzie to oznaczało, że dokonaliśmy uzdrowień. Z tego miejsca, ze szczytu swojego człowieczeństwa (świadomość, serce) gdzie panuje krystaliczność, spotykajmy się i budujmy świadomie nową rzeczywistość.

Życzę nam jedności z Matką Ziemią, która pragnie, by człowiek jako integralna istota Koła Życia, dołączył wreszcie do zjednoczenia z istnieniem tego świata. To już trwa.

Przeszliśmy w grudniu reset i odwrócenie rzeczywistości do źródłowych ustawień. Teraz zaczynamy podróż w kierunku wypłynięcia na powierzchnię, gdzie ujrzymy docelową rzeczywistość, na którą mamy realny wpływ właśnie Tu i właśnie Teraz. To są bardzo dobre wieści, ponieważ oznaczają, że osignęliśmy taki stan rozwoju, iż Matka Ziemia chce z nami współpracować. To było nieuniknione. Z czasem odda nam się w opiekę. Człowiek jest istotą źródłowo twórczą.

Świadoma Kreacja Tu i Teraz.

Jedność człowieka z Matką Ziemią Tu i Teraz.

Jedność człowieka z Domem Boga przez Duszę, Serce, Świadomość, Ciało Tu i Teraz.

Uzdrowiony system, w centrum którego jest Boski Człowiek Tu i Teraz.

Świadome zanurzenie w przepływie Oceanu Energii, który jest Życiem Tu i Teraz.

Spełniony, szczęśliwy świat, człowiek w pełni swoich źródłowych możliwości Tu i Teraz.

Przepływu nam wszystkim, bo ruch to życie. Pozwolę sobie płynąć. To wszystko. Reszta będzie świadomym działaniem wedle potrzeb i okoliczności, ponieważ w burzliwych czasach transformacji istotą procesu jest zmiana.

Wyrośnie dokładnie to, co siejemy. Oby było to dla nas i dla Matki Ziemi pożywne. Dlatego pragnijmy najpiękniejszego. Kochaj siebie, kochaj życie, kochaj świat. 

Najlepszej wersji siebie i życia. Stać nas na nią.

Niezłomności.

Ps. O szczycie cywilizacyjnym ludzkości nie decyduje postęp technologiczny (on jest naturalną konsekwencją) a rozwój człowieka i jego zjednoczenie z nieskończonym, boskim sobą. Rodzi się świadoma cywilizacja. Jedną z podstawowych zasad procesu są samodzielne narodziny. Tej zasady się bezwarunkowo przestrzega we Wszechświatach. Można nas jedynie (i aż) wesprzeć energetycznie, co się dzieje. Bez źródłowych spływów, przebudzenie nie byłoby możliwe. Zeszliśmy zbyt głęboko. Potrzebujemy wsparcia wyższych wymiarów w przypominaniu.

Ps.2 Napisała do mnie Pani z zapytaniem, czy trzeba przestać jeść, by się rozwijać. Zdecydownie nie jest to powiązane. Warto oczywiście wprowadzić lżejszą energetycznie dietę roślinną, by się po prostu lepiej czuć w zmieniającej się rzeczywistości. Jednak nie sądzę, by bretarianizm był dla wszytkich i nie sądzę, byśmy byli w tym momencie ewolucyjnym kolektywnie gotowi na taki stan. W procesie rozwoju postępujemy tak, by przede wszytkim nie robić sobie krzywdy. Ponieważ każdy z nas jest absolutnie unikatowy, miarą drogi jest twoje wewnętrzne odczuwanie. Zatem pytanie klucz: co jest dla mnie tu i teraz dobre? (To się zmienia.) Zaufajcie swojej mądrości, zaufajcie swojemu czuciu. Zaufajcie ciału. Tu przemawia do was Dusza.

2022 ostatni rok z trzech bardzo mocnych energetycznie lat (2020-2022 oś transformacyjna, ucho igielne pierwszej fazy wzniesienia). Trzy dwójki wibrują z Unią w Boskości, zero to Pełnia, zatoczony krąg. Cztery cyfry – opieka. Po zsumowaniu szóstka - wibracja materii. Lepiej być nie może. Wszystko na swoim miejscu. Zaufania.

Drzwi do złotej ery ludzkości i Ziemi w tym cyklu doświadczeniowym są otwarte. Idziemy?

Przygoda.

 O roku 2021 i 2022 romawiamy z  Mateuszem Kozłowskim, Kamilem Mieżeniem i Wojtkiem Bajerem na spotkaniu, które można obejrzeć TUTAJ

Wpisy powiązane:

O modelu ewolucyjnym, który właśnie zadziewa się na Ziemi wstępnie pisałam TUTAJ.

Dialog z przestrzenią: wibracje liczb.

Człowiek Absolutny.

Mowa ciała wg totalnej biologii. 

O komunikowaniu się z Duszą.

Kreacja na nowy świat i Boski Wzór Tworzenia.

Prawa Energetyczne.

Ziemia jako istota duchowa. 

Wolna wola i kosmiczna odpowiedzialność.