Pytanie: Jak to jest kiedy Dusza opuści ciało? Co wtedy? Jestem tylko jednym z wcieleń, co staje się ze mną? Co się dzieje ze świadomością poprzednich wcieleń, kiedy Dusza ma nowe ciało?

Nieśmiertelna świadomość.

Pierwszym i najważniejszym celem Duszy jest podróż przez Wszystko Co Jest w celu zbierania doświadczeń. Doświadczenia sprawiają, że Dusza się rozwija, tworzy się jej osobowość. Jakość doświadczeń i umiejętność integrowania ich stanowią o stopniu rozwoju/zaawansowania Duszy.

Dusza wybiera drogę doświadczania. Jednak w wymiarze fizycznym jej dobra lub zła kondycja ma ścisły związek z postępowaniem wcielenia. Idealną sytuacją dla Duszy jest symbioza z wcieleniem, polegająca na świadomej współpracy obojga. Dzięki tej współpracy Dusza może między innymi przejawiać się w materii i realizować swoje cele.

Dusza zawiera w sobie świadomości poprzednich wcieleń. One stanowią jej osobowość. Świadomości podróżują z Duszą przez doświadczenia. Co jakiś czas Dusza zrzuca z siebie świadomości i zanurza się w Źródle/ w Bogu. Taki recykling, albo spa. Kiedy wyjdzie ponownie ku doświadczeniu w miejscu, gdzie Dusze przechowują  wspomnienia odnajduje swoją osobowość i zabiera ją w dalszą podróż.

Osobowość Duszy tworzą zintegrowane świadomości wszystkich wcieleń. Dusza zabiera tę osobowość w podróż przez doświadczenia, ale tylko wtedy, gdy jest ona piękna. Jeśli trudna, Dusza ją opuszcza. Chcesz pozostać nieśmiertelny/nieśmiertelna? Zaprzyjaźnij się z Duszą. Jeśli tego dokonasz, wędrujecie razem jako jedność.

 

Rozmowa z Duszą.

Dusza: Dziękuję Ci, że o mnie nie zapomniałaś.

Ja: Przecież Cię kocham. Jesteśmy jednością. Na śmierć i życie.

D: Śmierć nie istnieje. Wiesz o tym.

J: Tak. Ale JA umrę.

D: Nie umrzesz. Pokochałaś mnie. Zabiorę Cię ze sobą. Będziemy razem na zawsze.

Zawsze w odczuciu Duszy to Wieczność. Odnajdźcie drogę do siebie. To jedyny sposób na to, by nie stać się częścią kosmicznej masy. To jedyny sposób na nieśmiertelność. Żyjesz tak długo, jak żyje Dusza.

Dobrego dnia.

 

 

Poczytaj także:

Dusza i śmierć. O świadomym przechodzeniu do innych wymiarów.

Droga Duszy: Dusza i śmierć, czyli w odwiecznym Cyklu Istnienia.