Menu
Zdrowie Duszy

Jesteście z Duszą jednością, choć podzieloną w tym świecie. Dobre samopoczucie Duszy, to komfort Twojego podróżowania przez doświadczenie, podróżowania przez życie. Jak sprawić Duszy przyjemność? Jak spowodować, by Ona czuła się dobrze z nami? Oto kilka wskazówek.

Dbanie o energetykę swojej Duszy najpierw jest zabiegiem terapeutycznym, potem staje się naturalną potrzebą i objawem miłości/ przyjaźni. Dbamy o siebie nawzajem. Bliżej nam też do siebie, im bardziej się (roz)poznajemy z Duszą.

Tym razem Dusza wróciła na dobre. Wróciła i struła się ziemską energetyką. Czekają ją trzy dni adaptacji w źródle 70 tysięcy, do ziemskiego smogu energetycznego. (O źródłach energetycznych Ziemi, które są na ten moment doświadczeniowy rozszczepione na pryzmat energetyczny poczytasz tutuaj.) Moim zadaniem jest wspierać Duszę, dbać o swoje (nasze) pole energetyczne, dostarczać pozytywnych wibracji. Sytuacja pokazuje jasno, jak ważne jest dbanie o swoją energetykę, szczególnie z perspektywy Duszy. Dusza jest energią, czyli jej pokarmem jest energia. Dobrostan Duszy to dobrostan człowieka. Wszystko jest ze sobą powiązane. Masz realny wpływ na waszą kondycję.

Perspektywa

Duchowość jest prosta. Duchowość jest życiem z poziomu serca. Perspektywa serca jest tą perspektywą, która pozwala Duszy czuć się dobrze z nami. Człowiek, który żyje zgodnie z prowadzeniem serca posiada zdrową, silną, wysokowibracyjną Duszę. Dobry stan Duszy przejawia się w życiu wcielenia. Jesteś Duszą. Jej dobra kondycja, to Twoje wewnętrzne szczęście, połączenie z Bogiem i wynikająca z tego radość i moc dziecka bożego. To także zdrowie ciała fizycznego, ciał aurycznych, to obfitość w każdej dziedzinie istnienia.

Jak sprawić, żeby Dusza czuła sie dobrze z nami, żeby była zdrowa, silna pełna witalności? Zasada jest prosta: wszystko to, co sprawia przyjemność i radość sercu służy Duszy. Oto kilka podstawowych witamin Duszy.

PRZYRODA - Przebywając w przyrodzie pozwalasz Duszy na oczyszczanie się w polu Ziemi i uzupełnianie żywiołów. Najlepiej służą temu miejsca, gdzie masz jednoczesny dostęp do pięciu żywiołów, z których zbudowana jest Dusza (woda, ziemia, ogień, powietrze, przestrzeń). Przyjmowanie żywiołów w stanie surowym umożliwia Duszy/Tobie zanurzenie się w uzdrawiających i wzmacniających energiach Ziemi. Wszystko, co jest nam potrzebne do harmonijnego życia TU zostało nam dane. Kwestia tego, by się na to otworzyć, dostroić się. Żywioły można także przyjmować przez medytację. Uczą tego starożytne tybetańskie nauki BON.

MUZYKA - jest jednym z trzech podstawowych lekarstw Duszy, obok ruchu i opowieści (kreacja). Częste słuchanie ulubionych utworów, wprawia w dobry nastrój nas samych, odpręża i cieszy naszą Duszę. Cały Wszechświat oparty jest na wibracjach o określonych częstotliwościach, czyli jest dźwiękiem. Wszystko co istnieje posiada swoje unikalne wibracje - nadaje na danej częstotliwości. Także myśli i słowa. Muzyka to wibracje, wibracje to energia. A my jesteśmy najpierw energią, później materią, która także jest energią, tylko zatrzymaną w zagęszczonej formie. Najlepiej służy Duszy muzyka o częstotliwościach 432 Hz. Jest to naturalna, pierwotna częstotliwość nazywana także częstotliwością kosmiczną. Jest dźwiękiem uzdrawiającym. Wszystkie odgłosy przyrody np. szum drzew, śpiew ptaków, szum płynącej wody, brzęczenie owadów mają częstotliwość 432 Hz.

