Menu
Schronienie w wewnętrznej ciszy.

Jest taka przestrzeń w każdym z Nas, która jest krystalicznie przejrzysta. Przestrzeń, gdzie panuje wielka Cisza. Tam możesz na powrót rozpoznać swoją boskość. Możesz odkryć osobistą doskonałość; możesz doświadczać spotkań z WszechŻyciem, przypomnieć sobie o Twojej mocy Dziecka Bożego.

W intymności serca i świadomości istnieje przestrzeń nieporuszona. Przestrzeń bezpieczna. Przestrzeń niezmienna, niczym nieograniczona. W tej przestrzeni odnajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba – odpoczynek, schronienie, ukojenie serca, emocji, bólu ciała. Odnajdziesz siłę, wzmocnienie, relaks - jeśli go potrzebujesz; odnajdziesz miłość Boga, doświadczysz spotkań z Nim. W swojej wewnętrznej ciszy na powrót odkryjesz siebie. Poczujesz i zrozumiesz doskonałość Twojej istoty. Doświadczysz Duszy, połączenia ze Wszystkim Co Jest.

Duchowość jest prosta: przebywając jak najczęściej w wewnętrznej ciszy staniesz się mocny i odporny na przeciwności życia. Staniesz się obserwatorem, a to już prosta droga do osobistej wolności. Przebywając w wewnętrznej, niczym nieporuszonej ciszy serca i umysłu, możesz osiągać stany oświecenia, które są niczym innym jak doświadczaniem Boskiej Świadomości Jedności ze Wszystkim Co Jest. Połączysz się z życiem. Rozpoznasz prawdziwą naturę Twojego Istnienia. Odkryjesz prostą prawdę: wszystko jest dobrze, tak, jak jest.

To, czego nam potrzeba do szczęśliwego istnienia mamy w sobie. Jeśli chcesz tego doświadczać odnajdź osobisty stan Ciszy. Spraw, by stała się ona trwała. Tylko w niej spotkasz prawdziwego siebie, poczujesz jedność ze Wszystkim Co Jest. I kiedy tam będziesz posłuchaj Duszy, która przypomina Ci o Twoim pochodzeniu. Przypomina o Twojej boskości. Posłuchaj głosu prawdy, prostej prawdy: jesteś stworzony z Miłości, na jej podobieństwo.

Jesteś lustrem, w którym przegląda się Bóg. On stworzył Ciebie doskonałym. Ty i On wciąż kreujecie świat razem. Zapragnij sobie przypomnieć o swojej doskonałości i na nowo rozpoznaj Kim naprawdę jesteś.

W ciszy, którą odnajdziesz pomiędzy wdechem i wydechem jesteś prawdziwy TY. Dotrzyj do tego, zobacz swoje światło.

Cisza jest przestrzenią do zmian. Bądź przestrzenią do zmian.

W ciszy serca Istniejesz Świadomie.

Z miłością.

Ps. Kiedy już wszystko przepracujesz, przemielisz siebie, przepłaczesz i przeżyjesz to; kiedy oczyścisz siebie i Duszę z ziemskich więzów doświadczeń, co pozostaje? Pozostaje cisza serca i umysłu. Cisza Wszechświatów, Cisza Źródła. Ona jest na szczycie, na końcu drogi. Cisza. Najwyższa wibracja. Z Niej wszystko się rodzi, do Niej wszystko powraca. Wewnętrzna ciasza to źródło twojej mocy, wytchnienia i schronienia.
 
Życie trwa. 

Poczytaj także:

Cztery kroki do Duszy.

Wewnętrzny Mistrz - Boska Pełnia w Tobie.

Życie z prowadzeniem Duszy.

Czy wewnętrzna cisza jest ochroną?