W Pierwszym Kręgu, domu Boga panuje idealna, niczym nie zmącona Cisza wszystkich Cisz.

Pierwszy Krąg – Dom Boga
Ekstaza Duszy dzieje się wtedy, gdy Dusza zanurza się w Bogu. Rozświetla się białym światłem, z którego wychodzą tęczowe promienie. Wibruje też określoną dla siebie, unikalną częstotliwością, słyszalną w świecie energii. Ekstaza Duszy przypomina ludzki orgazm. Kiedy wszystkie Dusze zjednoczą się w Bogu, w czasie pomiędzy ponownymi narodzinami Wszechświata ich wibracja łączy się w Najwyższą Boską Wibrację, która jest Ciszą. Ciszą Pierwszego Kręgu.
 
W niej unosi się Czysta Świadomość, która jest Miłością. To jest tak potężna Miłość, że kiedy jej doświadczysz, wydaje się, że nie uniesiesz i rozpadniesz się w proch.

W pierwszym Kręgu – Domu Boga Matki-Ojca istnieje Nieskończona Przestrzeń, w której zawiera się całe Stworzenie. Jest tam krystaliczna przestrzeń najintymniejszej części Serca Ziemi. Są Wszechświaty i Cywilizacje. Miliardy miliardów gwiazd i planet. Słońca.

Jest Bezczas i Doświadczenie Wszystkiego Co Było i co Będzie. A tak naprawdę Wszystkiego Co Jest.

Jest Ciepło i intymność spotkań z Bogiem. Białe światło, łagodne jak światło wieczornej lampy. Łagodne, ale potężne.

I kiedy Tam jesteś, jedyne co możesz zrobić, to zanurzyć się tym wszystkim i być. 

Co zrobić, żeby tam dotrzeć?

Tu i Teraz zakochać się w sobie bezwarunkowo. Nie musisz szukać drogi do Domu. W rzeczywistości masz Dom w Sobie. W najintymniejszej części Twojej Duszy mieszka On. Patrzy Twoimi oczami, słyszy Twoimi uszami. Dotyka Twoimi rękami. Czuje smak pokarmów, które zjadasz. Doświadcza Twojego bólu, zagubienia, trudnej ziemskiej drogi, ale także radości, wzruszenia, ludzkiej miłości.

W rzeczywistości Bóg nigdy nie opuścił Pierwszego Kręgu. Ale dzięki Boskiej Cząstce w Twojej Duszy może poznawać Wszystko Co Jest. I ile Dusz, tyle perspektyw. Żadna nie jest lepsza, żadna nie jest gorsza. Wszystkie są właściwe, ponieważ są DOŚWIADCZENIEM.

W swojej drodze nigdy nie jesteś sam. Bóg w Twojej Duszy wędruje razem z Tobą. Święty trójkąt Ty-Dusza-Bóg jest symbolem jedności we- i ze- Wszystkim Co Jest. To najmniejsza komórka, od której wszystko się zaczyna. Podstawa boskiej geometrii - Kwiatu i Drzewa Życia. I tak to jest.

 

Cudnego dnia.

 

 

Poczytaj także:

Z serii obalamy mity: symbol trójcy świętej.

Boskość w Nas.