Menu
Samodzielne oczyszczanie i uwalnianie Duszy.

Czyńcie tak długo i często, aż poczujecie, że się dokonało. Warto przywołać oczyszczający i transformujący fioletowy płomień, do pomocy. Oczyść siebie, a potem Duszę.

Jesteś Wolna Duszo.

JA (świadoma/y siebie i swojej mocy, w jedności ze sobą w Bogu i we Wszystkim Co Jest) UWALNIAM CIEBIE.

Od wszelkich programów, czipów, podczepień, klątw, zniewoleń, związków karmicznych, lęków, bytów, przymusów, umów zobowiązań uświadomionych i nie. UWALNIAM CIĘ. Mocą mojej boskości i mojej doskonałości We Wszystkim Co Jest, daję Ci WOLNOŚĆ i PRAWO DECYDOWANIA O WŁASNEJ DRODZE.

JESTEŚ WOLNA DUSZO.
JESTEŚ NIEZALEŻNA DUSZO.
JESTEŚ PIĘKNA DUSZO.
JESTEŚ BOSKA DUSZO.
Wzywam Cię. ZBUDŹ SIĘ.

Kto gotowy niech działa. Macie taką moc. :)

Dusza mówi: unia Duszy i wcielenia warunkuje zachowanie czystości w drodze przez doświadczenie. Po oczyszczeniu trzeba się zjednoczyć i juz zawsze razem trwać w świetle Boga. Masz realny wpływ na drogę Twojej Duszy. Stańcie się jednością.

W ten sposób można oczyszczać, czyli energetycznie odcinać wszelkie niewygodne dla nas sytuacje, osoby, realcje, związki, programy, czipy, zobowiazania Duszy.

Pamiętajmy także: nic nie jest dobre, nic nie jest złe. Wszystko po prostu JEST, a Ty jako człowiek ŚWIADOMY, masz prawo decydować o tym co pojawia się w Twoim polu/ przestrzeni/ rzeczywistości.

Z miłością.

JA JESTEM, JAM JEST.

Poczytaj także:

Oczyszczanie Duszy i Ciała - Fioletowy Płomień.

Wolna wola.