Menu
kreujemy nową rzeczywistość TERAZ
fot: Aberesewicz, z: Gdańsk nasze miasto

POKÓJ, WOLNOŚĆ, JEDNOŚĆ, BRATERSTWO, UNIA. To są jakości rzeczywistości Serca.

Na przełomie czasów, mamy możliwość aktywnie uczestniczyć w globalnej transformacji. To co zasiejemy dziś, zaprocentuje nam w przyszłości i zbuduje grunt do życia i działania naszym dzieciom. Kreujemy przestrzeń pod nową rzeczywistość.

Brama energetyczna 12.12.2021 – 21.12.2021. Krąg Kreacji

Codzienne, w bramie błogosławieństw dla świata (12.12.21 do 21.12.21) na grupie FB życzymy/ kreujemy dobro dla siebie, ludzi i Ziemi. Intencje są zasiewem matrycy energetycznej pod nową rzeczywistość.

Jeśli wzywa cię serce/ Dusza, możesz dołączyć do inicjatywy, wyrażając codziennie życzenia dla siebie, bliskich, otoczenia i Matki Ziemi. (Jak to robić możesz poczytać np. tutaj) Jak chciałbyś/ chciałbyś, by wyglądała nowa rzeczywistość? Co twoim zdaniem (czuciem) jest nam potrzebne w tym czasie? Co jest fundamentem wewnętrznego rozwoju i spełnionego życia?

Jesteśmy Ziemską Rodziną. Każda pojedyncza kreacja ma wpływ na całość, na przestrzeń zbiorową. Czego nam potrzeba dziś, czego na przyszłość? Jak chcemy widzieć spełnione człowieczeństwo i świadomą kreację ludzkości dla siebie, dla świata? Każda jednostka jest ważna, razem tworzymy zbiorowość. Czas, by była to zbiorowość świadoma mocy własnych myśli i emocji. Działań materialnych. Potężna jest siła zjednoczonej ludzkości, która wyraża się w Pełni Źródła.

Z Serca dla świata, z Serca dla ludzkości

Ziemia jest naszym wspólnym domem, a my - choć tak różni, drużyną. Budujmy świat takim, jakim chcielibyśmy go widzieć, w jakim chcielibyśmy żyć. W jakim żyć będą nasze dzieci i my sami, jeśli Dusza zechce tu przyjść ponownie. Uszanujmy Matkę Ziemię, ponieważ to, że możemy tu żyć, zajęło wiele miliardów lat ewolucji. Nie wolno nam tego niszczyć. Może nas usprawiedliwić jedynie nasza nieświadomość, a jej czas właśnie dobiega końca.

Świadomy człowiek nie będzie działał przeciwko życiu, bo to tak, jakby działał przeciwko Bogu samemu, którego jest częścią. Czy sobie zdajesz z tego sprawę, czy nie, kreujesz w każdej minucie swojego życia. Nasycasz przestrzeń ścieżką twojego istnienia. Zapisujesz Duszę doświadczeniem. Warunkujesz ją energetycznie. Gdybyś był świadom wagi swoich myśli, emocji i uczynków, tego, jakie one mają konsekwencje, byłbyś, Kochany człowieku uważny na wszystko, co robisz. Jesteś świadomy swojej mocy?

Nadszedł czas, by zasłony zapomnienia rozsunęły się. Globalny proces transformacji ma temu służyć.

Nasza planeta podlega transformacji (o tym będzie osobny wpis). Formuje się między innymi nowy układ czakralny Matki Ziemi. W Europie środkowej, na obszarze geograficznym Polski i terenów przyległych, zlokalizowana jest nowa czakra serca. Zatem naszym przeznaczeniem, przeznaczeniem człowieka związanego z tą matrycą energetyczną, jest Droga Serca, która jest bramą przyszłości i do przyszłości. Naszym przeznaczeniem jest Serce. Jesteśmy Sercem Matki Ziemi, sercem ludzkości. Wiąże się z tym szereg określonych funkcji, zadań, jakości i działań, które mamy tu do przejawienia. Odbędzie się to przez ujawnienie talentów i źródłowego powołania naszych Dusz. Jesteśmy tu nie bez powodu. Wcieliły się tu, w nas określone Dusze, związane bezpośrednio lub pośrednio z drogą serca. O tym będę jeszcze szczegółowo pisać. Mamy przejawić Boską Miłość Tu i nie jesteśmy jedyni.

Nasza kreacja dla świata, jest kreacją Serca i z poziomu Domu Serca. W drodze ewolucji, Dusze tej matrycy dążą do przejawienia Źródła (Boga) w jakości miłości. POKÓJ, WOLNOŚĆ, JEDNOŚĆ, BRATERSTWO, UNIA.

Krąg Dusz, Krąg Serc i Morze Aniołów

W czasie zimowego przesilenia, na przełomie cyklów i kolejnego przeskoku energetycznego, w naszej pracy dla świata jednoczymy się, by kreacja powielała się i wzmacniała. Łączymy jakości anielskie sopockiego Morza Aniołów i jakości Przestrzeni Serca, do wspólnych działań dla nowej rzeczywistości. Tworzymy Krąg Kreacji, by nasycić przestrzeń intencjami serca.

