Wolność, radość, miłość, światło to naturalny stan każdej Duszy. Wszystko inne jest doświadczeniem.

Moc Serca. Moc Człowieka.
Perspektywa

Wiesz jak daleko sięgasz w kosmos? Wiesz jak potężną Istotą jesteś? Energetycznie przypominasz galaktykę. Przepływa przez Ciebie strumień energii. Przez czakrę korony jesteś połączony z energią kosmosu, energią Boga. Przez czakrę podstawy jesteś połączony z Ziemią. W przestrzeni serca energie kosmosu i Ziemi jednoczą się, tworząc poziomy dysk energetyczny, w którym wiruje cały Twój wszechświat i wszystkie Wszechświaty. To torus serca. Nad Twoją głową i pod Twoimi stopami istnieją dodatkowe czakry, punkty energetyczne łączące Ciebie z energiami Ziemi i energiami Uniwersum.

Zdajesz sobie sprawę z tego, jak potężną Istotą jesteś?

Aby dojść do stanu pełnego rozkwitu energetycznego - do postaci, którą jesteś ponad ziemskim doświadczeniem trzeba siebie przepracować.

Mamy w sobie trzy punkty energetyczne związane z kreacją: świadomość (kreacja świadomości), serce (kreacja serca) i łono (kreacja życia). Wszystkie one są odzwierciedleniem Boga w Nas, ponieważ On jest tym wszystkim jednocześnie: Świadomością, Miłością i Życiem. Zastanawiam się czasem, która z tych kreacji jest potężniejsza. Wydaje się, że żadna. Każda z nich istnieje na równych prawach, choć Boska Pełnia następuje gdy kreacje się łączą jako elementy składowe całości, którą jesteśmy.

Moc serca, moc Człowieka.

Moją drogą jest serce. Dla mnie prywatnie ono ma najpotężniejszą moc w nas. Czasem wydaje mi się, że wciąż nie zdaję sobie sprawy z tej potęgi. Kiedy po raz kolejny wydobywam się z astralnego założenia, jestem jeszcze bardziej świadoma swojej mocy i tego co potrafi zrobić przebudzone ludzkie serce zawiadujące zintegrowaną Istotą Ludzką.

Ludzkie postrzeganie spraw, mocno ogranicza nam pojęcie o tym, jak wielcy jesteśmy. O tym, że mamy nieograniczoną wieź z Bogiem i wielką moc serca, która jest w stanie w sekundę skruszyć największe i najmisterniej utkane próby zniewolenia nas. Moc serca ma jeszcze jedną potężną cechę: potrafi rozpalić inne serca, rozlewając miłość Boga na co raz większe obszary. Powstanie gęsta sieć światła i zmieni ten świat.

Jesteś galaktyką. Swoim Wszechświatem. W tym Wszechświecie jako Centrum istniejesz sam. Sam, choć zanurzony w kolektywie innych Wszechświatów. I jako Centrum, Ty sam jesteś sobie sterem i okrętem. Drogą i prawdą. Zniewolonym i zniewalającym. Chorym i lekarzem. Uczniem i nauczycielem.

Jaki to Wszechświat? Taki, w którym światło i cień jako elementy składowe Istnienia mają równe prawa. A Ty jako świadoma siebie Istota jesteś Centrum tego Wszechświata. Centrum, w którym panuje idealna cisza, harmonia i równowaga. Zjednoczony, świadomy siebie i swojej mocy kreujesz, ponieważ posiadasz w sobie atrybuty boskie. Jak wszystko w Uniwersum jesteś odbiciem Boga samego.

Nie bój się siebie.

 

Wciąż tak niewiele wiem... Choć wiem już tyle, ile potrzeba mi na dany czas do świadomego Bycia.

Byłoby nieuczciwie pisać tylko o świetle i tylko o miłości w świecie, gdzie nieustannie łamie się nasze prawa do wolności istnienia. To co przychodzi od tego świata bywa czasem bardzo gorzkie. Ale nie na tym chcę się skupiać. Wracaj Duszo i dodaj mi sił.

Dusza się ociąga. Nie spieszy się Jej na powrót zanurzyć w bigosie tego świata. I ja to rozumiem.

 

Ewolucja jest naszym naturalnym prawem. Nic tego nie zatrzyma, bo jest to prawem Wszechświatów. Prawem ustanowionym przez Boga.

Świadomego dnia z przestrzeni serca.

 

 

 

 

Poczytaj także:

Globalne Pole Serca.

Pole Serca - nowa świadomość ludzkości.

W przestrzeni serca.

Kosmiczna świadomość i portal serca.

Zawirowania w pulsie Ziemi, zmiany i kreacja na nowy świat.

Człowiek jako istota energetyczna nowych czasów.