Menu
Rubinowa sieć Ziemi - nowa jakość w drodze ludzkości.

Planeta Ziemia jest jak sprawie funkcjonująca biomaszyna kosmicznej generacji, gdzie w sposób doskonały zjednoczone jest to, co fizyczne, z tym, co energetyczne. Wszystko jest energią przepływającą swobodnie lub zatrzymaną w czasie i przestrzeni na okruch kosmicznego doświadczenia.

W tym tygodniu (drugim z trzech kolektywnego uzdrawiania energii doświadczenia ludzkości) przepuszczamy z poziomu czakry sakralnej, czyli czyści się podstawa naszego życia. (Wpis o czakrach by się przydał.)

Pas miednicy, to źródło naszej mocy i początek kreacji w materialnym życiu. Tu płynie nasza rzeka życia, tu także zaczyna się początek życiowej obfitości. Z tego poziomu wyrasta nasze osobiste drzewo życiaW jakim stanie energetycznym jest jeden z twoich trzech punktów kreacji (dodatkowo serce i świadomość)?
 
Czakra sakralna to początek kobiecości i męskości. To dom wewnętrznego dziecka, pole obfitości, miejsce dla rodu, miejsce przodków w tobie. Ich linie (męska i żeńska) przez czakrę podstawy sięgają do pola Ziemi, gruntując cię w życiu. Jeśli będzie bolało w pasie miednicy, kręgosłup, pęcherz, genitalia, nerki z promieniowaniem na nogi (tu także rwa kulszowa, dysk) na czakrę splotu słonecznego (żołądek), serca, gardła (migdałki, oskrzela) a nawet trzeciego oka (zatoki), znaczy jesteś w procesie. Najbliższy tydzień to dobry czas na przypomnienie wpisów o męskości, kobiecości, seksualności, rodzie, obfitości materlnej. Na początek wpis o rubinowej Sieci Ziemi, która wspiera podstawy naszego życia. Wpis z lutego 2019 roku.

Perspektywa

Wszystko jest energią. Nasze ciała także są energią zatrzymaną i zagęszczoną w czasie na okruch kosmicznego doświadczenia. Geniusz stworzenia nieustannie mnie zachwyca, choć zdaję sobie sprawę z tego, że widzę zaledwie jego mikroczęść. Podobnie jak zmiany do skoku ludzkości w kolejny fraktal ewolucyjny przebiegają w sposób doskonały. Wszystko pięknie się zazębia, uzupełnia, wspiera, nawzajem podsyca.

Przez czakrę korony i przez nasze Dusze jesteśmy zasilani źródłowymi energiami kosmicznymi. Przez czakrę podstawy karmi nas i wspiera pole Ziemi. To jest ta sama energia, tylko przefiltrowana przez materialność i dostosowana do zasilania tego co fizyczne, czyli naszych ciał. One są zrodzone z Ziemi i Ziemia je karmi. Dokonała Unia Ducha i Materii. Z przestrzeni duchowej jesteś dzieckiem Wszechświata. Z pola fizyczności, czyli ciała jesteś dzieckiem Ziemi. Do uzdrowienia i zharmonizowania tego aspektu w nas potrzebne jest zasilanie planety. Doskonała unia. Doskonała na miarę boskiego geniuszu.

Zdrowe i sprawnie funkcjonujące ciało fizyczne jest jak idealnie bioubranko dla energii, którą jesteś w kosmicznym wymiarze doświadczenia. Nasze ciało to cały Wszechświat. Od mikro do makropoziomów. Idealnie zespolone materia i duch – kosmiczna energia. Tak samo Ziemia, Boże Dziecko, tak samo każda inna (nie)materialna forma: kamień, drzewo, woda, wiatr, promień słońca. W wymiarze kwantowym to są doskonałe, scalone energetyczne układy. Nasze Dusze także.

W drodze obecnej ewolucji wszystko się pięknie składa. Ze styczniowym, krwawym zaćmieniem księżyca w pełni, aktywowała się rubinowa sieć Ziemi. Jej zadaniem jest jednoczyć nas z planetą. Wspierać w budowaniu solidnego fundamentu na poziomie fizyczności, która jest przejawioną, skrystalizowaną w materii energią. Praca na poziomie ciała fizycznego jest zawsze i z automatu pracą na poziomie energii. Jesteśmy najpierw energią, a potem materią. Czy może raczej materia jest przejawioną, skumulowaną energią.

