Menu
Rewolucja odbędzie się w sposób cichy. We wnętrzach Naszych Serc. 

Jeśli Dusza/ wewnętrzny głos/ intuicja prosi, żebyście coś zrobili i jest to zgodne z Waszym sercem, zróbcie to. Jeśli jest w Was prawda, którą nosicie w sobie i chcecie o tym mówić – róbcie to. Jest na to właściwy czas. Będziecie wspierani. Będziecie poprowadzeni. Każdy wedle drogi, którą obrała Dusza.

Z falą przemian na Ziemię przybywają określone Dusze - gwiezdni wolontariusze. Dusze, które wcielają się w tym czasie w konkretnym celu, z konkretnymi zadaniami. Są to Dusze Pracownicy Światła. Dusze, które chcą uczestniczyć/ pomagać Ziemi i ludzkości w procesie przejścia. Niektórzy z Was już to robią, inni są w trakcie przemian, inni się przygotowują, a dla niektórych czas realizacji jeszcze się nie zaczął.

Z każdym dniem jest Nas więcej. I będzie więcej. Proces wzniesienia powiedzie się, ponieważ taka jest Wola Boga. Zniewolenie ludzkości, szkody dla Ziemi, działania sił uzurpujących stały się na tyle duże, że powstała potrzeba ingerencji w drogę ludzkości. I dobrze. Dokąd ten świat zmierza w obecnej formie?

Zadaniem Pracowników Światła jest praca w kierunku przesunięcia świadomości zbiorowej. Rewolucja odbywa się w sposób cichy: w Przestrzeni Naszych Serc.

Nadszedł czas, kiedy oprócz indywidualnej drogi duchowej Dusze podejmują działania na rzecz ogółu. Jeśli ten przekaz wywołuje w Tobie rezonans, wyraź swoją wolę. Będziesz poprowadzony.

 Jeśli się boisz, nie czujesz się pewny, jeśli nie wierzysz w siebie, pomocne będą następujące intencje:

- Chcę uwolnić strach odnośnie widzenia przyszłości.

- Chcę uwolnić strach odnośnie widzenia prawdy.

- Jestem bezpieczny, gdyż podążam za moja Duszą, by zobaczyć prawdę.

- Moja wizja jest idealnie uporządkowana i oświetlona miłością.

- Możliwość widzenia jest dla mnie bezpieczna.

- Uwielbiam patrzeć na piękny blask uzdrawiającego światła moich aniołów.

- Ufam temu, co widzę, wiedząc, że jest to zawsze dla mojego najlepszego dobra./ (Afirmacje Doreen Virtue)

Czas jest przełożyć energię na konkretne działania w materii.

Odwagi, pewności, zaufania.