W pełni świadomi siebie, kreujemy swoje życie i przestrzeń, każdym oddechem, emocją, gestem, myślą, wspólnymi działaniami. Uczestniczymy w pełni w misterium życia. Uważność, spokój, równowaga, moc, świadomość, krystaliczne intencje, współodczuwanie, dom serca, empatia, prostota, jedność. To są już nowe jakości i choć tak różne w każdym z nas, tworzymy rodzinę.

Chcemy się dzielić tym ze światem. Chcemy wzrastać. Uświadom sobie kochany człowieku: cokolwiek robisz, programujesz rzeczywistość. Dzieje się to w każdej sekundzie twojego istnienia. Bądź świadom: Wszyscy pracują dla Wszystkich i Wszystko pracuje na Wszystko. Kluczem jesteś ty sam. Tu jest początek. Ziemia jest naszym domem. Kreujemy go. Chodzi o to, by robić to świadomie. Dość cierpienia.

Spotkanie 19.12.2021

To już drugie spotkanie w zimowe przesilenie na sopockiej plaży. Tym razem stawiamy na prostotę, radość i moc grupy, jedność ludzi, drogę (kreację) serca i ciało. Wchodzimy do morza, by przekraczać własne granice. To my kreujemy świat, a on należy do nas. Rzeczywistość (na razie energetyczna) już z nami współpracuje. To my ją tworzymy. Od setek tysięcy doświadczeniowych lat, wreszcie zaczynamy robić to świadomie. Przecieramy szlaki.

Tu chodzi o to, by uzmysłowić sobie wreszcie, że mamy SPRAWCZOŚĆ. W prostocie jest siła: jedność, grupa, krąg intencji i wejście do morza. Potem wspólne wegańskie /wegetariańskie śniadanie, bo posiłek jednoczy. W kręgu intencji zasiejemy przestrzeń tym, co dla nas ważne (jednostkowo i zbiorowo) na nadchodzący nowy cykl (nowy rok).

Dlaczego wchodzimy do wody? (Nie jest to obowiązkowe.) Przede wszystkim dla siebie i ze swoimi intencjami. Po drugie, by przełamywać osobiste granice, by zobaczyć swoją moc. Wreszcie dlatego, by wpuścić, zanieść intencje Świadomości/ Serca/ Duszy/ Kręgu do wody, która jest krwiobiegiem Matki Ziemi. Wpuścić do wody (doskonały przekaźnik) to pozwolić, by energia rozeszła się po ciele planety i nasyciła przestrzeń. Jesteśmy jak serce połączone z naczyniami krwionośnymi. Jak ważne jest to, co robimy, dla zbiorowej sieci, jest już coraz bardziej widoczne i z każdym rokiem będzie widoczne jeszcze mocniej, transformując nas i naszą rzeczywistość.

To wielki zaszczyt móc tworzyć dla siebie i zbiorowości w Tu i Teraz. Inicjujemy nowy świat. Robią to ludzie/ Dusze na całym świecie. Oby Ci, którzy przyjdą po nas, mogli budować na tym, co myśmy im tu przyszykowali najlepszą wersję rzeczywistości. Materia jest ważna.

Jesteśmy Kochani częścią Koła Życia. Bardzo ważną, bo kreującą i bardzo potrzebną, jako przejawiona w naszych Duszach Boska Miłość i Boska Świadomość. Wracamy do jedności z Matką Ziemią. Jesteśmy jej Dziećmi.

Warto wcześniej przemyśleć, przeczuć, napisać, co to ma być: tak z poziomu indywidualnego jak i zbiorowego. O czym marzysz? Czego ci potrzeba? Jak chciałbyś, by wyglądał ten świat? Czego życzysz sobie? Czego życzysz światu, pamiętając o tym, że energia wraca zwielokrotniona? (O prawach energetycznych poczytasz tutaj.) Jesteśmy Ziemską Rodziną. Zasiejmy rzeczywistość intencjami i prawdą serca, jedności, radości, zdrowia, harmonii i współistnienia, przyjaznymi technologiami, nowymi systemami społecznymi, gdzie faktycznie liczy się człowiek. Wszystko po to, byśmy mogli tu pięknie żyć w zgodzie z Matką Ziemią.

Im piękniejsze intencje, tym piękniej zaprogramowana przestrzeń pod nowe. Pozwól by przez ciebie przemówiła twoja Dusza, Ziemia, Dom Duchowy, Bóg. Pozwól by przejawiło się serce w najczystszej postaci.

Ps. Jeśli chciałbyś połączyć się z nami w Kręgu Kreacji w bramie błogosławieństw dla Ziemi 12.12.21 – 21.12.21, przyjedź lub dołącz do nas sercem i świadomością, wyrażając swoje życzenia dla siebie, bliskich, ludzkości i świata.

Harmonogram i szczegóły spotkania znajdziesz pod tym LINKIEM.

Anioły tej Ziemi budźcie się. Wasze złote serca są temu światu bardzo potrzebne.

Całe życie czekaliście w uśpieniu niepamięci, by spełnić powołanie waszej Duszy.

To jest TEN czas.

Wpisy powiązane: 

Kim zą Ziemskie Anioły?

Anielska Dusza.

W Przestrzeni Serca.

Globalne Pole Serca.

Pole serca - nowa świadomość ludzkości.

Człowiek Absolutny.

Nowa Ziemia: przywracamy światu blask.