Krystaliczna Sieć Ziemi

Przez ostatnie trzy lata, bardzo mocno byliśmy aktywowani energiami kosmicznymi. Celem było przypomnienie nam o tym, że jesteśmy istotami energetycznymi i duchowymi wcielonymi w materię. Z poziomu Ziemi silnie wspierała nas kryształowa sieć. Ewolucja dokonywała się na poziomie planety (ona także doświadcza) i na poziomie ludzkości. Jesteśmy wciąż w procesie. Przestrzeń jest wielowymiarowa. Ci, który idą na bieżąco z procesami globalnymi, ewoluują w kierunku pracy na poziomie materialnym. Ci którzy dołączają, idą w swoich procesach indywidualnie, podążając energetycznym szlakiem wytyczonym przez dotychczasową drogę Ziemi, Duszy i człowieka. Pole przyrody, istoty przyrody, które z sposób bezpośredni są podłączone do wymiarów źródłowych wspierają nas w drodze. Otwórzmy serca i umysły na ich pomoc. To drzewa, istoty przyrody, żywioły, pola morficzne przyrody i sama Mama Ziemia, która to wszystko niesie w sobie. Jesteśmy jednością. Jesteśmy częścią koła życia. Nikt nie jest lepszy, nikt nie jest gorszy. Współistnienie.

Nowy etap

Energetyczne przygotowanie do podpięcia, pod rubinowe zasilanie Ziemi trwało w zasadzie od zakończenia bramy lwa w sierpniu 2018 roku. Abyśmy mogli być zasilani tymi energiami, potrzeba było wykonać prace uwalniające/ uzdrawiające zawiązane z przestrzeniami czakry podstawy, sakralnej, splotu słonecznego i jak zawsze serca. Oczyszczaliśmy zbiorowo - jako ludzkość (i każdy poprzez osobistą pracę w sobie) pole kobiecości, energii męskiej, pole krwi, która jest eliksirem życia, pole rodowe. Uwalnialiśmy doświadczenia i wiedzę przodków. Porządkowaliśmy nasze relacje w konfiguracji z doświadczeniami zbiorowymi, czyli poziom karmiczny. Praca osobista przełożyła się na uwolnienie energetyczne przestrzeni energii/ świadomości zbiorowej, dzięki czemu także Matka Ziemia/ Dusza Ziemi zdjęła z siebie pewną część doświadczeń tego cyklu doświadczania Dusz. Poziom oczyszczenia dokonał się w wystarczającym wymiarze, aby aktywowała się rubinowa sieć Ziemi, wspierająca energetycznie dalsze procesy związane z wyżej wymienionymi. Weszliśmy także w nowy etap drogi: działania w materii, tak na poziomie osobistym jak i globalnym. Najbliższe lata będą czasem manifestacji i przejawienia - efektem naszej wewnętrznej pracy wykonanej na poziomie energetycznym/ duchowym. Ten, kto szedł na bieżąco wejdzie w czas manifestacji. Pozostali będący w procesach dołączą w czasie najbardziej adekwatnym dla ich osobistej drogi. Ci którzy już działają nazywani są pionierami. Swoją drogą przecierają szlak innym.

Niczym się nie martw. Wszystko jest doskonale.

Rubinowa Sieć Ziemi

W roku 2018 i wcześniejszych latach zasilała nas krystaliczna sieć Ziemi (kryształ górski i różne jego odmiany), wspierając w nas to co kosmiczne, boskie, źródłowe. Dla mnie osobiście to najbardziej uniwersalna sieć - do wszystkiego. Wspomaga w procesach wychodzenia z gęstych wymiarów duchowych i fizycznych ku zjednoczeniu z energią źródłową. Także, czy przede wszystkim na poziomie Dusz.

W tym roku i w najbliższych latach wspomaga nas sieć rubinowa. Ta jest bardziej ukierunkowana, zjednoczona z Ziemią. Prowadzi nas do połączenia z planetą, wewnętrznego zjednoczenia duchowego z materialnym. Specjalizacja energetyczna: materia, fizyczność, ciało, działanie, budowanie, wewnętrzna moc, wiedza przodków, miłość, seksualność, przejawienie. Tematycznie w drodze rozwoju będziemy w najbliższych latach krążyć wokół tych przestrzeni.

Uzdrowienie męskości, kobiecości, pola związków, spraw zawodowych, uzdrawianie czakry serca, czakr podstawy i sakralnej, splotu słonecznego, uzdrowienia ciała, na poziomie jednostkowym i globalnym budowanie, kreowanie w materii. Słowem czas na manifestację tego, co urodziło się w nas przez ostatnie trzy lata wewnętrznej pracy.

Rubinowa sieć Ziemi pomaga nam powrócić i zakorzenić się w życiu. W dawnych czasach rubiny były najszlachetniejszymi i najbardziej pożądanymi kamieniami (królów). Nastał czas, byśmy odzyskali kontrolę i władzę nad samymi sobą. Abyśmy odkrywając swoją moc budowali z poziomu współistnienia i źródłowego wymiaru serca. W drodze rozwoju duchowego potrzebna jest równowaga. Drzewa pięknie to pokazują: im wyżej w górę, tym głębiej korzenie w ziemi. Wsparcie rubinów, które nas uzdrawiają i łączą z Ziemią przez czakrę podstawy, pięknie nam wyrównuje górę z dołem. Duchowe z materialnym.

