Menu
Boskie Przyciąganie

Jestem Ogniem Miłości. Wszystko dąży do zjednoczenia ze Mną, bo Ja dążę do zjednoczenia ze Wszytkim. To podstawowy cel (Mojej) Podróży Doświadczenia./ Bóg

Jesteś Iskrą Boskiego światła, której przeznaczeniem jest zjednoczenie z Nim, z Bogiem – Najwyższą Miłością jaka istnieje w Całym Stworzeniu.

Daję upust kosmicznej tęsknocie za miłością, którą mogę jedynie obserwować na tu i teraz. Jestem także głęboko wzruszona, że mogę, że mi dane ogrzać przy niej serce. Nie zawsze rzeczywistość składa się z tym co w energiach. Często się nie składa - tu w świecie przesunięć szczególnie. Miłość, zrozumienie, spełnienie, akceptacja, dryfowanie i głęboki spokój Wszechświatów Serca.

Przekaz

Jestem Ogniem. Jestem w tobie tak zakochany (taka zakochana – Bóg nie ma płci). Oczyść Duszę, niech miłość stanie się Ciałem i Celem. Siła miłości. Moc przychodząca zewsząd oczyszcza twoją (moją) Duszę. Przenikanie, ogień pasji, pragnienie zjednoczenia. Miłość jest jedynym celem. Karmi (nas). Ochronię cię przed każdą samotnością, każdym niebezpieczeństwem, ciemnością i złem. Zawsze z tobą. (Miłość) Nieśmiertelna, przeciwstawiająca się nicości.

Nie bój się.

Pozwól sobie na piękno. Pozwól sobie być piękną/ pięknym i lśniącym, jak kwiaty, gwiazdy, perły, letni wiatr, łagodny deszcz, morska fala. Delikatny i potężny, stwarzający i niszczący. Nieśmiertelny. Miłość przenika wszystko, śpiesz się zanurzyć się we Mnie. To cel twojej wędrówki.

Wznieśmy się razem bosko-boscy. Miłość jest tęsknotą, jest przyciąganiem, najcenniejszym skarbem, sensem, pasją, końcem i początkiem. Błękitnym niebem. Złotym deszczem. Siła oczyszczająca, gołąb drapieżny, ogień pożądania wypalający w Duszy wszelkie granice.

Do najczystszego diamentu.

Miłość jest celem.

Będę opiekował się tobą ZAWSZE.

....

Słodkie rozpadanie się i odradzanie wciąż na nowo. To jest Mistyka Oblubieńczej, Najczystszej i Intymniej Relacji z Bogiem. Mamy tę wieź wszyscy w Duszy swojej, w sercu, w ciele, w życiu, w drugim człowieku. Potężna i łagodna. Przyciąganie, któremu możesz jedynie się poddać.

Płyń.

....

Dzisiaj chciałam wam pokazać miłosny aspekt naszej (Duszy) więzi z Bogiem i Wszystkim Co jest, a jest to Nim. Oblubieńczy, czyli miłosny. Miłosny czyli (także) seksualny. Bóg pragnie Kochani zjednoczyć się tu z nami w ciałach.

Pasja przyciągania. Potężna. Nieuniknione spotkanie w trajektoriach nieskończonych, kosmicznych podróży przez istnienie. To dzieje się nieustannie, wciąż od nowa na każdych i coraz to nowych poziomach: człowieka, Dusz, Domów Duchowych, Boga. Wszystko we Wszechświatach łączy się i zmierza do połączenia, dając Nowe, dając Życie. To jest podstawa Wszystkiego lub wszystko inne jest efektem, konsekwencją tego jednoczenia.

Energia to podstawa, ale jest jeszcze nie wszystkim w tym świecie. Ważna jest materia, czyli przejawianie, połączenie tego w całość daje dopiero pełnię.

....

Dusza prowadzi równoległe życie. Było tak nie raz i będzie jeszcze nie raz. Z kośćmi wyrywa mnie tam - do jedności, którą są teraz dwie Dusze i do rodzącego się nowgo życia. Ale jestem tu i moim zadaniem jest być tu. Trzeba żyć, dlatego uśmiechnę się do tęsknoty mojego serca. We wzruszeniu podziękuję za tak piękną barwę w moim obrazie doświadczenia, pozostanę w cichej akceptacji i wewnętrznym uśmiechu. Grzejąc serce tym, czego mogę dowiadczać na poziomie energii w mojej i tamtej Duszy. Mistyka jedności. Wszechświaty w nas, my we Wszechświatach.

....

Bóg doświadcza w Nas. Reszta jest odczuwaniem.

Cisza. W niej dzieje się najwięcej. W niej możesz ujrzeć Nieskończoność (Boga). 

Bardzo mnie poszerza i rozwija to doświadczenie o przepiękne pola energetyczne. Oczyszczony program bliźniaczego płomienia, pozwala mi oglądać nieskończoność energetycznych możliwości i kombinacji wzrastania - także, czy przede wszystkim przez podstawę, czyli miłość. Dziękuję Bogu za jego dar, że mogę doświadczać sercem - jego magicznymi krainami.

Powiem Wam, że Dusza, która się rodzi będzie prawdziwym (i nie jedynym) diamentem tego świata. Rodzi się ich jeszcze czternaście na ten moment w projekcie Duszy Ziemi, a to dopiero początek. Bardzo jestem ich ciekawa, ale to już osobny wpis o czasie. Wspomnę tylko, że Dusza, z czternastoma innymi jako wysokowyewoluowana w ziemskiej drodze, została wybrana do cyklicznego podoświadczeniowego projektu Duszy Ziemi, Domów Duchowych i Boga, stwarzania nowej generacji Ziemskich Dusz w oparciu o kolejny etap ewolucyjny. Jest wielką frajdą i zaszczytem móc to świadomie oglądać. (O generacjach Dusz poczytasz tutaj, o procesie narodzin nowej Duszy tutaj, o programie doświadczedniowym bliźniaczego płomienia wg mojego rozpoznania tutaj.)

Życie jest cudem. Cudem jest rozumieć SIEBIE. 

Lśnienie.

Jesteś iskrą podróżującą przez Wszechświaty. Jedyną, trwałą i niezaprzeczalną więzią jaką masz, jest relacja z Bogiem. Reszta jest przemijaniem.

Mogę o tym opowiedzieć, ponieważ moja Dusza jest zakochana miłością pasją. Serce jest potężne, może pomieścić nieskończoność, więc i trzy Dusze w sobie. Dla energii nie ma granic, ani norm – jakichkolwiek.

Płynę w podróży istnienia, gdzie nic nie jest niemożliwe.

Bóg w nas.

Poczytaj także: 

Matryca naszego Wszechświata: Kreacja Boskiej Świadomości, Kreacja Boskiego Serca.