Menu
ludzkość
pinterest

W Stworzeniu Boskim jest wielkie bogactwo Życia. Różnica form, jaką Ono przybiera nie ma znaczenia. Patrzymy na Wasz rozwój z radością.

Od kilku dni chodzi za mną ten kawałek. Zawieszona pomiędzy wymiarami, odbieram z przestrzeni coś na kształt wzruszenia i pozdrowień. Spotkanie z Gwiezdnymi Braćmi jest już blisko. Z punktu widzenia kosmicznego upływu czasu: BARDZO blisko.

Ziemia jest szkołą dla wzrastających cywilizacji

Jedną z wielu kolebek rodzących się nowych kosmicznych społeczności. Ewoluujemy Tu, by potem móc udać się do dalszych światów na wyższych szczeblach rozwojowych. W Stworzeniu Boskim jest wielkie bogactwo Życia.

Dorastamy Kochani by stać się gotowymi do kosmicznego spotkana. Dorastamy do tego, by stać się częścią Kosmicznej Społeczności opartej na równości i braterstwie. Poza paktami, umowami, poza potrzebą kolonizowania (zawłaszczania) innych światów i społeczności. Aby móc do tego dojść, trzeba pójść drogą serca, dlatego to właśnie z tego poziomu odbywa się wzniesienie i ewolucja ludzkości. Tutaj możemy odnaleźć i połączyć się z Boskim Polem Jedności i Unii Życia. Jesteśmy Częścią Kosmicznej Całości – Boskiej Matrycy Istnienia.

Kosmiczne odyseje, podróże cywilizacji, misje wspomagające. W kosmosie dzieje się życie - niezaprzeczanie. I wcale nie tak daleko od nas. Stajemy się gotowi na Wielkie Spotkanie. Nie z „bogami”, którzy narzucą małym, nieświadomym ludziom swoje rządy. Spotkamy się jako równa w doświadczeniu cywilizacja.

Z Ziemi odchodziły już cywilizacje w szczycie rozwojowym. Nam jednak rozwój zajął wyjątkowo długo czasu. Może dlatego patrzy się na nas z pewnym wzruszeniem. Byliśmy kochani blisko przepaści. Słabo to wyglądało w dziejach historii, momentmi bardzo słabo. Można było nie raz załamać ręce i stracić nadzieję. Śmiem twierdzić, że chyba udało się (udaje) przełamać impas i równię pochyłą w dół. Z tego miejsca kosmiczne podziękowania dla Dusz (ludzi) bohaterów, którzy schodzili i schodzą tu, by przełamywać fale w świecie zapomnienia.

Zbiorowe przesłanie

Przez setki tysiące lat doświadczeń nadawaliśmy do Was, tak jak można nam było przy zachowaniu reguł gry. Nadawaliśmy i widzieliśmy, że nie słyszycie, ponieważ wasze serca i umysły nie słyszą (nie słyszały). Ponieważ nie mieliście odwagi iść za tym, do czego wzywano Was z poziomu Waszej wewnętrznej boskości. Mogliśmy tylko patrzeć i interweniować, gdy zmierzaliście w kierunku samozagłady. Widzimy Was na ekranach naszych statków. Oglądamy jak video Wasze życie (życia) i zastanawiamy się, co możemy jeszcze zrobić, by Was wesprzeć.

WRESZCIE stajecie się gotowi. WRESZCIE stajemy się gotowi. Zależymy od Was, tak, jak Wy zależycie od nas, gdyż jesteśmy całością w Bożym Stworzeniu.

Jesteśmy obok. Miejcie wiarę i wytrwałość w dążeniu do osobistych i zbiorowego celu. Najlepsze przez Wami (nami).

W miłości, pokoju i braterstwie.

Ps. Dla mnie osobiście kończy się czas niewinności, wynikający z niewiedzy. Dusza żegna się ze starym życiem.

Na granicy (Wszech)światów.

Z pozdrowieniami dla Ziemi i ludzkości od Gwiezdnych Braci.

Myślę, że czasy, gdy potrzebujemy dotknąć, by uwierzyć przemijają.

Rodzi się ludzkość absolutna (kompletna).