Od września do grudnia 2016 roku trwało w energiach zamykanie starej epoki w dziejach planety i ludzkości. Rok 2017 był czasem przejścia Ziemi i wszystkiego, co tu żyje w nowy wymiar istnienia. 2018 jest pierwszym rokiem, w którym zaczynamy budować nową epokę w dziejach naszej cywilizacji. 

Nowy Świat - pierwsze podsumowania.

Żyjemy w czasie przełomu, w okresie zakotwiczania w Matrycy Ziemi nowych energii. 21 grudnia 2016 roku nastąpił przełom energetyczny i nowy rozdział w drodze Ziemi. W styczniowym spływie energii 2017 roku wszelkie życie, także i my, zostało włączone do sieci życia Ziemi w krystalicznych energiach piątego wymiaru. Energetycznie staliśmy się z Ziemią jednym organizmem. Wszystko, co dotyczy planety, dotyczy najmniejszego przejawu życia tu. Ogólnie zrzut energetyczny pierwszej połowy 2017 roku służył wielkiemu uzdrowieniu i odblokowaniu w ludziach zasłony zapomnienia. Nasze ciała zyskały także nowy układ energetyczny. Marzec, był miesiącem pracy z twórczą energią kobiecą, miesiącem przejścia energetycznego Ziemi do gęstości 5D. W kwietniu i maju puls Ziemi wzrastał gwałtownie uwalniając możliwości naszych umysłów do nowej kreacji. Czerwiec i lipiec były czasem otwierania globalnego pola serca. W sierpniu 2017 Ziemia ostatecznie zintegrowała się z energiami Galaktycznymi. Druga połowa roku do września tego roku, był to czas pracy wewnętrznej w kierunku odkrywania osobistej prawdy i mocy. Ten proces nadal trwa. Rewolucja odbywa się w przestrzeni naszych serc.

W obecnych czasach mamy możliwość dotrzeć do swojej Duszy i jej boskiego przeznaczenia. Od września energie przestrzeni popychają nas pomału w kierunku wychodzenia do zbiorowości. Nadchodzi czas budowania nowej rzeczywistości, ale także czas nowej świadomości ludzkości. Czas ujawnienia życia we Wszechświecie.

Ziemia przechodzi proces wzniesienia. My jako jedno ciało z planetą także podlegamy ewolucji. W czasie działania kosmicznej fali wzniesienia, która potrwa jeszcze kilka lat, warto przejść na nawigację serca. Możemy też globalny proces wesprzeć osobistą intencją, celem szybszego ustabilizowania kolejnych etapów zmian. Wiele pięknych Dusz chce to robić i robi. Wspierać można z pola miłości poprzez nasze serca, połączone z Duszą, sercem i siatką życia planety. Wspierać można także na drodze osobistego rozwoju, którego efektem będzie przejawienie się boskiego powołania Duszy. To Dusze zbudują nową rzeczywistość, a my jako ich przejawienie w tym świecie pozwólmy i na to. 

Ziemia się uzdrawia, my razem z Nią. W przemianach pozostańmy spokojni, skupieni do wewnątrz siebie. Nasz spokój jest bardzo pomocny. Ewentualne kiepskie samopoczucie fizyczne, psychiczne lub emocjonalne, ale także na poziomie Duszy (ona także musi nauczyć się funkcjonować na nowych częstotliwościach) jest efektem spływu kosmicznych energii przez portal Słońca i przystosowywania nas do pięciowymiarowej rzeczywistości. Nasze ciała zdrowieją, nasze myśli i emocje uleczają się, nasze serca otwierają. Przystosowujemy się do życia w nowym świecie. Wprowadzanie nowego, będzie trwać kolejne lata. Najbliższa dekada będzie czasem budowania nowego świata, nowych reguł w wymiarze fizycznym. Zmiany będą globalne i na wszystkich poziomach. Trzeba będzie mieć mocno otwartą głowę i serce.

Nie jesteście na Ziemi przypadkiem. Wasze Dusze wcieliły się na ten określony, przełomowy i bardzo ważny dla Planety i dla ludzkości czas. Stare się zakończyło, nowe jest wprowadzane.

