Menu
Integrowanie świadomości Duszy.

Dusza mówi: akceptacja jest kluczem do wolności. Wszystko, czego doświadczasz jest potencjałem. Od Ciebie zależy, jak to wykorzystasz.

Był taki czas w procesie oczyszczania, kiedy integrowałyśmy z Duszą świadomości poprzednich wcieleń. Te świadomości, które Dusza uważa za najpiękniejsze zostały przepracowane, oczyszczone, zintegrowane i będą zabrane w dalszą podróż przez istnienie. Razem stworzą coś w rodzaju zbiorowej pamięci Duszy reprezentującej ten etap doświadczania. Każda Dusza pragnie, aby były to najpiękniejsze doświadczenia. Każda także ma swój jedyny, niepowtarzalny pryzmat doświadczeń, swoją osobowość, z której wynikają preferencje doświadczania. Dlatego drogi są różne i doświadczenia różne. Dlatego my jako przejaw Duszy jesteśmy różni.

Jak wyglądało integrowanie świadomości Duszy? Każda Dusza zrobi to na swój sposób. W naszym przypadku Dusza przekazywała mi świadomość poprzedniego wcielenia, które dzięki temu było wywoływane ze świadomości zbiorowej Duszy. Szlifowałyśmy je, pracując nad oczyszczeniem trudnych emocji, które obciążały Duszę.

Są cztery uniwersalne, proste i bardzo stare lekarstwa Duszy: taniec, śpiew/muzyka, cisza, opowieści/kreacja. Do oczyszczenia Duszy z doświadczeń potrzebny jest człowiek, a konkretnie przestrzeń/ energia jego serca. Dusza mówi: każdy cień, który przejdzie przez bramę czystego ludzkiego serca oczyści się i powróci do Boga. Oczyszczanie emocji Duszy to zadanie dla człowieka. Polega ono na przpuszczaniu emocji, ktore przechodzą przez bramę ciała. 

Zanim jednak doszło do tego, że mogłyśmy razem nad tym pracować, Dusza musiała odnaleźć drogę do mnie, oczyścić i wyprostować najpierw mnie i moje życie. Potem można było zająć się przeszłością. Dusza wybierała obciążającą emocję, którą przekazywała mi. Moją rolą było uwolnienie energii, która stoi za daną emocją. Czasem, był to płacz, czasem akceptacja, czasem muzyka, śpiew, taniec, nazwanie emocji. Czasem ujściem dla emocji był ból ciała. Możliwości jest nieskończenie wiele. Dusza podpowiadała, co zrobić, aby przepracować daną emocję.

Na jakiej podstawie Dusza wybiera świadomości, które warto przepracować? Co decyduje o ich pięknie? Dla mojej Duszy jest to życie zgodne z własnym sercem. Piękne świadomości wcieleń, to te, które były mocno połączone ze sobą samym, które żyły osadzone w przestrzeni swojego serca.

Wierność sobie zostanie Ci po stokroć wynagrodzona. Wszechświat Cię widzi. On zawsze znajdzie równowagę.

We Wszechświecie nic nie jest niemożliwe. Energia płynie w sposób nieprzerwany. O tę płynność chodzi właśnie. O wybór indywidualny. Swobodne poruszanie się w istnieniu. Wszelkie wykluczenia czegokolwiek są granicą, kresem, niezgodą na coś, więc zaburzeniem przepływu kosmicznej/boskiej równowagi w nas. Akceptacja jest kluczem do wolności.

Każda chwila jest dobra, żeby zacząć prawdziwie BYĆ. Żyj w zgodzie ze sobą, szanuj drugie istnienie, wybieraj w sposób świadomy. Nie ma złych wyborów. Wszystko jest DOŚWIADCZENIEM.

Dusza mówi: Na pewnym poziomie światło i cień stają się jednością.

 

 

Poczytaj także:

Nieśmiertelna świadomość.