Menu
Dialog z przestrzenią: wibracje liczb.

Wszystko jest energią, więc wszystko jest informacją, bo energia, to informacja.

Wszechświaty są matematyką.

Zanim rozpoczęła się moja droga z Duszą, przez pół roku regularnie budziłam się o 3.33, w ciągu dnia zaś widywałam synchroniczności liczbowe 11.11, 13.13, 14.14 itd. Był we mnie niepokój, bo choć nic nie wiedziałam o Duszy, wyraźnie czułam, że to jest jakiś znak, że przestrzeń próbuje mi coś powiedzieć.

Rozglądałam się pilnie na zewnątrz. Nie wiedziałam wtedy jeszcze, że należy szukać w sobie. Przestrzeń zapowiadała, to co miało wkrótce nastąpić: Dusza upomniała się o człowieka. Wzywała do drogi, do odkrycia prawdy i osobistej boskości. Do zobaczenia mistrzostwa w sobie. Bo tak to jest: 3.33. Trójki wibrują z poziomem wewnętrznego mistrza. Są informacją o unii, którą jesteś i którą osiągniesz na drodze z Duszą. O unii, której nie pamiętamy, śpiąc systemowym snem. Unii ciała, umysłu i ducha. Unii Człowieka, Duszy i Boga. Dziś o liczbowych znakach z przestrzeni, czyli o symbolice liczb i poziomach energetycznych, z którymi one wibrują.

 

Człowiek jest istotą wielowymiarową

Na początku naszej drogi, Dusza wiele rozmawiała ze mną we śnie. U nas odbywało się to ponad fabułą snu. Na poziomie świadomości odbywałam podróż senną, na poziomie wyższym, jakby ponad płaszczyzną snu, rozmawiałyśmy z Duszą. Ona w tym czasie przekazywała mi wiele informacji dotyczących życia, Wszechświata, energii, mnie samej. Nie wszystko było mi dane pamiętać po przebudzeniu. Część była blokowana niepamięcią, aż do uzyskania odpowiedniego poziomu ewolucyjnego, gdy byłam gotowa, by właściwe pojąć przekaz z poziomu serca. czy świadomości. Tak Dusza chroniła mnie przed iluzjami umysłu.

Pewnego dnia obudziłam się z przerwanym zdaniem w głowie, dotyczącym wibracji dwójek. W żaden sposób nie mogłam odtworzyć ciągu dalszego. Półtora roku przyszło mi czekać, zanim Dusza otworzyła pamięć dotyczącą wibracji liczb, które wtedy mocno manifestowały mi się w przestrzeni, prowadząc, informując, potwierdzając i nawołując do drogi, na którą wkroczyłam. Początkowo brakowało mi pewności siebie na drodze tego, co się działo w moim życiu. Systemowy umysł szalał, serce i Dusza robili swoje. Wielkie "łał" przeplatało się z niedowierzaniem z poziomu umysłu. Odkrywałam swoją wielowymiarowość.

Dziś cyfry mają dla mnie znaczenie dopełniające, informujące, potwierdzające obraną drogę, czy słuszność podjętej decyzji.

Przestrzeń z nami rozmawia. Jest sztuką uważności i wiedzy, w jaki sposób odczytywać informacje i prowadzić z nią dialog. Wszystko jest energią, więc wszystko jest informacją, a energia, to informacja. Ty także jesteś energią, czyli informacją. Naucz się siebie czytać. Naucz się czytać przestrzeń.

Jeśli regularnie widzisz synchroniczności liczbowe lub stale powtarzające się układy zdarzeń, przedmiotów, kolorów, motywów, drzew, zwierząt mocy, bądź pewien, że są one informacją, przekazem dla ciebie. Jesteś wzywany. Do czego mój drogi przyjacielu? Odpowiedź jest w tobie.

