Menu
Pierwszy Krąg – Dom Boga

W Pierwszym Kręgu, domu Boga panuje idealna, niczym nie zmącona Cisza wszystkich Cisz.

Mam dzisiaj w sercu Unię Dusz, która jest Ciszą Pierwszego Kręgu. Dokonała Homeostaza. Nic dzisiaj nie zrobię w materii. Na kosmicznym odlocie.
 
Ekstaza Duszy (Dusz) dzieje się wtedy, gdy Ona (One) zanurza (zanurzają) się zjednoczone w Bogu. Rozświetla (rozświetlają) się białym światłem, z którego wychodzą tęczowe promienie. Wibruje (wibrują) też określoną dla siebie (jednostkowo lub w parze/ w grupie), unikalną częstotliwością, słyszalną w świecie energii. Ekstaza Duszy (Dusz) przypomina ludzki orgazm tylko o kosmosy silniejszy. Kiedy wszystkie Dusze zjednoczą się w Bogu, w czasie pomiędzy ponownymi narodzinami Wszechświata (Wszechświatów) ich wibracja łączy się w Najwyższą Boską Wibrację, która jest Ciszą. Ciszą Pierwszego Kręgu.
 
W niej unosi się Czysta Świadomość, która jest w podstawach Miłością. To jest tak potężna Miłość, że kiedy jej doświadczysz, wydaje się, że nie uniesiesz i rozpadniesz się w proch. Bóg Kocha Siebie.
 

W pierwszym Kręgu – Domu Boga Matki-Ojca istnieje Nieskończona Przestrzeń, w której zawiera się całe Stworzenie. Jest tam krystaliczna przestrzeń najintymniejszej części Serca Ziemi. Są Wszechświaty i Cywilizacje. Miliardy miliardów gwiazd i planet. Słońca. Jest Bezczas i Doświadczenie Wszystkiego Co Było i co Będzie. A tak naprawdę Wszystkiego Co Jest. Jest Ciepło i intymność spotkań z Bogiem. Białe światło, łagodne jak światło wieczornej lampy. Łagodne, ale potężne.

I kiedy Tam jesteś, jedyne co możesz zrobić, to zanurzyć się tym wszystkim i BYĆ. 

Co zrobić, żeby tam dotrzeć?

Tu i Teraz zakochać się w sobie bezwarunkowo. Nie musisz szukać drogi do Domu. W rzeczywistości masz Dom w Sobie. W najintymniejszej części Twojej Duszy, twojego Serca mieszka On. Patrzy Twoimi oczami, słyszy Twoimi uszami. Dotyka Twoimi rękami. Czuje smak pokarmów, które zjadasz. Doświadcza Twojego bólu, zagubienia, trudnej ziemskiej drogi, ale także radości, wzruszenia, ludzkiej miłości.

W rzeczywistości Bóg nigdy nie opuścił Pierwszego Kręgu. Ale dzięki Boskiej Cząstce w Twojej Duszy może poznawać Wszystko Co Jest. I ile Dusz, tyle perspektyw. Żadna nie jest lepsza, żadna nie jest gorsza. Wszystkie są właściwe, ponieważ są DOŚWIADCZENIEM.

W swojej drodze nigdy nie jesteś sam. Bóg w Twojej Duszy wędruje razem z Tobą. Święty trójkąt Ty-Dusza-Bóg jest symbolem jedności we- i ze- Wszystkim Co Jest. To najmniejsza komórka, od której wszystko się zaczyna. Podstawa boskiej geometrii - Kwiatu i Drzewa Życia. I tak to jest.

Cudnego dnia.

Poczytaj także:

Z serii obalamy mity: symbol trójcy świętej.

Boskość w Nas.

Narodziny ewolucji - narodziny życia.