Menu
Oczyszczanie i wolność Duszy.

Pytane: Czipy Duszy, chrzty, umowy, rytuały, sakramenty. Czy jest tak źle z ludźmi? Jak to zrzucić z siebie? Czy tylko szamani mogą?

Bóg stworzył mnie na swoje podobieństwo. Pragnę odsunąć od siebie wszelkie krzywdy i dotrzeć do swojej boskości, w której stanę się świadomy i odkryję, że jestem zrodzony z miłości, że jestem ISTOTĄ WOLNĄ./ Kurs Cudów

I to jest cała prawda o nas. Życie Tu, to taka gra, w której wędrujesz od zapomnienia do przypomnienia wspinając się z Duszą na co raz to wyższe poziomy Istnienia.

Jesteś tu żeby poznać SIEBIE, żeby kochać i przebaczyć SOBIE. Rozświetlając się, pomożesz rozświetlić się innym. Wesprzesz Planetę. Jesteśmy dla siebie lustrem. Przeglądamy się w sobie, jako, że wszyscy jesteśmy jednością.

Więc: pytane - Czipy Duszy, chrzty, umowy, rytuały, sakramenty. Czy jest tak źle z ludźmi? Jak to zrzucić z siebie? Czy tylko szamani mogą?

Czy jest źle? Nie. Wszystko dobrze. Naucz się widzieć szklankę w połowie pełną, nie w połowie pustą. Akceptacja i optymizm mają kluczowe znaczenie na drodze do Twojej prawdy/wolności. Wszystko jest dobrze. Tylko się trochę pobrudziliśmy w drodze przez doświadczenia. Ale i to jest doskonałe. Uśmiechnij się do swojego bałaganu, podziękuj i pożegnaj, ponieważ spełnił swoje zadanie. Nie jest już potrzebny. Doświadczyłeś. Wypaliłeś się w popiele. Czas wypolerować diament drogą wewnętrznej pracy nad sobą.

Czy inni mogą Cię oczyścić? Mogą. Jednak przede wszystkim Ty SAM masz osobistą moc oczyszczenia swojej Duszy i siebie. I do tego bardzo namawiam. Żeby samemu wziąć odpowiedzialność na swoją drogę. A jeśli będziesz potrzebować na tej drodze pomocy innych ludzi, zostaną Ci przysłani. Poproś Wszechświat o wsparcie.

Naturalnym prawem Duszy jest swoboda w poruszaniu się przez Wszystko Co Jest. Ziemia jest światem, w którym ta swoboda jest ograniczona. Dusze doskonale o tym wiedzą przybywając tu po naukę. Jednak energii nie da się zniewolić. Ostatecznie i tak wszystko powróci do Źródła. Wszystko jest doświadczeniem: karma, umowy, pakty, czipy, programy są zakładane Duszom by je zniewalać i pobierać z nich energię. Są także elmentem tego świata, w którym Dusze doświadczają ograniczeń. Energia istnień jest życiodajnym drogocennym towarem, pożądanym przez te istoty, które same nie potrafią jej wytworzyć.

Duchowość jest prosta. Sztuka polega na tym, żeby się przebić wprost do siły Źródła. Nie oglądać się na nic, pragnąć swojej własnej wolności, niezawisłości, bo to Twoje prawo. Tak długo, jak Twoje oczy zwrócone są w stronę Boga, nie musisz się niczego bać. Wysokie wibracje Duszy dają jej świadomość i siłę potrzebną do zrzucenia z siebie wszelkich ograniczeń. Dążmy do tego.

Przypomnijmy: Ty, jako wcielenie masz realny wpływ na kondycję Duszy. Dlatego bądź uważny na to co robisz i czemu poświęcasz własną uwagę/energię. Nie na wszystkie doświadczenia musisz się zgadzać. Rozpoznaj sercem, co jest nauką, co sprawdzianem a co zwykłym aktem agresji. Dusza mówi: uczyń mnie swoim priorytetem. Poprowadzę Cię. Nie brudź mnie programami. Prawdy, które do Ciebie przychodzą filtruj sercem. W nim masz rozpoznanie.

Dobrze jest wiedzieć co nas zniewala. Pozostańmy wobec tego obserwatorami. Twoja niewzruszoność i spokojny osąd sytuacji pozwolą Ci widzieć sprawy jasno.

Związki karmiczne – umowa Dusz, Dusza w kręgu doświadczeń.

Dusza ma prawo decydować o drodze własnych doświadczeń, a nie być do nich wrzucana przymusem. Uwalniając siebie ze związków karmicznych uwalniasz innych członków rodziny. Przełamujesz krąg, stwarzając innym Duszom szansę na osobiste wyjście. Każda Dusza uczyni to we właściwym dla siebie czasie. Przełamując krąg otwierasz drogę do wyjścia. Pokłoń się w szacunku żeńskiej linii rodowej mamy i męskiej linii taty. Podziękuj za wszystko, ponieważ doświadczenia, które miałeś pozwoliły Ci stać się tym, kim jesteś. To wielkie błogosławieństwo. Uwalniając siebie, uwalniasz ród, otwierając Duszom drogę do własnego wyzwolenia. Na tym polega m.in. Twoja zbawcza siła. Zostałeś wybrany/wybrana do zerwania więzów karmicznych przez Dusze swoich przodków.

