Menu
z Serca dla świata
foto: MAKA Multimedia i Mateusz Łaszkiewicz

Przed nami bardzo ważny energetycznie czas. W zasadzie cały 2020 rok jest przełomowy, poprzednie lata także. Wszystko co jest prowadziło i prowadzi nas do celu, którym jest rozpoznanie Boga/ Boskości w nas. To jest absolutnie podstawowy aspekt ziemskiej wędrówki. Reszta jest pochodną, darem, konsekwencją tego rozpoznania. JESTEŚ BOSKĄ ISTOTĄ. W TOBIE PRZEJAWIA SIĘ BÓG. Zawsze tak było i zawsze tak będzie, niezależnie od tego jak bardzo jesteśmy tej prawdy życia nieświadomi.

Przed nami kolejny ważny energetycznie czas od teraz, aż do zimowego przesilenia (20-22.12. 2020, z osią przejścia 21.12) gdy zaloguje się w 3 i 4 wymiarze Ziemi matryca 5D. Proces osadzania będzie trwał do wiosennego przesilenia, ostatecznie utrwali się z czerwcową równonocą. To jest ściśle związane z cyklami energetycznymi Ziemi opartymi na kole i na spirali (ewolucyjne wznoszenie w górę) a związanymi z punktami mocy energetycznej planety (poczytasz o tym tutaj).

Dusza znów wezwała do działań w materii, zatem trzeba wykonać to, do czego jesteśmy w tym momencie boskich dziejów powołani w procesie wzniesienia Ziemi i ludzkości.

Zadanie

Działanie polega na stworzeniu stelaża energetycznego w 3 i 4D opartego na krystalicznych/ źródłowych parametrach serca, na którym zostanie zalogowana matryca 5D w wymiarze naszego doświadczenia. Jako istota ludzka czyli duch i materia, funkcjonujemy w ziemskim świecie na dwóch podstawowych poziomach: 3D jako materia i w 4D jako energia. Tu w przeważającej ilości na ten moment doświadczeniowy przebywają Dusze tego świata, gdyż te gęstości (dwie z trzynastu wymiarów Ziemi) są gęstościami doświadczeniowymi. Słowem w tych warstwach Ziemi w przeważającej większości odbywa się ścieżka ludzkiego istnienia.

Jakości 5D istnieją na Ziemi od stycznia 2018 roku. Obecny czas jest zejściem, przesunięciem krystalicznych struktur do przestrzeni materialnego życia, aby one realnie mogły wesprzeć nas i stworzyć przestrzeń pod nową jakość życia, którą już na Ziemi budujemy. Procesy zintensyfikowały się i wciąż przybierają na sile od czerwcowego przesunięcia (poczytasz o tym tutaj). Czas jest wejść na nowy poziom istnienia, by zacząć w materii przejawiać zmiany tych czasów. Aby zmiany się dopełniły i stały się całością, przetransformować ma się zarówno energia jak i materia, która jest przejawem tej pierwszej. Do nowych jakości musi ewaluować całość: człowiek z Duszą i Ziemia z ciałem.

Wykonanie

W wykonaniu zadania istotne są najczystsze intencje serca. Istotny jest układ czakralny i jego sprawny przepływ. Istotne (ale nie obowiązkowe) jest wejście do wody (krwiobieg Matki Ziemi) aby ona mogła rozprowadzić energię procesu po całym ziemskim ciele. Istotny jest pięcioelementowy łańcuch przepływu energetycznego w tym świecie: Ziemia- Człowiek - Dusza - Dom Duchowy - Bóg. Te aspekty będą ważne dla wykonania pracy. (O łańcuchu przepływu energetycznego człowieka poczytasz tutaj.)

Nie wchodziłam jeszcze do zimnej wody, choć od dwóch miesięcy ćwiczę ekspozycję na zimno, wychodzenie na mróz, chodzenie boso, zimne prysznice. Zimowa woda woła mnie od jakiegoś czasu. Obecne zadanie sprzyja temu, by odpowiedzieć na to wezwanie. Na pierwsze wejście doskonale nadaje się przestrzeń działań Morza Aniołów, które praktykuje morsowanie. Mam nadzieję, że dziewczyny pomogą technicznie ogarnąć sprawy i wprowadzą w świat zimna, w świat odczuwania ciała.