Symbolika liczb

1- boska manifestacja, informacja. Kiedy w przestrzeni pokazuje się jedynka wyczul się i bądź uważny. Poszukaj bądź czekaj na informacje z wyższych wymiarów siebie; od opiekuńczych energii: Duszy, Boga, Domu Duchowego, z przestrzeni Ziemi. Jedynka (i każda pozostała cyfra) w układzie z innymi cyframi pokaże tobie przestrzenie, których dotyczy informacja/ manifestacja/ dana synchroniczność.

W znaczeniu boskiej geometrii, jedynka to punkt (Bóg), od którego zaczyna się kreacja. W swoim Wszechświecie to ty jesteś takim punktem. Kreujesz swoją rzeczywistość.

2- wibruje z poziomami źródłowymi. Dwójka jest portalem do Boga. Kiedy ukazuje się dwójka, możesz prosić u celu. Dwójka informuje o twoim połączeniu przez Duszę ze Stwórcą. On i ty (jako zamanifestowana Dusza) w towarzystwie dwójek stajecie ze sobą twarzą w twarz.

Pomimo reguły ziemskiego doświadczenia w oddzieleniu od poziomów boskich, jest w tobie taka przestrzeń, która niezależnie od momentu drogi zawsze łączy cię z Bogiem. To kryształ serca, poziom źródłowy w tobie. Jest ulokowany w centrum czakry serca. Potrzebujesz odkryć tę przestrzeń w sobie. Drogą jest twoja Dusza. Dwójka przypomina o tym połączeniu.

Moja ukochana boska synchroniczność to 20.20 - boskość i pełnia.

W znaczeniu boskiej geometrii, dwójka to linia. Ty i Bóg. Za chwile dołączy trzeci element: energia, czyli Duch.

3- wibruje z poziomem mistrzowskim. Trójka to aspekt Ducha/ Duszy w nas. Trójka przypomina o twojej doskonałości. Jesteś stworzeniem Boga zatem z natury i u podstaw JUŻ jesteś doskonały. Nie pamiętamy o tym w ziemskim doświadczeniu. Nie ufamy swojej mądrości, nie jesteśmy świadomi duchowych siebie. Czas to zmieć.

Trójka to symbol unii, boskiej pełni i połączenia pomiędzy ciałem (materią) – umysłem (świadomością) – duchem (Duszą, Bogiem) w tobie. Trójka informuje cię o boskiej unii, którą jesteśmy ze Stwórcą i jego kreacją (przejawienie, materia). Uwierz, że tak jest. Z drogą nabierzesz pewności, ponieważ przekonasz się o tym na własnym doświadczeniu.

W znaczeniu boskiej geometrii, trójka symbolizuje trójkąt (w wielowymiarze czworościan foremny). Podstawową komórkę drzewa i kwiatu życia. Podstawową komórkę Wszechświata: Bóg-Dusza-Materia. Wyrusz w doświadczanie w tej prawdzie: jesteś UNIĄ z istnieniem, które jest Bogiem przejawionym.

4- to opieka Wszechświata. Czwórka to element zewnętrzny w nas. To poziom przejawienia, czyli to, co istnieje poza poziomem jedni/ pierwszym kręgiem - domem Boga. Czwórka informuje cię o twoim zanurzeniu w nurcie istnienia. Mówi o tym, że jesteś częścią wielkiego kolektywu, zanurzonym w nim jako odrębna jednostka i część całości jednocześnie. Kiedy w twojej przestrzeni pojawia się liczba cztery, uśmiechnij się, bo Wszechświat ci przypomina, że jesteś prowadzony i zaopiekowany. Nie bój się więc i nie ustawaj w drodze do siebie, choćby była ona trudna. Bądź pewien wsparcia i opieki.

W znaczeniu boskiej geometrii, czwórka to kolejny punkt do boskiej trójki, punkt tworzący kwadrat (w wielowymiarze sześcian). Czyli twoje wyjście na zewnątrz, do przejawienia. Ruszaj w zaufaniu w drogę. Doświadczenie czeka.

