Menu
Zintegrowana świadomość duszy.

Zintegrowana świadomość jest cennym skarbem, który Dusza zabiera w podróż przez doświadczenie.

Nasza świadomość identyfkuje się z osobistym JA. Kiedy dochodzi do integracji z wyższą świadomością, czyli tym co jest ponad poziomem ego, następuje połączenie ze świadomością Duszy. Jest to proces, którym kieruje Dusza.

Stopniowo odsłaniane są Tobie coraz szersze kręgi działalności Duszy. Odnajdujesz Boga. Ciasne ramy ziemskiego umysłu puszczają. Otwierasz się na nowe poziomy. Identyfikujesz się ze swoim JA lecz na zupełnie innym, nowym, wyższym poziomie.

Tu, w ciele, jesteś małym, ale ważnym ułamkiem wielowymiarowych działań Duszy.

Zespolenie świadomości jest dla Duszy sprawą niełatwą. Musi ona spełnić wiele warunków zanim uda jej się tego dokonać. Jednym z podstawowych kroków jest nawiązanie kontaktu, a dalej współpracy ze świadomością wcielenia, które podążając za przewodnictwem Duszy, razem z nią, dokona procesu integracji przeżyć z danego poziomu doświadczania. Zintegrowana świadomość, która tworzy osobowość Duszy jest dla niej bardzo cenna. Wskazuje na to (między innymi) że Dusza osiągnęła kolejny poziom rozwoju.

Dusza, która dokonuje integracji świadomości wcieleń jest Duszą na wyższym pozomie rozwojowym. Często związane jest to z zakończeniem kolejnego etapu wędrówki. Dusza musi dotrzeć do wcielenia i wspólnie z nim przepracować umysł i emocje. Owocuje to przygotowaniem do dalszej, wspólnej, świadomej podróży przez doświadczenie.

Kiedy połączysz się ze świadomoscią Duszy, nabierzesz kosmicznej perspektywy. Zrozumiesz i docenisz swoje istnienie. Docenisz ciało, dzięki któremu możesz doświadczać TU. Powiesz wtedy: Jestem Człowiekiem. Mieszkam na planecie Ziemia.

Zintegrowana świadomość wszytkich ziemskich wcieleń, to jest to, co Dusza zabiera w dalsze doświadczenie na nowym poziomie. Jeśli się zaprzyjaźnicie, ta świadomość może mieć twoją tożsamość.

Non omnis moriar. 

 

 

Pczytaj także:

Integrowanie świadomości Duszy.

Świadomść kosmicznego obywatelstwa.

Świadomość człowieka nowych czasów. 

Nieśmiertelna świadomość.