Menu
Wrażliwość

Głęboko w sercu człowiek anioł skrywa wielką wrażliwość. Kiedy anioł płacze nad światem, jego łzy uzdrawiają Ziemię.

Wrażliwość jest niemodna w dzisiejszym świecie. Jest oznaką słabości. Wstydzimy się swojej wrażliwości, a to drogocenny klejnot naszego serca.

Bywają takie dni, kiedy czuję się pognębiona byciem Tu. Trudno żyć wśród w bólu tego świata, nieświadomości, ludzkiej krzywdy, niezrozumienia. Trudno patrzeć na to, że ludzkość cierpi, gdy tuż obok dostępna jest miłość Boga. Bliżej nawet, bo w sercu każdego z nas.

Wszystko dobrze. 

Gdy płaczę Dusza mówi: rozwiń skrzydła, pozwól aby oświetliło je słońce. Poczuj jak ogarnia cię Boski Wiatr. Zobacz, jak kocha cię Ziemia. Usłysz muzykę świata. Spójrz, twoi Bracia już tu są. Podjęłaś się trudnego zadania. Jesteś bardzo dzielna.

Jesteście dzielni Ludzie Anioły. Pokonujecie siebie każdego dnia, by pomagać innym.

Ps. Przyznam się, czasem bywa tak, że Duszy nie zawsze udaje się mnie przekonać. Nie chcę do okrutnego świata i agresji ludzkiej. Do akcji wkracza wtedy Bóg. Mówi: podnieś czoło moje dziecko. Ja dodam ci sił.

Kiedy to się dzieje wstajesz i idziesz, cokolwiek by nie było. Idziesz z mocą i lekkością. Wszelki strach, wszelkie bariery rozpływają się jak mgła na wietrze.

Najwyższa Energia, potężna siła.