Dusza jest jak magiczna kraina o wielu wymiarach/światach. Muzyka dociera do nich wszystkich.

KREACJA - jest sposobem na przejawienie się Duszy. Wszystko to, co tworzysz z poziomu serca jest przejawem Boskiej Kreacji w Tobie. Rękodzieło, malarstwo, opowieści, konstruowanie najlepiej z zachowaniem zasad boskiej geometrii.

CISZA - Dusze nie lubią chaosu, nie lubią tłumów. Panuje tam duszność energetyczna, która jest dla nich i dla nas samych niekorzystna. Człowiek żyjący w połączeniu z Duszą, kocha samotność, lubi przestrzeń i ciszę. Ne boi się zatrzymać i nic nie robić. Tak może w sposób niezakłócony wglądać w siebie, słuchać głosu Serca/Duszy/Ziemi/ Boga w nim samym.

SAMOTNOŚĆ - Dusze kochają samotność. Na pewnym etapie życia z Duszą poszukujesz samotności. Życie z Duszą to życie w wewnętrznej ciszy. To bycie na obrzeżach społeczności i systemu. Samotność i cisza to są te przestrzenie, w których Dusza w sposób niezakłócony może się rozwijać i komunikować ze świadomością wcielenia.

RUCH - Dusze uwielbiają wszelki ruch, który jest zgodny z przestrzenią serca. Ruch, zmiany, wiatr na planie i fizycznym i duchowym pozwalają Duszy się rozwijać. Taniec jako ekspresja ciała i Duszy, podróże pozwalające na doświadczanie różnorodności życia, fizyczna aktywność ciała, kontakt ze zwierzętami, z przyrodą. Chodzi tu o każdą aktywność, która sprawia nam radość i satysfakcję z poziomu serca.

Pytanie: co to znaczy uczynić Duszę sensem swojego życia?

To nic innego jak to, by wszelkie działania, które podejmujemy były robione z myślą o dobru Duszy. Wszystko co robisz niech będzie dla Niej, przez Nią i dzięki Niej. Zadowolona Dusza to szczęśliwy Ty. Oto cały sekret. Zaproś Duszę do swojej codzienności.

W świadomym doświadczaniu z Duszą kieruj się tym, co podpowiada Ci serce. Otwórz się i nie przejmuj, jeśli to co przychodzi jest niezgodne z ogólnie przyjętymi normami. Droga serca/ prowadzenie Duszy jest ścieżką indywidualną. System kocha zbiorowość. Ma jedno podstawowe zadanie: odciągać nas od siebie. Droga z Duszą prowadzi w kierunku odwrotnym: do centrum.

W drodze z Duszą przyda się elastyczność, otwartość umysłu, spora doza odwagi i do perfekcji opanowana sztuka integracji. Na tym polega świadome życie w Matriksie. Nie stresuj się, kiedy któregoś z tych aspektów brak Ci na ten czas. Pracuj nad sobą wytrwale. Świadome życie TU, to proces, który nigdy się nie kończy. Rozwijasz się, poszerzasz w co raz to innych, nowych płaszczyznach/ aspektach siebie samego.

Jesteś istotą wielowymiarową. Istnienie jest przygodą, także wielowymiarową. Żaden z aspektów Ciebie samego, choć pozornie sprzeczny z innymi nie wyklucza się. Życie to sztuka swobodnego płynięcia w tym, co przychodzi. Istnienie to sztuka integracji tego, co pozornie jest nie do pogodzenia. Integruj w sobie różnorodność. Podążaj ku osobistej pełni, ku całości.

Niech małe kroczki, doprowadzą Was do wielkich zmian, czego Wam z Duszką serdecznie życzymy.

Wytrwałości i mocy serca.

Poczytaj także:

Kilka faktów o Duszy.

Powrót do źródła - oczyszczanie/uzdrawianie ciała i Duszy w polu Ziemi.

Zrozumieć Matriks.