Menu
Na nowy czas.

Świat jest fraktalny, życie jest drogą. Kiedy dojdziesz do końca pewnego etapu, robi się "klik" i przeskakujesz na kolejny poziom. Praca zaczyna się od początku, jednak na zupełnie innym, nowym etapie.

Najbliższe lata to czas dostrajania się ludzkości do nowego pola Ziemi. Będzie silna potrzeba balansowania swojego ciała fizycznego i energetycznych. Słuchamy siebie, spełniamy potrzeby ciała. Serce podpowie co robić. Pracujemy z wszelkimi niedogodnościami w ciele. Mowa ciała, emocje, znaki z przestrzeni są informacją. Wszystko tak na prawdę jest informacją bo jest energią, a energia, to informacja. Czakra Serca nasze łącze do przestrzeni źrółowych będzie dawać znać o sobie, ponieważ podlegamy transformacji. Przepuszczamy energię tam, gdzie pojawia się dyskomfort. Możemy oddawać ją Bogu, Ziemi, opiekunom, rozpuszczać, uzdrawiać, transformować w miłość, światło. Intencja należy do Was.

Łączymy się ze sobą, z Duszą, z Sercem Ziemi we własnej Przestrzeni Serca. Energie rubinowego pola planety wspierają  nas w uzdrawianiu życia, materii, fizyczności, stwarzając fundament pod nowe. Odbywa się to w krystalicznych energiach i świetle Boga. Jesteśmy kanałem, spajającym energie źródłowe  z energią Ziemi. W Sercu jest centrum, w którym energie łączą się i przepływają z góry (od Wszechświata) na dół (do Serca Ziemi) i odwrotne. Jesteś przepływem. Jesteś rzeką życia. Tak energetycznie wygląda Istota Nowych Czasów.

Kierujemy uwagę tam, gdzie jest potrzebna uzdrawiająca moc serca. Intencja, oddech, prowadzenie Duszy, wsparcie domów duchowych, energia boska, energia Ziemi są dane nam do pomocy w przemianach. Kreujemy wedle boskich standartów. Czas zacząć robić to świadomie.

Nie zapominamy dziękować. Wdzięczność, obok miłości, radości i wzruszenia serca, ma jedną z najwyższych wibracji, więc najsilniejszą siłę transformującą.

HARMONIZUJEMY.

Rodzi się cywilizacja serca.

Poczytaj także:

Globalne pole serca.

Człowiek, jako istota energetyczna nowych czasów.

Rubinowe pole Ziemi.

Jesteś całością. Drzewo życia.