Moja Dusza także jest tu, do pomocy w przemianach. Ona reprezentuje Ziemię, zdaje relację z procesu w rzeczywistości, w której przebywa. Nie jest to jakieś wyjątkowe. Jest nas wielu. Jesteśmy wolontariuszami żyjącymi w konkretnej szerokości geograficznej dla pomocy w zrozumieniu tego, co się obecne dzieje z ludzkością i z planetą. Każdy z nas ma do wykonania określone zadanie, na które zgodziła się Dusza. Zadań jest bardzo wiele. Od informowania, tłumaczenia zdarzeń, uzdrawiania ciał i Dusz, budzenia pamięci ludzkości, budownia nowej rzeczywistości, po wezwania innych pracowników światła do działania. Nachodzi nasz czas. Ludzkość ponownie musi odkryć prawdę o sobie i o sensie istnienia. Jest to niezbędne, aby zmiany dokonały się w skali globalnej.

Oprócz tego każda Dusza przechodzi własne procesy, część z nich także proces wyjścia z kręgu ziemskich doświadczeń. Uczestniczymy w tym jako wcielenia. Podążamy drogą ku boskiemu przeznaczeniu. Najbliższe lata będą pracą u podstaw, ktora przejawi się dla nowej rzeczywistości. Pracą w kierunku przesunięcia świadomości ludzi. Pracą na rzecz Dusz. Nauczaniem w celu ponownego przypomnienia sobie naszego boskiego pochodzenia. Odkrywaniem mocy i wartości człowieka jako Dziecka Bożego, dziedzica wszystkiego tego, co nasze boskie pochodzenie ze sobą niesie. Będzie to praca na wszystkich płaszczyznach. W zasadzie musimy nauczy się żyć i współistnieć na nowo. Zapomnieliśmy wszystkiego. Podstaw. Czas odnaleźć w sobie pamięć Duszy i boski aspekt naszej świadomości. Czas samym Duszom przypomnieć sobie skąd pochodzą i jakie jest ich przeznaczenie. Umysł/Ego to nie jest nasz wróg, a sprzymierzeniec w drodze przez doświadczenia. Narzędzie dane nam do świadomego istnienia tutaj. Czas sobie to przypomnieć. Czas przepracować jego sabotującą naturę i wydostać się do kosmicznej perspektywy. Trzeba dotrzeć do swojej boskiej świadomości i na powrót ją w sobie zintegrować.

W sierpniu 2017 osiągnęliśmy ważny etap w procesie wzniesienia. Energetyczne przeszliśmy na drugą stronę. Z pewnością odczuwacie zmiany. Dążymy do poznania naszej prawdziwej tożsamości, w drodze do życia zgodnie z przeznaczeniem Duszy. Drogą jest przestrzeń serca. Prowadzenie Boże/ Duszy będzie się przejawiać w Twoim osobistym paśmie w Twojej rzeczywistości i emanować na wszystko, co współistnieje z Tobą w Twojej prywatnej przestrzeni. Po to, byśmy wszyscy mogli zanurzyć się w energiach boskiego przepływu, mogli doświadczać piękna i cudu istnienia.

Ziemia się uzdrawia, a my razem z Nią. Zachwiana równowaga pomiędzy Nią a nami powróci do harmonii. Zmiana energii na przestrzeni ostatnich trzech lat odblokowała w Nas pamięć Boskiego JA. Wiedząc nareszcie, kim jesteśmy, możemy zmieniać siebie samych i świat. Dotrzyjmy do tego.

Kolejne miesiące i lata to dla ludzkości intensywny czas pracy nad sobą. Od jej wynków zależy efekt końcowy. Połączenie z Duszą, otwarty umysł, przestrzeń serca i siła kreacji w duchu jedności są kluczowe. Wibracje Ziemi znacznie wzrastają, a za tym możliwości wykorzystania ludzkiego mózgu. Kreujemy nowy osobisty świat. Kreujemy Nową Ziemię.

Niezaprzeczalnie zmierzamy ku nowemu.

 

Wszechświat na nas czeka.

 

 

 

 

Poczytaj także:

Nowa Ziemia: zimowe miesiące - czas transformacji.

Zmiany i kreacja na nowy świat.

Globalne pole serca.

Pole Serca - nowa świadomość ludzkości.

Kosmiczna świadomość i portal serca.

Świadomość kosmicznego obywatelstwa.

Świadomość człowieka nowych czasów.