Jesteś gwiezdnym podróżnikiem przez Wszystko Co Jest. Śmierć nie istnieje. Możesz jedynie nie być świadomy tego, gdzie byłeś i co robiłeś w poprzednich istnieniach.

Dusza i śmierć. O świadomym przechodzeniu do innych wymiarów

Ciało światła powstałe w końcowym etapie rozwoju istoty światła nie starzeje się w znaczeniu, które znamy. W dobrej kondycji dożywa 100, 120 lat. Dziś o tym, jak świadomie będziemy przenosić się do nowych etapów podróży z Duszą. Podróż ta jest niczym innym jak doświadczaniem Wszechświata, doświadczaniem Boga.

Śmierć jest piękna gdy nie towarzyszy jej strach, gdy jest to proces świadomy, w którym rozumiemy, że przechodzimy do innego życia. Opuszczamy ciało fizyczne, by razem z Duszą udać się w dalszą podróż drogą, którą Ona sobie zaplanowała.

Osiągając ciało światła osiągamy także pewien stopień oświecenia Duszy/ Świadomości. Przekłada się to na wszystkie aspekty istnienia, a więc także na proces przechodzenia do innego etapu wspólnej drogi z Duszą.

Na tym poziomie jesteś istotą WOLNĄ. Przepracowałeś wszystko to, co związane z drogą przez ziemskie doświadczenia. Prawidła karmy Ciebie nie dotyczą, reguły świata umarłych także. Dusza nie musi czekać, aż ciało się rozłoży, żeby móc pójść dalej. Jesteście wolni. Opuszczacie fizyczność (Dusza/ Ty/ Twoja świadomość) i idziecie dalej. Najpierw do Boga, żeby odpocząć w jego objęciach, a potem w dalszą podróż, już na innym poziomie.

Zintegrowane aspekty Twojej Istoty dają Ci pełne porozumienie z Duszą. Jesteś świadomy i jako świadomość podążasz razem z Duszą Jej drogą. Masz możliwość w sposób przytomny uczestniczyć w procesie śmierci Twojego fizycznego ciała. Do tego stopnia, że możesz to zrobić w porozumieniu z Nią. Znaczy to – dosłownie – że będziesz wiedzieć kiedy to nastąpi, a nawet będziesz mógł mieć wpływ na czas/datę Twojej śmierci. Razem z Duszą wspólnie ustalicie, kiedy to będzie i Ty także będziesz miał dużo do powiedzenia w tej sprawie ;)

Co to daje? Odchodzisz w spokoju, w sposób zaplanowany. Śmierć nie jest przypadkowym procesem, a w pełni świadomą czynnością, przez którą prowadzi Cię Dusza, a przez Nią Bóg. Nie odczuwasz strachu i dezorientacji. Bardzo prawdopodobne jest, że Dusza pokazała Ci jak to się odbędzie. Wiesz co Cię czeka, zatem masz możliwość świadomego pokierowania zdarzeniami - poukładania ziemskich spraw i ewentualnego przygotowania rodziny jeśli uznasz to za słuszne.

Świadoma śmierć w dualnej ziemskiej rzeczywistości, taka z prowadzeniem Duszy to wielki dar, na ktory sobie zapracowałeś/-łaś. To wielka radość. Gdzie tu miejsce na strach?

Bądźmy świadomi.

 

Ps. Jako człowiek systemowy często zadawałam sobie pytanie: co po mnie zostanie?

Jak to co? Wszystko :)

Jesteśmy nieskończeni. Dzieci Ziemi, Dzieci Gwiazd.

 

 

 

 

Poczytaj także:

Dzieci Ziemi, Dzieci Gwiazd, czyli o źródłach zasilania istoty ludzkiej.

Droga Duszy: Dusza i śmierć, czyli w odwiecznym Cyklu Istnienia.

Dusza w ciągłym cyklu życia i śmierci. / Film YouToube

Integrowanie świadomości Duszy.

Nieśmiertelna świadomość.

Zintegrowana świadomość Duszy.