20.12 dzień przez zimowym przesileniem (na półkuli północnej dopełni się 21.12 o 11:02) spotkamy się na plaży w Sopocie, by o wschodzie słońca (08:06) znurzyć się w wodzie i rozesłać intencją połączonych serc i zjednoczonych istot ludzkich krystaliczną energię dla nowej rzeczywistość życia. Aby materia mogła się budować, musi mieć najpierw podstawę energetyczną. Naszym zadaniem jest tę podstawę zakotwiczyć. Kiedy działają razem materia i energia, struktury wielokrotnie się powielają i wzmacniają. O to chodzi, to jest czas działań w materii.

Jak się przygotować, czyli o spotkaniu technicznie

Tym razem spotkanie ma wymiar materialny i wirtualny. Znaczy to, że nie musisz być na miejscu by móc uczestniczyć w pracy na rzecz zmian. Jeśli chciałbyś pomóc i czujesz się z serca wezwany do działania, możesz dołączyć wirtualnie jednocząc się w tym czasie w medytacji, wizualizacji lub intencji bycia razem z nami. Dusza ci podpowie wewnętrznym ciągnięciem, ciągnięciem serca czy chce wziąć udział w procesie tworzenia.

Dobrze jest przed uczestnictwem zadbać o ciało już na dwa trzy dni wcześniej, ze względu na wysokie energie, które przyjdą. Przepuszczanie wysokich wibracji przez nieprzygotowane i z natury swojej gęste ciało, może się skończyć rewolucjami. I tak każdy z nas dostanie tyle, ile jest gotowy przyjąć. Po pierwsze i najważniejsze: bezpieczeństwo. Lekko się odżywiaj, oczyść się kuracją sokową, ziołową lub jednodniową głodówką. Dobrze jest na dzień przed spotkaniem zanurzyć się w sobie i wejść w stan skupienia. Może Dusza będzie chciała coś przekazać, dlatego dobrze, być w tym czasie w kontakcie i połączeniu z nią. Wołać ją nawet, jeśli jej w sobie nie rozpoznajemy (chodzi o wytworzenie łącza). Jeśli Dusza przebywa w utknięciu doświadczeniowym, podczas spotkania będą się odbywać uwolnienia, dlatego świadomość Duszy jest bardzo potrzebna i bardzo ważna w tym czasie. Twoja świadomość i intencja serca dopuści Duszę do energii spotkania. Otwórz Duszy drzwi.

Około pół godziny przed wejściem będziemy robić medytację zjednoczenia pięciu elementów przepływu energetycznego istoty ludzkiej. Nastawimy i udrożnimy przepływ na ogniwach Ziemia - Człowiek - Dusza - Dom Duchowy - Bóg. Otworzymy przepływ od Boga/ Źródła do Ziemi. W ten sposób staniemy się przekaźnikami energii źródłowych by z poziomu serca nasycić stelaż energetyczny intencjami osobistymi i zbiorowymi na nowy świat.

Będąc w stanie skupienia warto wcześniej przemyśleć, przeczuć, napisać co to ma być: tak z poziomu indywidualnego jak i zbiorowego. O czym marzysz? Czego ci potrzeba? Jak chciałbyś, by wyglądał ten świat? Czego życzysz sobie? Czego życzysz światu, pamiętając o tym, że energia wraca zwielokrotniona? (O prawach energetycznych poczytasz tutaj.) Jesteśmy Ziemską Rodziną. Zasiejmy rzeczywistość intencjami serca, jedności, radości, zdrowia, harmonii i współistnienia, przyjaznymi technologiami, nowymi systemami społecznymi, gdzie faktycznie liczy się człowiek. Wszystko po to, byśmy mogli tu pięknie żyć w zgodzie z Matką Ziemią (o tworzeniu z poziomu serca poczytasz tutaj).