5- wibracja zmian. Piątka zapowiada zmiany. W zestawieniu z innymi liczbami informuje, w którym obszarze; np. 566 – zmiany w obszarze materii.

W znaczeniu boskiej geometrii piątka i dalsze liczby tworzą już figury wielowymiarowe. Kreuje się stworzenie. Ty, razem ze swoją Duszą, jako odbicie Boga także kreujecie w swojej rzece życia, gdyż jako istota boska, posiadasz boskie atrybuty, np. zdolność stwarzania.

6- symbolizuje materię, czyli to, co dotyczy przejawienia: ciała, materialności, fizyczności, finansów, treści życia 3D. W zestawieniu z innymi liczbami informuje o obszarach działania.

7- liczba wielkiej pomyślności, magii, mistycyzmu, obfitości życia. Informuje i potwierdza o wszelkim spełnieniu. Jeśli widzisz siódemki, ciesz się. Przestrzeń potwierdza ci wygraną w każdym aspekcie istnienia lub w tym obszarze, w którym aktualnie pracujesz w sobie. W otoczeniu innych liczb informuje o obszarach działania.

8- boski przepływ, nieskończona rzeka życia, połączenie ze Wszystkim Co Jest, zanurzenie w karmiących energiach kosmicznej rzeki życia. Połączenie. W zestawieniu z innym liczbami, określi jakich obszarów przepływ dotyczy.

W boskiej geometrii odpowiednik znaku nieskończoności, czyli nieograniczonego i nieprzerwanego przepływu energii Boga.

9- boska manifestacja. Kiedy pojawia się dziewiątka, przestrzeń wzywa cię do działania. Jest to cyfra, która informuje o twojej gotowości do działania w połączeniu ze sobą i boskością w tobie. Dziewiątka w otoczeniu innych liczb podpowie ci, w których obszarach powinieneś podjąć ruch, gdyż jesteś już na to gotowy.

0- boska pełnia, informacja, że coś się kończy (stary etap), a coś zaczyna. Zero informuje o przejściu na kolejny poziom, tak w energiach, jak i w materii. Zero to także połączenie w sobie z Bogiem i życiem. W otoczeniu innych cyfr, zero powie ci o obszarze pełni.

Zero w przejawieniu jest ósemką (znak nieskończonści, Boska Kreacja). Punkt przecięcia odpowiada czakrze serca. Góra - trzy górne (duchowe) czakry. Dół - trzy dolne (ziemskie/ materialne) czakry. Przez całość idzie przpeływ energetyczny od Boga do Ziemi i odwrotnie. Jesteś/ stajesz się przekaźnimkiem energetycznym. Oto pełnia ludzkiego istniena w przepływie.

W boskiej geometrii zero symbolizuje koło. Pełnię, przepływ, połączenie w sobie i z przestrzenią, początek i koniec, ruch, faktalność, przeskok na kolejny poziom rozwojowy.

Synchroniczności liczbowe typu 12.12, 5.55, 08.08 są dla mnie zawsze potwierdzeniem, że wszystko jest dobrze. Treść liczbowa podpowiada, w którym obszarze. Synchroniczności lustrzane typu 12.21, 23.32 informją o połączeniu między wymiarami; między materią, a energią. Są odbiciem rzeczywistości. Zapewnieniem o tym, że wszystko jest połączone. Jak tu, tak i tam. Jak tam, tak i tu. Pełnia, zjednoczenie, przepływ, potwierdzenie. 

Powodzenia w drodze do siebie. Powodzenia w nauce czytania siebie i przestrzeni.

Wszystko już w tobie jest. Płyń z falą zmian.

Pczytaj także:

O czytaniu znaków z przestrzeni.

Święta Unia Duszy.

Kryształ Serca. Boże Ziarno w Nas.

Wewnętrzny Mistrz - Boska Pełnia w Tobie.

Jesteś całością. Drzewo życia, stan światła.