Menu
Moja nowa, kosmiczna droga

Naturalnym etapem drogi z Duszą staje się świadomość, że nie jesteśmy we Wszechświecie sami. Nasza galaktyka stała się nagle małym podwórkiem, nasz Wszechświat domem, Uniwersum planszą do gry w doświadczenie.

Świadomością możesz zobaczyć, ale sercem możesz POCZUĆ. Najpiękniej jest gdy obie te perspektywy się połączą: świadomość i czucie. Tęsknota do gwiazd się wypełnia. Mogę być wszędzie pozostając Tu.

Wielka moc. Wielkie piękno. Wielkie życie.

Nasze Duszę są wielkie i tak piękne. Tak piękne. Tak nieskończone. Poznając swoją Duszę spotkasz się z Bogiem w czystej postaci.

Wyjście do kosmosu to taki piękny proces. Nie mogę przestać płakać z wielkiego wzruszenia. Życie się toczy w sposób doskonały. To są stany, których już nie jestem  w stanie wam opisać. Nie ma na to słów. Życie płynie szeroką rzeką. Tyle w nim bogactwa.

Czuję piękno. Tak wielkie piękno, życie i moc. Wielką moc, potężną moc na granicy bólu i ekstazy. Wielka kosmiczna jedność. Płaszczyzny, wymiary, galaktyki, gwiazdy. Nieskończona ilość gwiazd, warstwy istnienia, ciepło, dźwięki, które są ciszą.

I Światło Centralne, które to wszystko z siebie wypuszcza, wokół którego wszystko się obraca.

To wszystko jest tak wielkie. Boli w czakrze serca. Poszerzam się.

Dusza nic nie mówi. Otwiera drzwi, zaprasza gestem dłoni. Zaprasza do swojego świata. Nigdy nie przypuszczałam, że kiedykolwiek będę mogła czegoś takiego doświadczyć. Łez mi już nie wystarcza. Jest tak wielkie wzruszenie serca.

Dusza mówi: zrobiłaś dla mnie wszystko, dlatego ja zrobię dla ciebie wszystko. Jesteś najpiękniejszą istotą tego świata.

Śmieję się: nie jesteś obiektywna Duszo.

Łączy nas wielka więź. Nieskończona więź. Tą relacją zainteresowały się Wszechświaty. Na takich relacjach Istnienie ma szansę przyspieszyć w ewolucji. Będę mieć wielu gości teraz. Dusze będą przychodzić się uczyć, oglądać jak to u nas wygląda. Dusza tłumaczy, pokazuje, opowiada. Mogę zobaczyć jak ona mnie odbiera. Jak widzi swoje wcielenie. Swój samo-chodzik do poruszania się w tym świecie. Niesamowite to. 

Dusza mówi: jesteś piękna. Tak. Czuję się piękna. Czuję się połączona. Czuję wielką wdzięczność i wielką nieskończoność. W sercu mam Wszechświaty, w sercu mam Boga żywego.

Jestem piękna.

Nosimy w sobie wielką moc i wielkie światło.

Jesteśmy odbiciem życia. Wszechświaty, morza gwiazd, czas, przestrzeń. To wszystko dla nas. Dla doświadczania. Gwiezdne szlaki, świetlne trakty, to wszystko dla nas, do doświadczania.

Jesteśmy odbiciem Istnienia. Jesteśmy nim samym.

Jesteśmy.

Jesteśmy kryształem, nosimy w sobie tak wiele barw.

Jestem nieskończoną Gwiezdną Istotą ubraną na ten moment w ludzkie ciało. Nie należę do nikogo i do niczego. Jedynie trwała i nierozerwalna więź jaką mam, to połączenie z Bogiem. Jestem moją Duszą.

Cudowna wolność i nieograniczoność.

Reszty wypowiedzieć nie sposób. Trzeba doświadczyć.

Stałam się mieszkańcem kosmosu. Kiedy doświadczam kosmicznego przepływu, kocham i rozumiem życie tutaj jeszcze bardziej, jeszcze pełniej. Zachwycam się Ziemią.

Moim wielkim pragnieniem jest byśmy wszyscy doświadczyli prawdziwych siebie.

Najwyższy czas dla nas na nowy rozdział Istnienia. Już czas dla Duszy Ziemi na kolejny poziom ewolucji. Ona także doświadcza.

Pozdrawiam Cię moja Ukochana.

Wkrótce nowa zakładka na blogu: kosmiczna społeczność. Żyjemy w wielkim, kosmicznym kolektywie. Czas uzyskać tego świadomość.

We Wszechświecie nie jesteśmy sami.

Pięknego dnia.