Im piękniejsze intencje, tym piękniej zaprogramowana przestrzeń pod nowe. Pozwól by przez ciebie przemówiła twoja Dusza, Ziemia, Dom Duchowy, Bóg. Pozwól by przejawiło się serce w najczystszej postaci. Wszyscy mamy poziomy boskości w sobie. Wszyscy mamy tak wiele pięknych boskich darów i talentów w sobie. Czas jest podzielić się nimi ze światem. Uwierz swojej intuicji i mądrości. Uwierz swojej Duszy, uwierz Sercu.

Kosmiczne towarzystwo

Spotkanie będzie chronione energetycznie przez cywilizację Helionów i wspierane przez istoty naszej galaktyki, innych (Wszech)światów zaangażowanych w procesy wzniesienia Ziemi. Czyli będzie nas na prawdę sporo. Co to znaczy w praktyce: energie, które przystąpią do współtworzenia będą przesiane, ponieważ do nowych struktur mogą przejść jedynie najczystsze, krystaliczne intencje (serca), a to wymaga odpowiedniego stanu oszczenienia, zjednoczenia, świadomości i ewolucji Duszy z ziemskiego nawarstwienia doświadczeniowego. Czyli trzeba być w procesorach transformacji/ oczyszczeń na określonym poziomie energetycznym.

Patrząc pod kątem wędrówki Duszy po ziemskiej drabinie ewolucyjnej, Duszka musi się znajdować na co najmniej szóstym szczeblu ewolucyjnym czyli w źródle 60 tysięcy (poczytasz o tym tutaj). Od razu pojawia się pytanie: czy ja jestem na takim poziomie? Tę informację zajdziesz w sercu, w jego gotowości do wzięcia udziału w procesie. Czyli: czy ciągnie cię do spotkania? Jeśli tak to potwierdzenie. Jeśli czujesz zaś, że to nie te czas, znaczy, że jeszcze nie ma gotowości Duszy. 

Co się może zadziać podczas procesów?

Dusza zapowiada, że praca będzie wielowymiarowa i będzie odbywać się na różnych poziomach. Dla przychodzących na spotkanie w swoim świetle, będzie to czas tworzenia z poziomu osobistej mocy i zjednoczenia Duszy z Bogiem. Dla innych będzie to czas uzdrowień, transformowania momentu energetycznego do dalszej pracy i rozwoju. W tym czasie nad zebranymi pochylą się Istoty Kosmiczne i Domy Duchowe. Pochyli się Bóg by poruszyć energetycznie/ uzdrowić Tu i Teraz, w którym się znajdujemy. Jedni się rozwiną, drugim otworzą się drogi do podróży, inni spotkają się ze sobą, z osobistym światłem z Domami Duchowymi, Bogiem w sobie. Może się zdarzyć również i tak, że z całą mocą ujrzysz krainy swojego cienia. Nie bój się ich, to wszystko do wolności. Wszyscy przechodzimy globalne oczyszczanie, to niezaprzeczalny fakt. Świat się zmienia. Nie sposób tego ignorować.

Spotkania z Domami Duchowymi, doświadczanie najwyższego światła, widzenie swoich krain cienia, wzruszenie serca i Duszy, dogłębne procesy transformacyjne, uwolnienia Dusz, praca z energetyką Ziemi i Duszą Ziemi, głębokie stany zjednoczenia, uwolnienia emocjonalne, uzdrowienia w ciele i energiach - to wszystko jest możliwe podczas spotkania. Widzę tłum po drugiej stronie. Po prostu czekają na nas wymiarze energii. To naprawdę duże przedsięwzięcie. Będzie moc.

Energetyka spotkania ułoży się okręgami, od najczystszych krystalicznych energii w centrum, po bardziej zharmonizowane na zewnątrz. Będzie podobnie jak przy pierwszym, wrześniowym spotkaniu, o którym poczytasz tutaj. Każdy znajdzie swoje miejsce na skali przemian. Związane jest ono ściśle z momentem ewolucyjnym Duszy.

Budujemy Nowe.

Współorganizatorzy: Morze Aniołów, Julia Łaszkiewicz - Magia Grupy, Joanna S-Grzybowska - Photohraphy Love, MAKA Multimedia

Zdjęcie ze spotkania: MAKA Multimedia i Mateusz Łaszkiewicz.

 O osadzaniu się w przestrzeni serca można poczytać tutaj i tutaj lub zastosować swoją własną metodę.