Rubinowa sieć Ziemi ma właściwości wzmacniające, wspierające wewnętrzny ogień, moc i przejawianie się na zewnątrz. Świetnie się sprawdzi w przypadku, gdy potrzebujemy wesprzeć swoją fizyczność czyli ciało. Gdy brakuje nam sił do działania w świecie. Rubin to kamień wewnętrznej mocy, krwi, zmysłowości, seksualności, pasji, charyzmy, wewnętrznego ognia. Wspiera w rozwoju przestrzeń serca. Wspiera wolę życia, siłę życiową, pragnienie przetrwania, płodność.

Jeśli potrzebujesz wesprzeć w sobie te kategorie zaproś rubiny do swojego życia i otaczaj się czerwienią.

Krok pierwszy - czakra podstawy

Przez ostatnie trzy lata wspierała nas sieć krystaliczna, pomagała aktywować w nas przestrzenie źródłowe. Energetyczne byliśmy nieco oderwani od rzeczywistości. Czas jest to wyrównać i zharmonizować. W tym roku jakość energetyczna wyraźnie się zmieniła. Czujemy się bardziej uziemieni. Mamy ochotę działać. Poznajemy nowy wymiar kobiecości i jej mocy. Nowy wymiar męskości, relacji damsko-męskich a, co za tym idzie nowe przestrzenie naszej seksualności, jako olbrzymiego generatora energetycznego. Uczymy się z tego świadomie korzystać. W dalszym ciągu będą aktywne przestrzenie energetyczne uzdrawiające blokady w funkcjonowaniu dolnych czakr.

Dusza Ziemi poprosiła mnie o wyplecenie mandali siedmiu czakr. Mandala Czakry Podstawy zintegrowana jest właśnie z polem rubinowym, kolorem czerwonym, hinduską mantrą LAM, pierwszy dźwięk w gamie: DO.

Sprawnie działająca czakra podstawy to zjednoczenie z twórczymi energiami i polem Ziemi (także na poziomie bardzo pierwotnym). To bardzo dobra podstawa, fundament do życia. Dobre osadzenie się w materii, umiejętność swobodnego poruszania się w niej. To poczucie osobistej mocy, zdrowie ciała i emocji, spełnienie, poczucie połączenia, poczucie bezpieczeństwa, stabilności życiowej. To rozkwit człowieka na poziomie ciała i życia. Stwarza się porządny fundament pod świadome życie, w połączeniu ze światem i kosmosem.

Dobijamy do galaktycznego kolektywu. Czas oddzielenia dobiegł końca.

Wsparcie pola rubinowego, to także przejaw energii pierwotnych, co może owocować społecznymi rewolucjami opartymi na niezgodzie na dotychczasowe reguły systemowe. Czerwona energia w nas, to energia przełomów, buntu, uwalniających przewrotów. Wszystko się pęknie dopełnia.

Pytanie: w jaki sposób łączyć się z energiami rubinowej sieci?

Sposobów jest przynajmniej kilka, plus wszystko to, co przyjdzie z poziomu serca, Duszy, Ziemi, źródła, przestrzeni sennej i wielu innych. Wielowymiarowość.

Energia koloru – otaczamy się czerwieniami i purpurami. Medytujemy z tymi kolorami wpatrując się w nie.

Kreacja świadomości i serca – wyrażamy wolę zjednoczenia się w rubinową siecią Ziemi. Można zrobić sobie wizualizację podpięcia po czerwoną sieć planety (poziom czakr). Wizualizacja otaczania się kosmicznym czerwonym promieniem. Może to być także prośba do Matki Ziemi, do drzew o wsparcie, do Duszy, do Boga. Spektrum jest bardzo szerokie.

Wibracja dźwięku – mantry czakr, słuchanie muzyki ludów pierwotnych, które nas łączą z polem Ziemi.

Siła kamieni – jeśli masz rubin w domu, zacznij go nosić. Szybko poczujesz zmianę jakości.

Połączenie się z rubinową siecią Ziemi, to dobre połączenie z planetą. To fundament i stała do budowania świadomego człowieka i świadomej cywilizacji.

Zmiany nabierają tempa.

Ahoj.

O aktualnych procesach energetycznych na Ziemi poczytacz tutaj:

Zmiany na Ziemi: rozdzielenie matryc 3 i 5D.

Zmiany na Ziemi: oczyszczanie zbiorowego doświadczenia ludzkości/ Dusz.