Menu
Na nowy rok.

W energiach nowy rok rozpoczął się z zimowym przesileniem. To drugi rok w dziewięcioletnim cyklu numerologicznym i 11 mistrzowski rok. Dwójka wibruje z boskim porządkiem rzeczy. Zapewnia, że wszystko jest dobrze i wszystko będzie dobrze. Wystarczy uwierzyć, że Wszechświat nas prowadzi. Nasza wiara i niezłomność serc przyda się temu światu bardzo.

Dla wielu z nas nadchdzący rok będzie czasem manifestacji. Będzie piękne i trudno jednocześnie. Świadomym przyniesie dalszy rozwój w kierunku wewntrznego mistrzostwa, innym obudzenie. Jeszcze innym nieszczęścia i pomieszanie związane z dalszym upadkiem starego świata. Będzie to jednak nieszczęście pozorne, o ile będziemy w stanie dojrzeć, że Wszechświat daje nam szansę na prawdziwe istnienie.

Dni przed przesileniem i po przesleniu są wyjątkowe energetycznie. Ludzkość śpi zajęta okołoświąteczną bieganiną. Nie wszyscy mają jednak zamknięte oczy.  Skorzystajmy z sytuacji, aby wyciągnąć z przestrzeni trochę informacji dla siebie. Z niej można nie tylko odczytywać znaki: z przestrzenią, z Wszechświatem, z Życiem, z Duszą można prowadzić dialog. Rozmawiać, sczytywać informacje. Odkryjmy naszą wielowymiarowość i przekonajmy się, jak wielkie daje to możliwości. To stan WOLNOŚCI.

Stań się centrum swojego własnego uniwersum. Jako człowiek świadomy dążysz do integracji wszystkich aspektów siebie, dostrajasz się do kosmicznego nurtu życia. Nie tylko podlegasz sile boskiej kreacji, ale możesz świadomie z nią pracować. Współtworzyć. Jesteś wolny, niezależny. Możesz SAM podejmować decyzje o własnej drodze wedle tego, na co jesteś gotowy, czego pragniesz i czego chce Twoja Dusza.

Wielokrotnie nachodziła mnie myśl, że jednak jestem narzędziem dla Duszy. Zastanawiałam się czy faktycznie można to nazwać wolnością.. No właśnie zastanawiałam się. Jeśli jednak spojrzeć na to sercem, wiem, że wszystko jest dobrze. Moja droga jest drogą Duszy. A owoce podążania z Nią ramię w ramię są najlepszym, co mnie spotyka. W mojej Duszy mieszka Bóg. Tego, co On mi proponuje nie da się zastąpić niczym innym.

Dostrójmy się do Obfitości Wszechświata i z zaufaniem czerpmy z niego pełnymi garściami. Nie jest to przywilej, a naturalne prawo, od którego zostaliśmy odcięci. Wracamy. Wszelkie zniewolenie jest tylko iluzją, doświadczeniem, które miało i ma głęboki sens, ponieważ pod Twoim cieniem leży Twoja MOC. Pozwól sobie na korzystanie z dobrodziejstw istnienia Tu i Teraz.

Jesteśmy piękni, ponieważ nasze Dusze są piękne. Bądzmy jak gwiazdy najjaśniejsze i niech gwiazdy Nas prowadzą. 

Życzę Nam wszystkim byśmy piękno i światło widzieli w sobie zawsze i nieprzerwanie. Niech w naszym sercu panuje stan ciszy. Bądźmy jak w oku cyklonu. Świadomi. Z wirującej w okół przestrzeni w sposób świadomy wyciągajmy tylko to, czego chcemy, co jest nam potrzebne do dobrego, szczęśliwego życia.

Serc otwartych i umysłów przychylnych. 

Odnajdź Mistrza w sobie. Stań się swoją najlepszą i jedyną opcją.

BUDUJESZ NA WŁASNYCH ZASADACH.

Poczytaj także:

Wewnętrzny Mistrz - Boska Pełnia w Tobie.

Nowa Ziemia: budowniczy nowego świata i Boski Wzór.

O czytaniu znaków z przestrzeni.