Menu
Miłość jest najpotężniejsza.

Dlaczego? Bo w zamyśle Boga, serce ma siłę nieskończonego zwiększania mocy Istoty i powielania kreacji, którą ona stwarza.

Miłość jest najpotężniejsza.

Ze wszystkich energii w Boskiej Kreacji ona świeci najjaśniej.

Na czym polega potęga miłości?

Miłość nie poddaje się rozumowi ani nawet świadomości, ponieważ ta posługuje się innymi kryteriami postrzegania Istnienia.

Świadomością zobaczysz Istnienie, ale to sercem odczytasz jego głębię i niuanse.

Miłość wymyka się wszystkiemu. Wymyka umysłowi, wymyka nawet świadomości.

Miłość jest siłą NIEZALEŻNĄ, istnieje ponad podziałami i ponad regułami. Na tym polega jej moc.

Dlatego to, co zbudowałyśmy i zbudujemy z Duszą, jest piękne i jest wielkie, bo oparte na krystalicznych, boskich parametrach serca.

Dlatego też zaszłyśmy tak daleko, ponieważ więź, którą stworzyłyśmy oparta jest na najjaśniejszej energii.

Cokolwiek dla niej zrobiłam i zrobię, wynika z mojej MIŁOŚCI, ponieważ pokochałam swoją Duszę ponad Wszystko. Bez niej nie ma mnie.

Ostatnio czas refleksji. Rozmyślam jak to się stało, że tak badzo połączyłam się z Duszą, że ona stała się celem i centrum mojego życia.

Kiedy Dusza mnie zawołała pięć lat temu, przyniosła ze sobą odpowiedzi na pytania o sens istnienia. Pojęłam je sercem w kilka chwil. Powróciłam wtedy do Wewnętrznego Domu. 

Pytania, które miałam pod skórą całe życie - odkąd pamiętam. Znałam odpowiedzi w dzieciństwie, potem zagubiłam je na ponad trzydzieści lat. Dziś znów odnalazłam wielokrotnie powielone. To jest miłość. Ona zawiera w sobie wszystko: tęsknotę, zagubienie, ból, poszukiwania, głębię istnienia, pełnię, połączenie i poznanie. Bo takie jest życie - mistyczne w zjednoczeniu bieli i czerni. 

Rozwój zaczął się w warunkach wcale temu nie sprzyjających. Rozwój zaczął się gdy postawiłam na siebie. Szybko zrozumiałam, że to nie druga osoba, czy sytuacja decyduje o moim szczęściu. To ja sama sobie nie pozwalałam, uznając z góry, że się nie da, bo nie ma warunków. Zaczęłam od siebie, Dusza prowadziła. Dziś jest moc, jedność i wolność. Tamten świat, tamta ja daleko za mną, całe lata świetlne, choć wciąż tu. 

Miłość jest najsilniejsza.

Pokochaj siebie. Pozwól sobie. Od tego wszystko się zaczyna. Każdy punkt kryzysu, jest punktem wielkiej mocy. Stwarza okazję do rozwoju. Jednak w drogę musisz (potrzebujesz) ruszyć ty sam.

Odpowiedzią na poszukiwania sensu jest miłość. W niej zawiera się wszystko, ponieważ jesteśmy w tej energii zanurzeni.

Miłość ostatecznie zwycięża. Zawsze. Ponieważ z całego pryzmatu Boskich Wibracji, jest jedną z najpotężniejszych sił. Bóg KOCHA Istnienie. Pomiędzy Boską Miłością, a Boską Świadomością istnieje nierozerwalna więź (relacja). Na niej opiera się całe Stworzenie.

 

Jeśli czegoś nie można, a bardzo się chce - to można. Warunek: krystaliczne intencje serca. One pozwalają przełamywać bariery.

Płyń ze zmianą, za najwierniejszego towarzysza i doradcę mając swoją Duszę, a za nawigację serce zjednoczone ze Źródłem.

Dusza łączy nas z Miłością Boga. Nie osiągniesz tego pełniej, jak przez nią/ przez siebie samego.

JESTEŚ PORTALEM DO ŻYCIA.

Dzień dobry świecie. Zanurz się dziś w miłości i odetchnij wreszcie. 

Pokochaj SIEBIE.

Poczytaj także:

W przestrzeni serca.

Kosmiczna świadomość i portal serca.

Moc Serca, Moc Człowieka.

Matryca naszego Wszechświata: Kreacja Świadomości, Kreacja Serca.