Umowy, pakty, czipy, programy, rytuały.

Są nakładane Duszy po to, żeby ją zniewolić, uczynić czyjąś własnością w celu pobierania energii, wykorzystywania lub zmuszenia do pracy na rzecz właściciela. Poprzez zaprogramowanie Duszy odbiera się Jej prawo swobodnego poruszania się, uwarunkowuje Ją. Zniewolenie i zaprogramowane Duszy przejawia się realnie w życiu wcielenia, czyniąc je nieszczęśliwym. Z wszelkich programów można się oczyścić pod prowadzeniem Duszy i pracą wewnętrzną nad swoimi ograniczeniami. Jeśli tego dokonacie, ważnym jest aby zjednoczyć się z Duszą i trwać razem w świetle Boga. Na powrót odkryj w sobie prawdę świętej trójcy. Jedności w Tobie Ducha, Ciała i Boga lub na podstawowym poziomie jedności Ciała, Duszy, Świadomości (umysłu). Nie bój się doświadczać, oczyszczaj emocje, bądź świadom swojej mocy Dziecka Bożego.

Jak oczyszczać Duszę i siebie?

Sposobów jest bardzo wiele. Podstawą jest to, byś uwierzył, że jesteś władny to zrobić. Jeśli sprawa jest ciężka, a Dusza w złej kondycji poproś opiekunów o prowadzenie. Będzie Ci dane.

Możesz oczyszczać się w świetle Źródła, bardzo skuteczne jest przebywanie w uzdrawiającym Polu Ziemi, możesz zrobić to z opiekunami. Dobrze sprawdzi się transformujący fioletowy płomień, możesz spisać wolę na papierze i spalić wszystkie zobowiązania (uświadomione i nie), które podejmowałeś jako istota nieświadoma. Możesz udać się do szamana. Jednak wszystko to niech będzie jedynie pomocą w Twojej osobistej scieżce z Duszą i wewnętrznej pracy nad sobą pod jej przewodnctwem. Każdy z nas ma w sobie Wewnętrznego Mistrza. Dotrzyj do tego.

Trzeba uświadomić sobie, że w drodze oczyszczamy to, co najgrubsze. Nieustanny regresing i grzebanie się w przeszłości nie ma sensu. Naleciałości/emocje wynikające z doświadczeń życiowych oczyszczasz z Duszą sam. Częsty płacz, bóle ciała to standard w tym procesie. Warto zadbać o świadome odżywianie się dla dobrej kondycji organizmu, a także oczyszczanie ciał eterycznych. Najprościej w kąpieli z dodatkiem soli kamiennej (2-3 garście – kąpiel codzienna lub 1 kg soli i 4 paczki sody na wannę jeśli potrzebujesz silnego oczyszczenia lub oczyszczasz się pierwszy raz. 20 minut i od razu do łóżeczka na regenerujący sen, bo ciało może być po tym słabe). Jeśli Dusza jest wysokowibracyjna, silna i zdrowa, sama – razem z Tobą zadba o zrzucenie z siebie zbędnego bagażu.

Świadome wcielenie to skarb dla każdej Duszy. Stańcie się jednością.

O co ten cały ambaras na Ziemi? Ano o energię, świadomość i wiedzę ludzi. Uchyla się nam zasłonę zapomnienia po to żebyśmy nie byli marionetkami. Po to żebyśmy przypomnieli sobie kim jesteśmy w istocie rzeczy. Dusze także muszą sobie przypomnieć. Czasem One, czasem wcielenie. Skąd wyjdzie impuls, nie jest istotne. W drodze do wolności idziecie razem. Kiedy stajesz się świadomy, docierasz do własnej mocy, przypominasz sobie o tym, że masz prawo do podstawowej prawdy Wszechświata. Prawo do wolności. W duchu Bożej Miłości będziemy mogli się w tej prawdzie ułożyć i stworzyć nowy świat.

Dusza mówi: życie Tu to taka gra, w której wspinasz się na co raz to wyższe poziomy Istnienia. Dlatego pytanie: dasz się pokonać grze, czy przejdziesz ją i wyjdziesz MOCarny?

Patrz pod prąd znanego, jeśli chcesz dojść do wolności. Obudź w sobie niezłomność. Obudź siłę.

Z miłością.

Poczytaj także:

Samodzielne oczyszczanie Duszy.

Karma, czyli wyrównać energię doświadczeń.

Zintegrowana świadomość Duszy.

Integrowanie świadomości Duszy.

Powrót do źródła - oczyszczanie/uzdrawianie ciała i Duszy w polu Ziemi.

Zdrowie Duszy, czyli co lubią Dusze?

Z serii obalamy mity: symbol trójcy świętej.